Skocz do zawartości

Seks, ukryte wyrzuty, bóle głowy, mam dość.


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

@Master uśmiecham się bo mówisz o hardcorze, a ja tak robiłem dość długa chwile i masz racje, bo juz nie doznałem braku seksu. Dobrze ze i o tym przypomniałeś, a jeśli chcesz słyszeć o hardcorze to rzuciłem pannę na łóżko i będąc w szale seksualnym ściągnąłem jej na siłe majtki przycisnąłem z całej siły nogi do łóżka i robiłem jej dobrze, to był jeden z moich najlepszych stosunków. 

 

@Bonzo za bardzo bym sie spinał że fwb cos wypali i dowie sie moja obecna, plus miałbym wyrzuty, po prostu pierpzenie sie z wieloma laskami naraz gdy one o tym wiedza jest dla mnie Ok, natomiast pieprzenie sie z innymi laskami gdy ona mysli ze pieprzysz sie tylko z nia nie jest Ok.

 

 

@Tomko racja, to nie jest usprawiedliwienie, jak powtarzał Pan Marek „zakochana kobieta zrobi dobrze swojemu partnerowi nawet na łożu smierci” .

Dlatego stwierdziłem że będę się na nią spuszczał gdy mi będzie odmawiać, w sumie mnie to kręci, ona mi nie odmówi bo jej zawsze zwiera styki gdy to robię i sama się podnieca. Oczywiście jak się spuszczę po jej odmowie, to juz jej nie zaspokoję. 

Powiem jej że mnie boli ręka.

10 godzin temu, mac napisał:

Też taką miałem, tylko rozstanie wchodzi w grę. Ciągle zmęczona laska, ja pierdolę. Najgorszy typ. Twoja przyszłość to dziecko, wyłącznie do tego seks i później zapierdalanie

 

Nie planuję dziecka i ślubu do 40 na pewno, jak nie pasuje to zawsze może znaleźć innego łosia.

9 godzin temu, Tomko napisał:

@PatZz Najlepsza ściema jaką usłyszałem. Położyła się koło mnie ze swoją pachnącą cipką, w czarnych stringach, bez stanika. Wypięła się bokiem do mnie, ocierała o fiuta i wyprężała. Autentycznie czułem jej zapach z pod kołdry. Dobieram się do niej - "Nie! U kuzynki w domu nie będę tego robić". Całą noc nie spałem - byłem wkurwiony rano, niewyspany, smutny i jaja mnie bolały niemiłosiernie. Dodam, że to było przed pierwszym razem moim. Człowiek nie rozumiał jeszcze o co kaman - dziewczyna szybko mnie nauczyła mechanizmów. 

@ZamaskowanyKarmazyn Znam doskonale to co piszesz. Pół roku się z panną tak bujałem - codziennie prawie. Jaja mi aż sine się zrobiły. Całowanie, mizianie, leżenie, seriale, jej zapach, nago, w ubraniach. To jest tortura. Sam to zakończyłem - nie mogłem tak dłużej. 

Mój boże aż mnie skręca w środku jak wyobraziłem sobie twój humor rano, takiego hardkoru jeszcze nie miałem,  mam nadzieję że nie dasz się tak zrobić następnym razem jakiejś psychicznej suce, to jest znęcanie się psychiczne. 

6 godzin temu, JoeBlue napisał:

A tyle razy było pisane:

"Jeśli będziesz robił tak jak do tej pory - będziesz miał rezultaty takie jak do tej pory".

To chyba jednak za trudne do pojęcia dla większości samców.

Znacznie łatwiejsza jest wiara w cuda.

 

Racja i dlatego cały temat skrócę do 3 rad:

1. Jeśli czujesz że naprawdę jest jakiś powód abstynencji to szczera rozmowa.

2. jeśli czujesz że to szantaż seksem, lub ogólnie mówiąc shit test to masturbacja i koniec na pannie, wszystko z zaskoczenia, sprawnie i bez zaspokajania panny po tym akcie.

