Skocz do zawartości

Kobieca hipokryzja.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Założyłem ostatnio dwa tematy na pewnej stronie dla kobiet.

 

Jeden temat odnośnie tego co kobiety myślą o pewnych siebie bezwzględnych mężczyznach, kryminalistach, damskich bokserach etc.

 

Drugi temat z zapytaniem '' Jakiego faceta byś chciała '' pytałem jeszcze jaka jest definicja prawdziwego mężczyzny według PAŃ i czy warto być z wrazliwcem

 

W pierwszym temacie panie wylały hejt na mężczyzn pisząc między innymi tak

''NIGDY NIE BYŁA BYM Z JAKIMŚ KRYMINALISTA BAŁA BYM SIĘ SPAĆ Z NIM' '

''DAMSKI BOKSER TO MĘSKA SZMATA JAK MOŻNA UDERZYĆ KOBIETĘ NIE WYOBRAŻAM SOBIE ''

'' MĘŻCZYZNA POWINIEN UMIEĆ POMOC KOBIECIE DAĆ JEJ OPIEKĘ I SZACUNEK ''

''JA LUBIE SŁABYCH FACETÓW SĄ TACY SEKSI ''

''NAJGORSZE SCIREWO TO MĘŻCZYZNA KTÓRY UDERZYŁ KOBIETĘ''

 

NATOMIAST W DRUGIM TEMACIE WŁAŚCIWIE POLOWA TYCH SAMYCH KOBIET NAPISAŁA

'' MI SIĘ MARZY TAKI PEWNY SIEBIE AROGANCKI BAD BOY TYLKO TACY NA MNIE DZIAŁAJĄ ''

'' NAJLEPSZY TO TAKI KTÓRY UMIE MNIE DOBRZE ZERZNAC ''

'' LUBIE PEWNYCH SIEBIE FACETÓW WIEDZACYCH CZEGO CHCĄ ''

'' LUBIE BYĆ DOMINOWANA A CZASEM NAWET DOSTAĆ W PYSK ''

 

Mamy jak na tacy pokazana hipokryzje kobiet.

 

Jak powiesz kobiecie że uderzyłes kobietę to wydlubie ci oczy.

 

Natomiast jak zapytasz kobietę jaki facet ją podnieca to odpowie ci TEN KTÓRY POTRAFI MNIE DOMINOWAĆ A NAWET CZASEM Uderzyć.

 

Dokładnie z takim samym mechanizmem spotykam się na ulicy.

 

Z jednej strony koleżanki mojej znajomej mówiły o jej chłopaku że jest skończonym idiota i jak ona może być z nim jak on ją bije i szmaci.

A później te same koleżanki biły się o tego faceta gdy z nią zerwał.

 

A panie i tak będą uważać że to nasze teorie są głupimi kłamstwami bez logiki i śmiać się  wraz ze stulejarzami z tego co mówimy. 

 

Tylko po to aby potwierdzić nasze słowa zdradzając męża z gościem którego jeszcze wczoraj nienawidziły.

 

#Fucklogic.

 

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzeczny facet jest w dłuższej perspektywie lepszy pod względem bezpieczeństwa finansowego i stałości w uczuciach, co dla kobiety po pewnym czasie staje się nudne i zaczynają się poszukiwania wrażeń.

 

Bad boy nigdy nie da się usidlić, i tańczyć tak jak pańcia zagra. Żyje po swojemu, i nie pozwala sobie wejść na głowę. Daje emocje, dobry seks, nie traktuje jej zbyt poważnie, nie stawia kobiet na piedestale. Brzmi banalnie, ale działa na kobiety, i nie daj się zwieść ich zapewnieniom, że to bydlak i cham... Coś przecież muszą powiedzieć :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kobiece pierdolenie się wpuszcza jednym uchem, a drugim wypuszcza.

 

Te, które mówią, że one się nie pierdolą i w ogóle seks dla nich to świętość = największe kurwy, które posunęło już pół miasta.

 

Te, które wyglądają na cnotki = zawstydziłyby niejedną prostytutkę.

 

Te, które wyglądają na pewne siebie i krzykliwe = najbardziej zakompleksione.

 

Te, które smucą non-stop o wierności = pierwsze do posuwania sąsiada, gdy Ty będziesz w robo.

 

Te, które pieprzą o tym, że umięśnieni goście nie mają u niej szans = przestraszone, że nikt taki ich nie zechce, więc stosują mechanizm obronny, pierdoląc, że to one ich nie chcą.

