Skocz do zawartości

Dlaczego uważam że imigranci NIE zagrażają polskim mężczyznom?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak swoją drogą, nie ma co się martwić.

 

Feministki dostaną wkrótce swoje - czyli brązowawego lub czarnego bolca dla ich uciechy o który marzą dniami i nocami. Co najlepsze, one są tak pełne sprzeczności, że człowieka ogarnia rechot.

Czego to biali mężczyźni nie zniosą by ich kobiety były szczęśliwe :) 

 

16 minut temu, Tomko napisał:
42 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

P.S Obrzydzenie do kobiet, które miały haibi czy innych ergozmusów nazywa się jakoś fachowo? :P 

Zdrowy rozsądek.

Heh, jednak chciałbym poznać nazwę. Rasistą nie jestem, jednak mnie to zastanawia.

Na ten moment jedynie telegonia tłumaczy co nie co, innych pojęć nie poznałem.

 

Dobra, to jak dziewczyny mówią iż nie ma co się przejmować to możemy hurtem przyjmować afro afro Afrykańczyków i innych cudaków. Nawet brakuje mi tych zacnych czasów jak w Niemczech podchodzili do mnie czarnoskórzy i pytali jak dojechać do większego miasta, było wesoło. Fajnie też było na dworcach jak palili sobie marihuanen i podchodzili i się pytali czy człowiek nie chce czegoś se kupić, takie to dobre chłopaki były.

 

W sumie to nawet jestem za, może być ciekawie i w końcu dogonimy zachód z jakimiś fajnymi wybuchami lub strefami no go, u nas to lipa kobiety mogą sobie biegać wieczorkami itd, widać brak im emocji.

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

P.S Obrzydzenie do kobiet, które miały haibi czy innych ergozmusów nazywa się jakoś fachowo? :P 

Zdrowy rozsądek. 

 

Edyta: nie widziałem, że Tomko to samo napisał. 

Edytowane przez ZdzisławBeton
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym poście brałam pod uwagę waszą panikę związana z tym, ze nagle nie bedziecie mieli czego 'poruchać', bo Ahmed zabierze wszystkie kobiety. Powstawanie strefy no-go, zmniejszenie bezpieczeństwa to inna kwestia. W swoim poście broń boże nie nawoływałam do przyjmowania imigrantów, bo mnie samą zaczynają irytować obleśne spojrzenia. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam z Molem była jedna akcja, gdzie laska była zdaje się w ciąży i jeszcze męża zaraziła. Na tory się położyła ostatecznie i zniszczyła życie całej rodzinie.

 

Jednym słowem zaufasz kobiecie to masz totalnie przepierdolone. Nawet chodziły plotki, że gość jest chory, a i tak z nim szły. Nie wiem, do czego to porównać i jak skomentować.

 

Rozumiem, żeby siebie zabiła głupotą, ale jeszcze najbliższych wciąga w tragedię.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem gadzi popęd do inności. Jednak czym innym jest zabawa a co innego zakładanie rodziny w sytuacji sprzecznych kultur. Czasem ciężko się jest się dogadać w ramach jednego kraju czy też w ramach jednego kręgu kulturowego a co dopiero przy tak innych zwyczajach.

Obecność osób o innym kolorze skóry nie jest zagrożeniem. Zagrożeniem jest nadawanie przyjeżdżającym specjalnych praw, świadczeń i przywilejów. To,że ci panowie mają asa w postaci koloru to prawda. Tylko tyle w temacie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Mrowka napisał:

W pierwszym poście brałam pod uwagę waszą panikę związana z tym, ze nagle nie bedziecie mieli czego 'poruchać

Nam bardziej chodzi o to, że po takich waszych akcjach z ciapatymi nikt normalny  nie będzie was chciał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja żadnej paniki z tym związanej akurat tutaj nie zauważyłem.

 

Jeśli jest na tym forum ktoś, kto z tego powodu panikuje, to znaczy, że jeszcze nie przełknął do końca czerwonej pigułki i nie dostosował się do nowej rzeczywistości. Nie oszukujmy się, nikt w Europie nie będzie już chodził za swoimi córkami i siostrami do momentu ich zamążpójścia w wieku 18 lat, nigdy nie przywrócimy zasad i realiów z XIX wieku. My- Europejczycy, z całą pewnością nigdy.