I głownie to masturbacja do naszej panny rozwiązuje bardzo mocno problem, bo ty zaspokojony, ona nie, role się odwracają. Tylko ważne jest żeby nie zaspokoić jej już w ten dzień bo jak mówi że nie to nie, nie ma zmiany zdania co godzinę. 

3. Laska dalej odpierdala to powoli zmniejszaj seks i traktuj ją ze spotkania na spotkanie bardziej koleżeńsko, jeśli ma jeszcze do ciebie jakieś emocje to jest szansa że coś do niej dotrze, nie to zerwij kontakt całkowicie.

 

Taki mam aktualnie plan działania, dziękuję wszystkim Braciom za pomoc, napiszę jak się skończyła sytuacja, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

za bardzo bym sie spinał że fwb cos wypali

A dlaczego miałoby nie wypalić ?

Z tego co opisujesz to w obecnym związku "coś nie wypala" :)

47 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

i dowie sie moja obecna,

No, i co w zwiazku z tym ?

47 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

natomiast pieprzenie sie z innymi laskami gdy ona mysli ze pieprzysz sie tylko z nia nie jest Ok.

Pytanie co ustaliłeś z obecną laską od tzw "stałego związku" i czy cokolwiek ustalałeś.

Jesli albo sam z własnej inicjatywy zdeklarowałeś jej wiernośc, albo ona na Tobie taką deklarację wymusiła - istotnie nie jest OK.

Bo łamiesz zawartą umowę.

 

Ale jesli NIC ustalane nie było - jestes wolny w sensie bzykania innych lasek i robisz to 100% legalnie !

 

Co ? Że wiernosć w stałym związku wynika z "dorozumienia" - bo tak się lasce wydaje ?

Równie dobrze Tobie może się wydawać dokładnie odwrotnie.

 

Z jedną wszak róznicą - jakakolwiek zmiana w życiu człowieka wymaga ustalenia co od dnia X będziemy dalej robić.

Jesli takowych ustaleń nie ma - to przecież pozostaje status-quo czyli stan dotychczasowy.

 

Czyli na przykład:

spotykamy się - tak

dzwonimy do siebie - tak

bzykamy się - tak

 

Jesli nic ponadto ustalane nie było - to znaczy, że reszta (jak na przykład sposób ubierania się, odżywiania, nadal zajmowania swymi pasjami i oczywiście bzykania z innymi osobami - pozostaje bez zmian. Jak i cała reszta wszystkiego co nie podległo umowie pomiedzy skądinąd dorosłymi osobami z pewnością uważającymi się za rozumne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, mac napisał:

Też taką miałem, tylko rozstanie wchodzi w grę. Ciągle zmęczona laska, ja pierdolę. Najgorszy typ. Twoja przyszłość to dziecko, wyłącznie do tego seks i później zapierdalanie. Nic się nie zmieni, bo próbowałem wszystkiego. Na początku było ok, czyli dawała dupki na promocji, a później nie, bo chuj. Rozstałem się po angielsku, tyle mnie widziała. Na pewno tego nie wyleczysz. To ci gwarantuję.

 

Promocja się skończyła ?. Po angielsku ?.

Nie no facet szanuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2018 o 01:14, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 

