Skocz do zawartości

Sponsoring upaińców przez pis


lxdead

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam braciom przeczytać ten fragment artykułu

 

https://kresy.pl/wydarzenia/ukrainski-dziennikarz-porownywal-polakow-do-zwierzat-dostal-od-rzadu-pis-40-tys-zl-na-portal-dla-ukraincow-w-polsce/

 

psi syn, o którym mowa, często-gęsto opluwał i znieważał nasz kraj, naród i tym samym otrzymywał i otrzymuje dotacje na różne pierdoły od partii rządzącej. W 2016 100 tysi, w tym roku 40.

Do tego dochodzi jeszcze ostatnia "nowość" o której doszły mnie słuchy, a dokładniej - sieć kin Helios ma zamiar robić seanse po upaińsku, dla upaińców. Na co niektórych radiach już są wiadomości w tymże języku, od czasu do czasu puszczana ichniejsza "muzyka", wiadomości czy nawet audycje.

 

Drodzy bracia, mnie to szczerze wkurwia - inaczej tego nie określę - wkurwia mnie, jak "propolski" jest nasz rząd ;)  Dotacje, współfinansowania, sprowadzanie ich w coraz większej liczbie, ignorowanie banderowskiej spierdoliny którą są przesiąknięci i którą szerzą. Brak JAKIEJKOLWIEK reakcji na anty-Polskie zagrywki ze strony zarówno ich jak i ich rządu, mało tego, jeszcze pompowanie w nich kasy. Świnie przy korycie nie mają co robić, tylko za nasze w nich jeszcze pompować PLNY i to w grubych MILIONACH. Nic tylko czekać jak zaczną dorabiać nazwy ulic, miast itd. po rusku. W niektórych miastach częściej słyszy się ich wycie, aniżeli ojczysty język.

Ta upadlina asymilować się nie chcę, języka się nie uczy, bo po co? Trzymają się w kupie jak ciapaci, srają na nas i mają głęboko. Nic tylko czekać jak zaczną tworzyć własne "strefy", a i przyjdzie z czasem i moment w którym zaczną "politykować" u nas.

 

Jak to jest że Polak jak jedzie na zachód MUSI nauczyć się języka tubylczego, albo znać Angielski, by jakoś funkcjonować, a w drugą stronę to nie działa, a jeszcze układa się pod "gości". Ja prdl.

Zero stanowczości, zero retoryki, szlag mnie trafia jak o tym myślę.

 

Co Wy na to?

Edytowane przez lxdead
  • Like 2
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy do niedawna myśleli, że PiS to partia propolska. Błąd - bo PiS "ot tak" przyjął ponad 2 miliony ludzi, z kraju, który zasłynął masakrycznym ludobójstwem naszych rodaków i do dziś jasno nie ustosunkował się do tego. Nawet gorzej: do teraz ten cwel (tfu!) Stepcio Bandera jest uważany przez wielu z nich za bohatera walczącego o ich niepodległość. Nie mamy islamskich terrorystów ale 2 miliony Ukraińców z ich kompleksami i problemami.

 

Pamiętajmy, że nasz rząd płaci im za studia, pobyt, chce im dawać polskie emerytury, polscy janusze biznesu dostaną dofinansowanie na zatrudnianie ich... teraz się okazuje, że ktoś zezwolił na oddanie 140 tys. na antypolski portal (prawdopodobnie to akurat była kasa z dotacji UE)...

 

I tak PiS zniszczył siłę narodu polskiego jakim była monokulturowość bez większych napięć wewnętrznych (zachód nam tego zazdrościł). Pięknie to wygląda ale taki obraz powoli odejdzie w przeszłość:

 

Ukraińcy? Już są. Muzułmanie? Jednak ich przyjmą. Co jeszcze? Zobaczcie sami - odwaliło im ostro:
https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/580808,wiza-praca-ambasada-polska-indie-new-delhi.html
https://wolnosc24.pl/2018/09/01/30-tys-hindusow-czeka-na-wjazd-do-polski-rzad-masowo-sprowadza-pracownikow-z-krajow-muzulmanskich-zagrozonych-terroryzmem/

 

Za granicą są setki tysięcy przedsiębiorczych polaków, którzy chętnie by wrócili ale nasz rząd woli wywalać kasę na obcokrajowców.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, SzejkNaftowy said:

Niektórzy do niedawna myśleli, że PiS to partia propolska.