 

Powiem tylko tyle- globalne zagrożenia oznaczają też globalne szanse. To co sobie Ahmed weźmie to się dobierze gdzie indziej- na Polsce ani nawet Ukrainie świat się nie kończy- 3/4 globu przebiera nogami żeby żyć na europejskim poziomie.

 

Tylko cywilizowanych miejsc do życia wśród swoich nie ma skąd dobierać, bo ich jest po prostu mało.

 

PS: Ahmed kobiet nie zabiera, tylko je rucha. Na stałe to oni sobie biorą swoje własne, pilnowane, najlepiej ściągnięte z wioski rodziców albo dziadków. No przecież tych chlejących alkohol i żrących świnie kurtyzan to sobie nikt normalny za żonę nie będzie brał, la sama' Alla'!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minutes ago, Msafer said:

PS: Ahmed kobiet nie zabiera, tylko je rucha. Na stałe to oni sobie biorą swoje własne, pilnowane, najlepiej ściągnięte z wioski rodziców albo dziadków. No przecież tych chlejących alkohol i żrących świnie kurtyzan to sobie nikt normalny za żonę nie będzie brał, la sama' Alla'!

Ale kurwy ( w ich pojmowaniu - te zachlane, przećpane i ruchane na sto sposobów) urodzą córki. A córki mogą być pojmane za żony w wieku 6 lat, czyli dziewice, czyste. Te idiotki które myślą, że to żarty, jednoczesnie mają w głowie wiesz co? Oczywiście warunki w jakich żyja teraz - bezpieczeństwo i komfort jakie stworzył im biały samiec. I one myślą, że jak nas zniszczą kolaborując z napływowymi, to my i tak będziemy je bronić finalnie.  Może braknąć tych biąłych pizdowatych rycerzy, którzy nota bene i tak bali by się wziąć "miecz" żeby się nie skaleczyć.

One strzelają gola do własnej bramki. Ale...robią to też pod wpływem pierwotnego instynktu - testując samców, czyli sprawdzają którzy mogą je obronić "czytaj wziąć za mordę" bo to synonim.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2Tak, masz rację. Choć wydaje mi się (na podstawie własnych obserwacji), że to jeszcze nie ten etap, tylko następny. Na razie brązowi się po prostu zabawiają, hasło do ew. seksualnego dżihadu- regularnej, planowej operacji o jakiej piszesz jeszcze nie padło. Jeszcze muszą ze 20 lat okrzepnąć. Może ew. Kolonię potraktować jako wstępne ćwiczenia.

24 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Może braknąć tych biąłych pizdowatych rycerzy,

Mnie już brakło. Ja już nie mam żadnych ,,swoich kobiet", prócz jednej własnej i kilku innych z rodziny.

Podobnie nie mam już państwa, elit, a nawet czasem zdarza mi się wątpić, czy mam własny naród.

No bo czy warto należeć do takiego narodu, który boi się mieczy lub twierdzi, że ktoś inny powinien łaskawie pozwalać im je nosić?

Cytat

84 proc. Polaków badanych przez CBOS uważa, że dostęp do broni palnej powinien być ściśle ograniczony

Za der dziennik.

 

Co do testu- znów zgoda. Tylko ten test jest przynajmniej od dwóch pokoleń przez białego samca oblewany, i raczej nie zanosi się na to, żeby go nagle zaczął zdawać. Może to defetyzm, ale o własnej skórze, genach i majątku trzeba myśleć. Cywilizacje, narody i systemy upadają, ale jednostki i rody potrafią sobie takie zawieruchy przejść suchą nogą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrowka Widzę, że masz flow żeby nas tu wszystkich obrażać od pizdusiów co są przerażeni brakiem ruchania z powodu imigrantów. Ale nie martw się. Przyjadą inżynierowie i lekarze z Somalii, Nigerii i innych krajów czarnego lądu i tam znajdziesz sobie ojca swoich dzieci z dwoma średnimi krajowymi. Głowa do góry. Oni nie są zagrożeniem dla Polaków tylko dla Polek - to w sumie prawda.

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Lalka napisał:

W ogóle jakie to słabe, że świat mężczyzn kręci się wokół seksu, a steruje nimi pożądanie. Xd

I oni są przez to wręcz niebezpieczni. 