 

Te, które pierdolą o wnętrzu = szukają najdłuższych pał w swojej krótkiej egzystencji.

 

Te, z których wylewa się jad, gdy słyszą o facecie, który uderzył babę = same chciałyby kogoś, kto by potrafił je postawić do pionu i zdominować.

 

Te ich opinie nt. świata i ich samych należy odwrócić o 180°, a uzyska się prawdziwy obraz ich rzeczywistości.

 

Gdyby im rosły nosy tak, jak Pinokiowi, to by musiały te nochale na jebanych taczkach wozić.

Edytowane przez Ważniak
  • Like 14
  • Dzięki 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ważniak napisał:

 

Te ich opinie nt. świata i ich samych należy odwrócić o 180°, a uzyska się prawdziwy obraz ich rzeczywistości.

Dokładnie.... 

Czasami pogadam sobie ze znajomą z innego miasta.

Ma faceta, żyją w konkubinacie, mają córkę. Gość trzęsie domem. Wyjeżdża do pracy za granicę bez zdania tej pani, olewa jej rodzinkę, mówi, że wali niedzielne obiadki na wsi. Prawdopodobnie lata na lewo i prawo. Dama się żali w niebo głosy i nie wie co robić. Mówię odejdź. Coś ja trzyma przy nim. 

 

Więc mówię jej, nie odejdziesz, bo masz w hooy emocji zapewnianione od faceta. Opierdoli, dobrze wygrzmoci i ma gdzieś twoje zdaniem. Czasami jest milutki dla ciebie. 

 

Odp panny. Nie, nie masz racji. To nie to, to chyba przyzwyczajenie. 

 

Także tego..... :)

  • Like 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to już codzienność. Jakiś czas temu poznałem - wydawać by się mogło - najprawdziwszą Himalajkę. Wrażliwa, inteligentna, piękna, na poziomie, wykształcona, uduchowiona, do bólu kobieca i... szukająca wartościowego wrażliwego faceta, którego gdzieś we mnie wyczuła choć od dawna go tam nie ma. Przez moment myślałem "tym razem trafiłem na ideał! Marek, myliłeś się bo ona jest wyjątkowa!".

 

I taka była.

 

Wkrótce jednak zaczęły się precyzyjne testy na ile może sobie pozwolić. Gdy przekroczyła jakąś granicę już tak zostawało bo odpuszczałem. Ale przy pierwszym grubszym gównoteście gdy podważyła moje dowództwo wszystko czego się nauczyłem od Pana Marka wróciło jakbym złapał koło ratunkowe. I wypaliłem, że ją popierdoliło bo nie wie komu próbuje wejść na łeb. Że nie będę się z nią cackał jak cioty z którymi wcześniej miała do czynienia (gustowała w dobrych, poczciwych facetach ale o dziwo szybko się to wypalało :D). Do tego sterta bluzgów a na podsumowanie, że ja tu rządzę i niech wie gdzie jej miejsce albo bierze swoje śmieci i wypierdala. I z moją pomocą tak zrobiła :D.

 

Płacz był, że ze mnie pojebany brutal ale następnego dnia pięknie przeprosiła, że mnie zdenerwowała... i nie tylko :D. Nasłuchałem się miesiącami tekstów o szacunku, równości, pięknym wnętrzu a tu taka niespodzianka. Obecnie chyba jestem antyprzykładem jej poczciwego ideału a jakoś to się przyjemnie kręci.

 

Co jakiś czas dostanie zdrowy opierdol, powarczę sobie jak lew na bezbronną kotkę, pokażę kto tu jest górą i wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Bardzo to lubię i ona też. Awantura to dla nas najlepsza gra wstępna (wrzaski i rozważne, groźnie wyglądające rękoczyny które służą dominacji a nie uszkodzeniu ciała). Przy okazji zawsze poprawia się w łóżku, jest spokój, lepiej sobie pojem... lubię ją więc mogę to ciągnąć w nieskończoność.

 

Podejrzewam, że wcześniej z tym podejściem nie miałbym żadnych problemów z utrzymaniem poprzednich związków :D.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Old Soul napisał:

A może to miks: hipokryzja i bezmyślność. 

A może ani jedno, ani drugie.

 

To po prostu NATURA kobiet.

Pęd do emocji (nie ważne, że toksycznych, ważne, że intensywnych - "muj obus koha naj motzniej") plus dbałość o opinię w środowisku ("Ależ skąd, ja nie jestem taka!!!").
Co tu dziwnego?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.