Ja też nie kumam jak ludzie dają się nabierać na proste chwyty marketingowe. Powiedzą kilka razy "Polska, Polska, Polska" i już jeden z drugim gamoń myśli ze to partia propolska. 

PIS gra do tej samej bramki co inne partie. Tyle, że podzielili się hasłami, żeby każdy miał swoich jeleni i swój kawałek tortu. 

Pisałem to nie raz, i powtórzę - Upaińców nie ściagają tutaj aby zapełnić luki w rynku pracy, bo to ta sama retoryka jak z ciapatymi na zachodzie, i to samo kłamstwo. Politycznie upaińcy są do Polski ściaganie w innym celu - wytworzyć w naszym, jednorodnym społeczeństwie polaryzację. Dwa obozy - upaińcy i Polacy. Później jak to będzie "komuś" potrzebne, łatwo odpalić w takim kraju wojne domową, czy zamieszki na ulicach. Wystarczy napisać na murze "śmierć lachom" czy "śmierć ukraińcom", odpowiednio to nagłośnić w mediach, do tego zamordować kogoś z tych nacji, przypisując winę tej drugiej, i już mamy konflikt z krwią na ulicach.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nic dobrego z tego nie będzie. Działanie na niekorzyść narodu pod hasłem patriotyzmu. Nie ma wartości. Wartości są śmiertelne, Ale pozory żyją i zyskują nieśmiertelność.

 

Gra pozorów, a jedynym celem kontrola i grabież. Tak było, tak jest i tak będzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, mac said:

Na pewno nic dobrego z tego nie będzie. Działanie na niekorzyść narodu pod hasłem patriotyzmu.

Dokładnie tak robią. Jak mówi powiedzenie " Panie chroń mnie od przyjaciół, z wrogami sam sobie poradzę". Problem jest, że pasożyt i wróg udaje przyjaciela, i na to się nabiera wielu ludzi, popierając, ba, karmiąc pasożyta.

Gdyby chcieli uzupełniać luki w gospodarce, to wystarczy wprowadzić jakieś ułatwienia podatkowe dla swoich, i zza granic wróciliby Polacy do kraju. PIS jednak woli upaińców i ciapaków, bo przecież Polakom byłoby za dobrze.

Jest jeszcze jedno ich tłumaczenie: " pracownicy z upainy są tańsi", i to jest prawda. Ale jaki jest dodatkowy skutek ściagania tańszej siły roboczej do kraju w którym i tak krajanie zyją w ogromnej liczbie przypadków na skraju biedy? - pogłebianie biedy. Kiedy upainiec się zgodzi robić za 1200zł a zgadzają się bo to i tak dwa, trzy razy tyle co zarabiają u siebie, to Polak musi się zgadzać na to samo albo mniej, żeby być konkurencyjny. 

To są zabiegi mające regulować zamozność społeczeństwa. Tak jak podatki. Wszyscy myślą, że podatki są rządowi potrzebne na pokrycie tego i owego, a to jest kłamstwo. Rząd ma te cyfry tylko w komputerach. Może dopisać tam ile chce, oczywiście w ramach tego na ile mu pozwolą mocodawcy syjonistyczni.  Podatki są ustalane na róznych poziomach, tak aby uzyskiwać założone kryteria. Aa głównym kryterium jest to, aby polska gospodarka nie była konkurencyjna dla gospodarek zachodnich. Dowala się więc np klasie średniej, przedsiębiorcom, który likwiduja biznesy. 

Zauważył chyba każdy, kto się interesuje tymi kwestiami, że kiedy gospodarka Polski zaczyna nabierać rozpędu, momentalnie znajduje się jakiś "specjalista" który mówi ze trzeba ją schłodzić, albo po prostu dokłada podatków.

