Skocz do zawartości

Dlaczego uważam że imigranci NIE zagrażają polskim mężczyznom?


Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, deomi napisał:

Póki jest pis, nie grożą nam imigranci, dlatego bedę na nich głosować.

Ty tak na serio???????????? U mnie w Warszawie wystarczy wyjść na ulicę a dookoła widać coraz więcej śniadych, a jak zobaczę białego to mówi po rosyjsku/ukraińsku. 

 

https://nczas.com/2018/09/29/uchodzca-plus-pis-zdradzil-wpuszcza-muzulmanow-zydow-ukraincow-i-tylko-polakow-nie/

 

18 godzin temu, deomi napisał:

Mogę tylko wierzyć w madrość rządzacych.

W co rządzących? To powodzenia, przeliczysz się.

Tak przy okazji to może więcej praw dla kobiet, proponuję rozszerzyć wyborcze i obniżyć kobietom może do lat 16, a facetom w ramach równouprawnienia podwyższyć do 20.

 

18 godzin temu, deomi napisał:

To która partia ma politykę antyimigrarycjną?

RN z tego co pamiętam też mam ciekawy program odnośnie emigrantów., ale jako światła wyborczyni powinnaś to wiedzieć:D

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że będę polemizował. Jestem w multi-kulturalnym kraju i mam dobre rozeznanie na temat tego co się tu dzieje.

On 11/16/2018 at 9:20 AM, Mrowka said:

- bardzo chudzi (uda grubości ramienia przeciętnej kobiety),

- niscy ( o dziwo nawet murzyni, którzy tutaj przylatują),

-krzywe, brzydkie zęby 

- Wcale nie są chudzi, najwięcej na siłowniach jest kolorowych, białych jak na lekarstwo. Dlaczego? Nie pytałem tych nieobecnych bo niby jak mam ich spytać ale po tym co widzę w pracy (a niejedną przerobiłem) to biali ludzie nie mają czasu na siłownie - pracują.

- Nie są niscy, zwłaszcza murzyni, zwłaszcza bantu. Czy dużo wyżsi to bym nie powiedział ale nie są niscy. Niscy to czasem są ciapki a i to nie aż tak bardzo i nie wszyscy.

- Widziałaś ty kiedy murzyna? Oni mają piękne zęby - takie geny, tego możemy im zazdrościć ale ludzie którzy pozostali w Afryce nie potrzebowali się rozwijać, tam klimat nie zabija i nie ma powodu do rozwoju.

 

Szkoda się rozwodzić nad tą propagandą. Dziękujemy za naukę. Powiedz dla kogo pracujesz, ja się chętnie do nich zgłoszę, bardzo lubię pisać i potrafię niezłe bajki wymyślać, chętnie zarobię na swoim talencie.

--

On 11/16/2018 at 7:31 PM, SzatanKrieger said:
On 11/16/2018 at 7:15 PM, Tomko said:
On 11/16/2018 at 6:48 PM, SzatanKrieger said:

P.S Obrzydzenie do kobiet, które miały haibi czy innych ergozmusów nazywa się jakoś fachowo? :P 

Zdrowy rozsądek.

Heh, jednak chciałbym poznać nazwę. Rasistą nie jestem, jednak mnie to zastanawia. 

Ktoś to bardzo pięknie ujął:

Nawrócenie się kobiety na islam to jak nawrócenie się murzyna na niewolnictwo.

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Nie, sama nazwałaś ją przecież matką. Że okrutna dziwka? No niech Ci będzie, wielu by się z Tobą zgodziło. Ale ja sądzę, że ona jest poza naszymi pojęciami okrucieństwa i miłosierdzia. Ona po prostu Jest. Trzeba ją poznać, zaakceptować, jakoś się dostosować i nigdy o niej nie zapominać.

O tym między innymi jest nasze forum.

