Skocz do zawartości

Pan Tomek "Genetyk" Grzymski


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem - bardzo ciekawy kanał, wg mnie jasno, prosto i rzeczowo przedstawia omawiane zagadnienia. 

Miło się słucha, do tego jest fajna grupa na facebooku na której hejtu (w przeciwieństwie do wielu innych grup) nie uświadczysz.

Wrzucam poniżej przykładowy filmik:

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma fajny kanał, dużo merytoryki. Kiedyś lubiłem Szmexa, ale nie spodobał mi się kierunek, w którym poszedł. 

Jacek Bilczyński był świetny, ale zaczęło się jakieś łzawe vlogowanie, wstawianie filmików z pieskiem i kobietą i nie mogłem już tego oglądać. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mi się przestał podobać z powodu kilku rad których udzielił. jedna z nich to że picie w trakcie posiłku pomaga, a druga że aspartam jest spoko. Po tym zamknąłem kanał i nie zamierzam do niego wracać. Nie stać mnie na wiedzę, która może mi zaszkodzić. Brak reakcji na wpisy ludzi w komentarzach, że źle się czują gdy piją w trakcie albo bezpośrednio po jedzeniu.

 

Tu macie jaki aspartam jest spoko - https://dziecisawazne.pl/aspartam-slodzik-ktorego-nalezy-unikac/

 

I cytat: 

Cytat

Sprzeciw wobec zastosowania aspartamu na masową skalę wniósł najpierw lekarz neurolog Dr John W. Olney, potem prawnik organizacji “Consumer”James Turner. Trwało dochodzenie, które pozwoliło ustalić, że aspartam to substancja szkodliwa, niebezpieczna dla zdrowia. Wycofano go po paru miesiącach od wprowadzenia na rynek, ale nie na długo. W latach osiemdziesiątych firmę, która zajmowała się badaniami nad szkodliwością aspartamu, kupił koncern Monsanto i wszelkie wątpliwości co do jego bezpieczeństwa oficjalnie przestały istnieć.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

jedna z nich to że picie w trakcie posiłku pomaga

Przy odchudzaniu czy jak?

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

druga że aspartam jest spoko

O masz, aspartam czyli zagadka ze wskazaniem na "nie ruszaj tego". Oczywiście jest wiele badań, infografik na temat tego, że aspartam jest OK (i, że badania były na szczurach a nie na ludziach więc ludzi.. nie dotyczy) a jest również wiele badań na temat, że aspartam jest szkodliwy. I to mocno, ma powodować raka. Zresztą, jak wszystko co w światku fit/kulturystycznym jest, ma swoich zwolenników i przeciwników. Jaka jest prawda z tym aspartamem? To się okaże za naście lat, tak jak z jajkami czy margaryną zamiast masła. Ja ze względu na swoją nabytą ostrożność rzeczywiście bym aspartamu unikał. I jeszcze te Monsanto, więc.. no nie tykałbym się.

 

Już abstrahując od samego aspartamu to napoje, które nim są słodzone a zwłaszcza typu cola są cholernym koktajlem Mołotowa jaki sami wrzucamy do naszego ciała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.