15 minutes ago, mac said:

Na pewno nic dobrego z tego nie będzie. Działanie na niekorzyść narodu pod hasłem patriotyzmu.

Dokładnie tak robią. Jak mówi powiedzenie " Panie chroń mnie od przyjaciół, z wrogami sam sobie poradzę". Problem jest, że pasożyt i wróg udaje przyjaciela, i na to się nabiera wielu ludzi, popierając, ba, karmiąc pasożyta.

Gdyby chcieli uzupełniać luki w gospodarce, to wystarczy wprowadzić jakieś ułatwienia podatkowe dla swoich, i zza granic wróciliby Polacy do kraju. PIS jednak woli upaińców i ciapaków, bo przecież Polakom byłoby za dobrze.

Jest jeszcze jedno ich tłumaczenie: " pracownicy z upainy są tańsi", i to jest prawda. Ale jaki jest dodatkowy skutek ściagania tańszej siły roboczej do kraju w którym i tak krajanie zyją w ogromnej liczbie przypadków na skraju biedy? - pogłebianie biedy. Kiedy upainiec się zgodzi robić za 1200zł a zgadzają się bo to i tak dwa, trzy razy tyle co zarabiają u siebie, to Polak musi się zgadzać na to samo albo mniej, żeby być konkurencyjny. 

To są zabiegi mające regulować zamozność społeczeństwa. Tak jak podatki. Wszyscy myślą, że podatki są rządowi potrzebne na pokrycie tego i owego, a to jest kłamstwo. Rząd ma te cyfry tylko w komputerach. Może dopisać tam ile chce, oczywiście w ramach tego na ile mu pozwolą mocodawcy syjonistyczni.  Podatki są ustalane na róznych poziomach, tak aby uzyskiwać założone kryteria. Aa głównym kryterium jest to, aby polska gospodarka nie była konkurencyjna dla gospodarek zachodnich. Dowala się więc np klasie średniej, przedsiębiorcom, który likwiduja biznesy. 

Zauważył chyba każdy, kto się interesuje tymi kwestiami, że kiedy gospodarka Polski zaczyna nabierać rozpędu, momentalnie znajduje się jakiś "specjalista" który mówi ze trzeba ją schłodzić, albo po prostu dokłada podatków.

(przycieło podczas wrzucania, i dwa razy to samo się zapisało. Proszę o odcięcie drugiej połowy o powtórzonej treści).

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie chore....ładowanie kasy podatnika w naród - ludzi szczycących się z tego że ich dziadowie/ ojcowie mordowali "Polaczków", którzy mają roszczenia terytorialne, otwarcie mówię że bada chcieli oderwać część kraju i ogłosić autonomię i przywrócić macierzy - Ukrainie.

Dla mnie to chore, jak zwykle zaczyna się jęczenie że upadnie gospodarka, bo firmy nie będą miały rąk do pracy.

Wystarczy dać ludziom godnie zarobić, chętni będą a tak ? - "Bierzesz pan 6 zł za godzinę, bo za 5 zł mam Ukraińców."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, AR2DI2 said:

 jaki jest dodatkowy skutek ściagania tańszej siły roboczej do kraju w którym i tak krajanie zyją w ogromnej liczbie przypadków na skraju biedy?

Spadek płac oczywiście. Pierwsza lekcja ekonomii - podaż i popyt - jeśli wpuścisz do kraju 2 miliony ludzi (na około 15 milionów aktywnych zawodowo), zwiększysz podaż pracowników o 13%. Teraz co się stanie z płacami na takim rynku? Każdy kto rozumie podstawy ekonomii powie, że spadną. I będzie mieć rację. Wtedy się uruchomi projekt społeczny dofinansowujący tychże najbiedniejszych i głosy przy urnach gwarantowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, wrotycz said:

Spadek płac oczywiście.

No właśnie, co z kolei jak napisałem wyżej pogłębi niedobory wśród tych gorzej sytuowanych, lub wprost wpędzi ich w biedę. Upaniec przyjeźdźa, śpi w 5 w jednym pokoju, i jest nastawiony stricte na zarabianie kasy, i konsumowanie jej u siebie na ukrainie. I świetnie mu się tam za to żyje, bo ma kilka razy więcej niż by tam zarobił.
Polak zaś musi za tą samą kasę żyć w Polsce, a więc koszta ma wyższe, co powoduje, że biednieje. 