To jest chore, matka natura jest nienormalna.

 

Póki jest pis, nie grożą nam imigranci, dlatego bedę na nich głosować.

Szczerze to ja się ciapatych boje, nie mam do nich zaufania za grosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, deomi napisał:

Póki jest pis, nie grożą nam imigranci, dlatego bedę na nich głosować.

 

Niestety kochana ale: https://www.wykop.pl/link/4518219/pis-po-cichu-przyjal-wiecej-islamskich-migrantow-niz-ke-chciala-przypomnienie/

 

17 minut temu, deomi napisał:

 Szczerze to ja się ciapatych boje, nie mam do nich zaufania za grosz.

Byś pomieszkała za granicą to byś dopiero zobaczyła. Są strefy gdzie masz tylko murzynków czy innych cudaków, tam se nie pospacerujesz.

Natomiast bardzo gratuluję Ci zdrowego rozsądku z obcą nam kulturą i strachem do nich, jednak PiS w tym nam nie pomoże a pomoże Ci Polski mężczyzna.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

@SzatanKrieger Polski meżczyzna mi nie pomoże jak bedą tu tabuny tych dzikusów !

Mogę tylko wierzyć w madrość rządzacych.

A ludzie czasami krzywo patrzą na mnie jak mówię, że nie wszyscy powinni mieć prawo do głosowania.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

. Nawet brakuje mi tych zacnych czasów jak w Niemczech podchodzili do mnie czarnoskórzy i pytali jak dojechać do większego miasta, było wesoło. Fajnie też było na dworcach jak palili sobie marihuanen i podchodzili i się pytali czy człowiek nie chce czegoś se kupić, takie to dobre chłopaki były.

 

 

Do mnie w Amsterdamie w wiadomej dzielnicy co chwila jakiś czarnoskóry podchodził i cichutko zapytywał: "cockaine?...".  ;)

1 godzinę temu, LiderMen napisał:

Nam bardziej chodzi o to, że po takich waszych akcjach z ciapatymi nikt normalny  nie będzie was chciał. 

Podkreślić i na stronę główną!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Mrowka napisał:

To takie trzy cechy, które posiada większość panów imigrantów. Potem jeszcze każdy ma jakieś inne, ale najczęściej bardzo przegrali na loterii genowej. 

Może i przegrali na loterii genowej, ale wygrali na loterii kulturowej. Mrówka pewnie marzyła o przystojnym Habibi, który przyleci na latającym dywanie, a rzeczywistość będzie taka, że brzydki śniady człowiek zawinie ją w śmierdzący kozą dywan i będzie tłukł trzepaczką do dywanów.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, deomi napisał:

Póki jest pis, nie grożą nam imigranci, dlatego bedę na nich głosować.

Szczerze to ja się ciapatych boje, nie mam do nich zaufania za grosz.tego

 

10 godzin temu, deomi napisał:

@SzatanKrieger Polski meżczyzna mi nie pomoże, nic nam nie pomoże, jak bedą tu tabuny tych dzikusów !

Mogę tylko wierzyć w madrość rządzacych.

Niby taka światła, a nie widzisz co się dzieję od prawie 30 lat. Zmieniają się nazwy, slogany część mord w sejmie ale to wszystko teatr dla debili.

„Ja zostawiam na boku spór na linii Donald Tusk - Jarosław Kaczyński, czy wcześniejszy spór Donalda Tuska z Lechem Kaczyńskim, bo to jest amerykański wrestling, na który frajerzy kupują bilety, licząc że któryś z zawodników zrobi sobie krzywdę, a to są zapasy tak ustawione, że nikt sobie krzywdy zrobić nie może."
Gen. Sławomir Petelicki

Co do frakcji Kukiz15 czy ONR to im też nie ufam są to kolejne przepoczwarzenia "aby było jak było". Jedyny poseł, który robi coś dla obywateli to Liroy. 

Jeżeli myślisz, że ten system pozwoli na polityczne zmienienie go to hm... ? Od 1989 ludzie latają na wybory, czy coś się zmienia? A no nie, gdy pojawia się polityk który chce coś zmienić to kończy jako ruski szpieg w więzieniu (posadzony bez dowodów i procesu) albo jak św. pamięci Andrzej Lepper.