Edytowane przez Msafer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/16/2018 at 11:37 AM, Krugerrand said:

W jaki sposób emigranci nie zagrażają "mężczyznĄ" można było przekonać się jakiś czas temu we Włoszech na plaży w Rimini kiedy to grupa emigrantów z Afryki napadła na parę z Polski, pobiła ich dość mocno przy okazji gwałcąc Polkę. Chłopak w starciu z nimi nie miał nic do powiedzenia. Czyżby efekt wychowania w polskich szkołach przez Polki? Czyżby programowanie spolłeczne, że ma się być dobrym i uczynnym chłopcem i nie podnosić ręki nawet na muchę?

 

 

 

Bruce Lee karate mistrz, nawet jak ktoś trenuje sporty walki, to w przypadku starcia z trzema napastnikami ma małe szanse na wygraną (tym bardziej, jak wszyscy na raz go atakują). A teraz wyobraź sobie, że idziesz z dziewczyną i znienacka zostajesz zaatakowany przez 3 gości. Od tyłu dostajesz cep na głowę, padasz na ziemie, tam przyjmujesz kilka/kilkanaście kopów i tracisz przytomność. To by było tyle z twojego wojowania i teraz pytanie czy jest to efekt wychowania w polskich szkołach przez Polki? Nie, jest to efekt tego, że ludzi od zwierząt oddziela morze Śródziemne, ale zwierzęta są coraz skuteczniejsze w pokonywaniu morza. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2018 o 00:02, deomi napisał:

Póki jest pis, nie grożą nam imigranci, dlatego bedę na nich głosować.

 

I jak się tu człowiek ma dziwić, że w tym kraju jest taka spierdolina ? :D 

Dnia 17.11.2018 o 00:02, deomi napisał:

Szczerze to ja się ciapatych boje, nie mam do nich zaufania za grosz.

A to ciekawe, będąc swego czasu w Holandii, poznałem laskę, wielka zapalona patryjotka: imigranci źli, "w życiu na araba nie spojrzę" itp. itd. hehehe, a już pół miesiąca po przyjeździe skakała z bolca habibiego, na bolec muhammada :D  chrzanicie, jedno, robicie drugie ;) 

Dnia 17.11.2018 o 00:23, deomi napisał:

Mogę tylko wierzyć w madrość rządzacych.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, דניאל napisał:

Nie, jest to efekt tego, że ludzi od zwierząt oddziela morze Śródziemne, ale zwierzęta są coraz skuteczniejsze w pokonywaniu morza. 

Bruce Lee karate mistrz trenuje także po to, aby się nie dać zaskoczyć. Mężczyzna nie ma dziś w zasadzie żadnych wzorców tego jak ma się zachować jako mężczyzna. Ma za to bardzo dużo wzorców kobiecych. Większość z nas i to zdecydowana wyrasta na Mr. Nice Guy, co to przeprasza, że żyje, ma sieczkę w głowie i w centrum swego wszechświata stawia kobietę. O braku umiejętności myślenie i przewidywania nawet nie wspomnę. 

Pamiętajmy o tym, że bardzo wiele zwierząt dużo silniejszych i szybszych od nas jest przez ludzi trzymanych w klatkach;)

 

8 godzin temu, דניאל napisał:

A teraz wyobraź sobie, że idziesz z dziewczyną i znienacka zostajesz zaatakowany przez 3 gości.

Nawet nie będę próbował, ponieważ z kobiet wyleczyłem się już jakiś czas temu;)

 

 

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tamerlan napisał:

Właśnie o tym pisałem. Słyszałem dużo złego ale do Polski przylatują niezłe sztuki i pogadane. W UK ani Irlandii nie byłem nigdy. 

Efekt bycia na wakacjach, urlopie albo innym wyjeździe. Otoczenie nie widzi, chłopak albo mąż a nawet większość koleżanek się nie dowie, więc pancie mogą skakać po kutangach bez skrępowania. Tak samo jak polki w Egipcie, Tunezji, Turcji, itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.