To jest specjalna zagrywka, regulacja. Podobnie jak podatki. Nie umiem znaleźć filmu na yt, w którym ktoś świetnie wyjaśnił i pokazał mechanizm oszustwa, i do czego naprawdę służą podatki. Jak znajdę to wrzucę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie tak nie smuci, wkurwia i przeraża, jak pierdolec tzw. "polskich elit" na punkcie "uciskanych Ukraińców". Za mało w tę ziemie wsiąkło polskiej krwi, by powtarzać błędy historii i doprowadzić do bałkanizacji Polski? Od skurwysyna Stalina Polska otrzymała w Jałcie jedną dobrą rzecz - granice, które dały jednolitą narodowościowo strukturę narodu. Spieprzenie tego to nic innego, jak zaplanowana z rozmysłem akcja.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Ja też nie kumam jak ludzie dają się nabierać na proste chwyty marketingowe. Powiedzą kilka razy "Polska, Polska, Polska" i już jeden z drugim gamoń myśli ze to partia propolska.

 

Pewnie niektórzy widzieli tego mema, idealnie pasuje do tego co napisałeś :D 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/17/2018 at 12:28 AM, lxdead said:

asymilować się nie chcę

Normalna kolej rzeczy, gdy przyjeżdżaja obcokrajowcy w wielkiej liczbie Asymilacja zachodzi tyko gdy napływ jest mały. Jak do klasy przyjdzie obcy uczeń, to siłą rzeczy bedzie musiał nauczyć sie języka i kultury. Gdy obcych bedzie kilku, stworza oni grupę i beda trzymać sie razem.

 

On 11/17/2018 at 12:28 AM, lxdead said:

Jak to jest że Polak jak jedzie na zachód MUSI nauczyć się języka tubylczego, albo znać Angielski, by jakoś funkcjonować, a w drugą stronę to nie działa,

Bo Ukrainiec mówiący po ukraińsku bez problemu dogada się z Polakiem mówiącym po polsku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Les napisał:

Bo Ukrainiec mówiący po ukraińsku bez problemu dogada się z Polakiem mówiącym po polsku. 

Polemizowałbym ;)  W miejscu w którym pracuje, na stanowiskach fizycznych jest tej zarazy od groma, żeby taki coś załapał za pierwszym, drugim czy trzecim razem tłumaczenia, potrzeba cudu. Są tacy którzy dłuższy czas pracują, i z tymi tak pół/na pół idzie się porozumieć.

 

Nie będę już wspominać tutaj zaprzaństwa które mają w krwi, ot na - przykład lider jednej z sekcji, kolega z pracy, tak to każdy jeden mu łapę poda, wchodzi w dupę, ogólnie grzecznie cud miód. Gość ledwo się odwróci i zaraz w tym swoich chłopskim języku suka x, bljat itp. itd. Owszem, norma że pracownik, cytując Hanksa z Szeregowca Ryana, "psioczy" na przełożonego, ale takie zachowanie się nawet pod to nie klasyfikuje.

 

Miałem też taką sytuację, po koncercie IM w Krakowie z tego roku, gdzie siedziałem sobie nieopodal rynku, popijałem zimniutkiego Monsterka, i przechodziło dwóch takich nachlanych "jegomości", jeden z nich wskazał "skrycie" na mnie i sypnął wiązanką, tłumacząc na nasze "patrz na tą polską kurwę, psa jebanego" (trochę ruskiego się liznęło grając przez sieć czy to w csa czy dote, więc te "epitety" nie są dla mnie "nowością"). Początkowo miałem zlać, bo obaj w sztos pijani, ale i myśl mnie trafiła, że nie ważne czy nagrzany czy nie, nie będzie mi byle pies tak smarował. Skończyło się na tym że gość wkrótce później leżał na glebie z rozbitym pyskiem, a kumpel pomagał mu się zbierać w milczeniu.

