Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
obs3rwat0r

Wywiad z demonem

Polecane posty

Straszą żeby ludzie od nich nie odchodzili. Oczywiście są złe i dobre siły na świecie, ale kościół katolicki zalicza się do tych złych, a największy demon zasiada na Tronie Piotrowym i wspólnie z innymi demonami stara się zniszczyć Europę i jej dziedzictwo. 

• Like 1

Rozumiem, że można by się przejąć nagraniami z egzorcyzmów. Tutaj to tylko inscenizacja na podstawie czegoś tam. Jak słyszę ten inscenizowany głos demona to mam wrażenie, że ktoś dubbinguje dialogi orków z Warcraft 3. Co do treści się nie wypowiem, bo nie mam czasu słuchać całości. Może jest wartościowa.

2 godziny temu, SzejkNaftowy napisał:

Rozumiem, że można by się przejąć nagraniami z egzorcyzmów. Tutaj to tylko inscenizacja na podstawie czegoś tam. Jak słyszę ten inscenizowany głos demona to mam wrażenie, że ktoś dubbinguje dialogi orków z Warcraft 3. Co do treści się nie wypowiem, bo nie mam czasu słuchać całości. Może jest wartościowa.

Prawda, polecam ten materiał.

• Like 1

"Największym sukcesem szatana jest to – że ludzie przestali w niego wierzyć". 

Niestety przestało w to wierzyć zapewne wielu kapłanów, którzy są zaślepieni pieniędzmi i władzą. 

To ten egzorcysta u którego zatrzymał się pedofil w sukience z drobną dziewczynką i nocował z audycji @Marek Kotoński? A nie, to jakiś włoski. No tak, włoscy są inni 😆.

Bez obrazu dla wierzących w to, proszę nie odbierać tego osobiście ale jedyne co KK robi dobrze, to inspiruje twórców horrorów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.