Karmazynek, ja Ci doradze jak kobieta. Ty wez jej wywal cala prawde w twarz. Bo skoro Wy widujecie sie 2 razy w tygodniu, a ona uskutecznia przytulania ?. I przede wszystkim, przeciez jej tez chce sie dymac. Jestem kobieta to wiem. To albo z palca sobie jedzie jak Cie nie ma, albo ma alfonsa jakiegos. Mowi sie w prost, ze jestes facetem i chce Ci sie jebac. Krotko i na temat. A jak ona Ci powie, ze dwoje musi chciec. To sie jej spytaj czy sugeruje Ci, zebys znalazl sobie chetna. Matko jedyna, macie facety jak macie bo liczycie, ze czytamy sobie w myslach. Otoz NIE nie czytamy.Nauczcie sie mowic w prost o swoich potrzebach. Bo jezeli kobieta poczuje sie zagrozona i faktycznie dotrze do niej, ze jej sie chlop wyjebie, to z kutasa Wam nie zejdzie. Podstawowy wasz blad co do kobiet. Za bardzo rozpieszczacie, a juz napewno nie godzcie sie na wszystko, bo moze poruchacie, bo nie poruchacie. Tak to nie dziala. Tak po prawdzie Karmazynek, sam sobie jestes winny i dopusciles do tego, ze ona rzadzi waszym zyciem sexualnym i jej potrzeby sie licza. A ona bystra sobie kompana do seriali znalazla. FACET TY NIE OGLADAJ Z NIA TEGO GOWNA! Bo sobie z Ciebie psiapsiole zrobila. A jak nadal jebac sie nie bedzie chciala, to wez przyklad z kolegi i pozegnaj ja, tylko nie po Angielsku, ale po Niemiecku. Zspakuj do pociagu i Narty. Bo nie ludz sie, ze to sie zmieni. Mam 36 i Ci kobiecy punkt widzenia nakreslam. Hehe, wiecie maz nie czyta, to sobie moge popierdic o co kaman. Sorki za bledy, ale nie chce mi sie juz tych wypocin poprawiac?. Chcialy rownouprawnienia(ja sie z feministkami nie identyfikuje), to je traktujcie na rowno. Chce Ci sie ruchac, to albo sie wypina, albo uswiadom ja, ze zwiazek tworza dwie odoby nie jedna. I albo zaczyna sie rznac na zawolanie, a jak nie, to Twoj kutas bedzie dla niej dalekim wspomieniem.

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn przerabiałem w jednym związku to samo co Ty. Leniwa studentka, która dupę udostępniała na początku związku, żeby mnie utrzymać przy sobie. Później już tylko seriale, internet i niechęć do jakiegokolwiek sportu. Dupa rosła od słodyczy i jej atrakcyjność spadała. Motywowanie, atencja, rozmowy a nawet opierdol przestały działać na pancię. 

Metoda w wyjęciem ptaka i strzepaniem gdy leży obok przynosiła rezultat na początku ale potem jej leniwa natura nygusa wygrywała.

Wypinała tylko tyłek ze słowami "tylko skończ szybko" albo "dziś nie mam ochoty, wytrzymasz?". Opowiedziałem "już sobie strzepałem" i wkrótce pogoniłem nygusa, szkoda życia na taką egoistkę. 

 

@Amelija ma dużo racji, ale takiego typu kobiety nie zmienisz i będziesz się prosił o seks walcząc z jej chorą naturą. To leniwiec, który lubi seriale zamiast mieć jakieś hobby i uprawiać jakiś sport. 

 

PS @Amelija wstaw jakiś avatar i przywitaj się w Witalni. Taką tutaj mamy kulturę i obyczaje ;)

Edytowane przez realista
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że temat dawno wygasł, to zaktualizuję że kobiecie coś odpierdoliło i odkąd wprowadziłem mastubację gdy jej się nie chce, plus  troche nowości do łóżka to seks występuje na każdym spotkaniu minimum 2 razy. Teraz juz nie ma że jej się nie chce, nieważne że zmęczona, skacowana, albo nie w humorze. Pozdro.

 

Najwyrazniej wiało nudą w łóżku, No cóż...

Masturbację przy niej Oczywsicie*

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie to ostre Jebanie, podduszanie, pas, opaska na oczy, kajdanki, robienie sobie dobrze a nie jej, różne nowe pozycje, seks w przymierzalni, czasem alkohol i trawka.

 

Jak wchodzę tak zeby mi było dobrze a nie jej i spuszcaam sie po kilku minutach to o dziwo bardziej jest nakręcona i ma większe orgazmy niz jak kombinuję, biologii chyba nie oszukasz.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.