 

Jak dla mnie lepsi islamiści od ukrów, bo z nimi wiadomo od początku co jest grane, jak muhammad podchodzi do Ciebie pozytywnie, to tak jest, jak patrzy spod byka, to wiadomo że by Ci najchętniej po gardle przejechał, zaś z tymi rezunami ze wschodu jest tak że tu Ci się uśmiecha i rękę poda, a za plecami nóż będzie ściskał ;)

Lepiej grać, wiedząc że się gra z szulerem - bo wiadomo czego się spodziewać. Niż grać z kimś kto jest nieobliczalny.

 

A tu taka inna ciekawostka ;) 

 

https://kresy24.pl/kto-ty-jestes-upa-maly-taka-edukacje-chce-i-bedzie-finansowac-polska-wideo/

 

@typiarz I myślisz że wszyscy od tak znikną ? :D  Prawda jest taka, że z dobre 90% upainców która tu przyjeżdża na zarobek, to gorsza patologia mentalna niż te nasze sebixy i karyny, którzy wyjeżdżali ongiś do szwablandu czy na wyspy, a którzy zapracowali ciężko na nasze "stereotypy".

Do tego dochodzi fakt, że zanim jeden taki "Einstein" połapie się w naszym, zachodnim alfabecie itd. nie mówiąc już o przeszkoleniu, to niemaszki tak szybko jak otworzą się na nich, tak szybko się zamkną. Pracowałem swego czasu w Holandii, trafiali się ukraińcy i Holendrzy niespecjalnie byli z nich zadowoleni. Gęby nieskażone myślą, lekceważące podejście, roszczeniowość i cytując klasyka, każdy jeden z podejściem "u siebie rób jak u siebie, a u kogoś na odpierdol" - wiec w sumie nie ma się co tym dziwić ;) 

Edytowane przez lxdead
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, lxdead said:

Jak dla mnie lepsi islamiści od ukrów, bo z nimi wiadomo od początku co jest grane, jak muhammad podchodzi do Ciebie pozytywnie, to tak jest

I ty w to wierzysz? Myślisz, że oni nie potrafią ukrywać swoich uczuć. Przeciwnie - są w tym mistrzami. Jeśli chcą coś ugrać, bądź cię oszukać to będą zajebiście uprzejmi a "nóż" w kieszeni będzie cały czas.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, wrotycz napisał:

I ty w to wierzysz? Myślisz, że oni nie potrafią ukrywać swoich uczuć. Przeciwnie - są w tym mistrzami. Jeśli chcą coś ugrać, bądź cię oszukać to będą zajebiście uprzejmi a "nóż" w kieszeni będzie cały czas.

 

Jednostki jednostkami, ale ogółem wiesz że oni jako jedno - mają jeden plan, cel - wyrezać białych. Jest ich niewielka liczba - jest spokój, wielu zapomina że we Francji, Niemczech, Wlk Brytanii itd. BYŁY mniejszości etniczne już kilkanaście lat temu i był spokój, problem zaczyna się gdy mniejszość przestaje być mniejszością.

Wolę ciapatego za sąsiada niż upaińca - bo wiem czego się spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, lxdead said:

Wolę ciapatego za sąsiada niż upaińca - bo wiem czego się spodziewać. 

Ja też wiem czego się spodziewać. Miałem z nimi do czynienia i w życiu nie powtórzę twojej kwestii. Ukraińcy święci nie są ale muzułmanie są bezwzględni a jak któryś z nich ma skrupuły to go bracia naprostują bardzo szybko. Przerabiałem to i wiem czym to pachnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wrotycz napisał:

Ja też wiem czego się spodziewać. Miałem z nimi do czynienia i w życiu nie powtórzę twojej kwestii. Ukraińcy święci nie są ale muzułmanie są bezwzględni a jak któryś z nich ma skrupuły to go bracia naprostują bardzo szybko. Przerabiałem to i wiem czym to pachnie.