Polska jest bardziej zniewolona przez zachód niż PRL przez związek radziecki. Ale Polacy jako cisi i pokorni zdobywają ziemię :D 

Co do uchodźców to sprawa jest banalna. Wycofanie wojsk NATO z bliskiego wschodu, nie ściąganie ich na siłę i tyle. Gdyby USmańce nie rozwaliły bliskiego wschodu problem by nie istniał. Poczytajcie co odwalił Kadafi w Libii, dlaczego został zlikwidowany przez "przyjaciół", którzy udają i naszych sprzymierzeńców. Dodatkowo nie dawać zasiłków, jak ktoś chce zostać i pracować jak lud rdzenny to proszę bardzo. Jeżeli ktoś zachowuje się jak człowiek cywilizowany to mam w dupie jego kolor skóry. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje w branży w której mam duży kontakt z obcokrajowcami/turystami w Krakowie. Uważam że Polacy nie mają się czego wstydzić. Sam nieraz dostanę oczko od Angielek, Szkotek, Hiszpanek, Włoszek, Skandynawek czy Niemek.

 

A może to jest tak że one zawsze "lecą" na nowego/ obcego?

 

Brytyjczycy/Irlandczycy zwłaszcza starsi wyglądają jak ziemniaki. Zaskoczyły mnie jednak ich kobiety-trzymają się nieźle i są bardzo miłe bo słyszałem wiele złego. Wyglądamy dobrze, jesteśmy wysocy, dobrze zbudowani. Może za bardzo się ograniczamy w poszukiwaniu kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@AR2DI2To jest jedna opcja, ale można też ją wspomóc jakąś prowokacją i Nocą Kryształową 2.0. Zorganizować w jakimś kraju pogromy, podpalenia meczetów, centrów kultury, kebabów, pobicia i gwałty to jest jak splunąć. Służby mają w tym bardzo bogate doświadczenie.

 

@deomi

Nie obrażaj mamusi. Ona ma zawsze rację, i bardzo nie lubi jak się ją obraża. Z nią się można czasem potargować, ale na końcu zawsze wygrywa.
Radzę też głęboko zastanowić się nad tym, w kim pokładasz swoje zaufanie, bo jest dokładnie odwrotnie, niż myślisz.

 

@Tamerlan

No i właśnie to miałem na myśli pisząc o globalnych szansach. Najważniejsze jest pozbyć się tego zasranego kompleksu niższości, który na nas sprowadziła komuna (ubodzy krewni), i który potem do dziś troskliwie się w nas pielęgnuje. Za każdym razem kiedy słyszę, jak jakiś ,,autorytet moralny" pier...li o tym, że ,,Polacy do czegoś tam nie dorośli, a za to na Zachodzie to ooo Panie!  tamto czy siamto!", to mam ochotę... no nie będę pisał co, bo forum nam zamkną.

 

Nie Panowie, nie jesteśmy od nikogo gorsi, nie musimy nikogo udawać, ani do nikogo się upodabniać.
Pracujmy nad sobą, swoim wyglądem, stylem, wykształceniem, umiejętnościami, językami i hajsem, a tych oczek będziemy dostawać więcej.

 

edit.

 

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Jakieś dwa lata temu w Szwecji była taka antyrasistowska kampania #inteerkvinna. Inte er kvinna znaczy nie wasza kobieta. To hasło skierowane do szwedzkich mężczyzn, oznaczające mniej więcej tyle, że jak mnie ciemni zgwałcą, to jest to moja sprawa, a tobie od tego wara, bo nie jestem twoją kobietą.

No czytelniejszego przesłania już nie ma.

Edytowane przez Msafer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tamerlan napisał:

Brytyjczycy/Irlandczycy zwłaszcza starsi wyglądają jak ziemniaki. Zaskoczyły mnie jednak ich kobiety-trzymają się nieźle i są bardzo miłe bo słyszałem wiele złego.

Chyba masz inne standardy urody w krajach gdzie otyłość to plaga większa niż w pl, ale cóż o gustach się nie dyskutuje. ;) Bez urazy.

 

Brytyjki:

article-2686676-1F7BF69200000578-226_634

geordie-girls.jpg85763d1254070406-fat-birds-beach-fat_wom

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.