 

Rozumowanie jest banalne - muslim to wilk, nie ważne jak bardzo oswojony - zawsze to dzikie zwierze. upaińcy to wściekłe psy - nigdy nie wiesz kiedy mu odjebie, ale o ile wilka zawsze kontrolujesz i dobrze wiesz, że to nie zwierze domowe, to pies ma większy pokład zaufania, więc może dokonać większych szkód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2018 o 02:04, lxdead napisał:

Miałem też taką sytuację, po koncercie IM w Krakowie z tego roku, gdzie siedziałem sobie nieopodal rynku, popijałem zimniutkiego Monsterka, i przechodziło dwóch takich nachlanych "jegomości", jeden z nich wskazał "skrycie" na mnie i sypnął wiązanką, tłumacząc na nasze "patrz na tą polską kurwę, psa jebanego" (trochę ruskiego się liznęło grając przez sieć czy to w csa czy dote, więc te "epitety" nie są dla mnie "nowością"). Początkowo miałem zlać, bo obaj w sztos pijani, ale i myśl mnie trafiła, że nie ważne czy nagrzany czy nie, nie będzie mi byle pies tak smarował. Skończyło się na tym że gość wkrótce później leżał na glebie z rozbitym pyskiem, a kumpel pomagał mu się zbierać w milczeniu.

Szanuje bracie, tylko zdecydowana reakcja, jakbyś trafił na jeszcze bardziej agresywnych to mogli by w Ciebie rzucić czymś ostrym i zrobić Ci uszczerbek na zdrowiu. Do ukrainca jak do psa, trafiają proste komunikaty i siła, kulturalna argumentacją nic nie uzyskasz :) 

 

Dnia 17.11.2018 o 20:40, Obliteraror napisał:

Nic mnie tak nie smuci, wkurwia i przeraża, jak pierdolec tzw. "polskich elit" na punkcie "uciskanych Ukraińców"

Mnie też, ale dostali rozkazy od swoich mocodawców z Waszyngtonu aby im pomagać i wkurwiać Ruskich w tym rejonie Europy, taka rola parjasa, później Trump poklepie ich po plecach :) 

 

8 godzin temu, wrotycz napisał:

Ukraińcy święci nie są ale muzułmanie są bezwzględni

Wbrew pozorom ukraińcy z Azjatami mają wiele wspólnego, tak samo dzicy, bezwzględni, to taki Azjatycko-Europejski szczep hołoty, Polacy i Rosjanie w ten rejon świata przywozili najgorsze kanalie i z tego powstał właśnie coś takiego jak ukrainiec, Azjatyckie kraje słyną z okrucieństwa; Japończycy, Chińczycy, kiedyś Mongołowie, Turcy czy Tatarzy, dla nich życie ludzie nie jest żadną wartością :) 

Zobacz, wszystko co nowoczesne i wyróżniające się we Lwowie to pozostałość po Polakach, miejscowi musieli być po butem, bo taka ich rola była :) nic innego nie potrafili wymyśleć i stworzyć, ale czego wymagać od nich? 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2018 o 20:40, Obliteraror napisał:

Nic mnie tak nie smuci, wkurwia i przeraża, jak pierdolec tzw. "polskich elit" na punkcie "uciskanych Ukraińców".

Ja mam dokładnie te same odczucia.

 

I to naprawdę jest pierdolec - to jest szaleństwo ideologiczne wynikające z wiary polskich "elit" w Doktrynę Giedroycia. Nasze "elity" piorą tym od dekad mózgi nie tylko polskiemu społeczeństwu, ale także sobie nawzajem, w swoich własnych szeregach.

 

17 godzin temu, lxdead napisał:

Rozumowanie jest banalne - muslim to wilk, nie ważne jak bardzo oswojony - zawsze to dzikie zwierze. upaińcy to wściekłe psy - nigdy nie wiesz kiedy mu odjebie, ale o ile wilka zawsze kontrolujesz i dobrze wiesz, że to nie zwierze domowe, to pies ma większy pokład zaufania, więc może dokonać większych szkód.

 

Tak, jest coś takiego. Ludzie widzą, że muzułmanie to obcy, a względem Ukraińców wielu Polaków ma naiwne i niebezpieczne złudzenia.

 

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.