Skocz do zawartości

Zaoranie Pana Awięc


AntyHumanista

Rekomendowane odpowiedzi

Co do pytania czy Polsce powinny się należeć odszkodowania wojenne za II wojnę światową od Niemiec jest ciężko.

Sam powiedział że nie chce tam się zagłębiać w politykę, a odpowiedzenie lub nie na to pytanie nie zmieni ogółem przedstawionego problemu.

Pewnie jeśli usuniemy tą otoczkę typu: kto on co komu gdzie i dlaczego służy, to nagle się okazuje że większość komentarzy nie ma sensu.

W dniu 14.04.2019 o 23:33, Boromir napisał:

Jak sprawdzić, czy ten youtuber nie jest opłacany ?, i skąd w tak krótkim czasie nastukał aż tylu subskrybentów ?

Tutaj wchodzi w gre ogólna popularność.

Można dać przykład matki blowka która zgarnęła bardzo dużo subskrybentów pomimo to że nic tak naprawdę nie robiła.

Awięc często występował na kanale Gargamela który był sławny bo był trafnym kanałem.

Dokładnie nie wiem jak jest z historią kanału Awięc ale po tym właśnie wydarzeniu popularność mu rosła w bardzo dużym tempie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, menelzenek napisał:

Co do pytania czy Polsce powinny się należeć odszkodowania wojenne za II wojnę światową od Niemiec jest ciężko.

Sam powiedział że nie chce tam się zagłębiać w politykę, a odpowiedzenie lub nie na to pytanie nie zmieni ogółem przedstawionego problemu.

Pewnie jeśli usuniemy tą otoczkę typu: kto on co komu gdzie i dlaczego służy, to nagle się okazuje że większość komentarzy nie ma sensu.

Tutaj wchodzi w gre ogólna popularność.

Można dać przykład matki blowka która zgarnęła bardzo dużo subskrybentów pomimo to że nic tak naprawdę nie robiła.

Awięc często występował na kanale Gargamela który był sławny bo był trafnym kanałem.

Dokładnie nie wiem jak jest z historią kanału Awięc ale po tym właśnie wydarzeniu popularność mu rosła w bardzo dużym tempie.

 

6 milionów ofiar, obozy koncentracyjne, palono kobietami i dziećmi w piecach, przerabiano na mydło, robione damskie torebki z ludzkiej skóry, nawóz z ludzkich zwłok, eksperymenty medyczne, bezpowrotna utrata kresów, zrównana z ziemią Warszawa, jedno z najpiękniejszych miast przedwojennej Europy, Kilkaset wsi, miasteczek tak samo zniszczonych. A ty piszesz , że ciężko o co ? O odpowiedź ? Niemcy bezdyskusyjnie powinni za to zapłacić, tak jak zapłacili Żydom, Francuzom ,teraz Rosjanom będą płacić.  Niemieckie wpływy są bardzo duże, mają wiele firm w Polsce, sprzedają wiele produktów w Polsce, rząd jak mówi , że wstajemy z kolan , powinien zażądać zwrotu pieniędzy, jak nie obniżyć przedstawicielstwo w Berlinie z ambasadora do szeregowego konsula, wszystkie niemieckie firmy, produkty WYPIER....Ć  z Polski. napiszesz mi, że nie rozumiem wolnego rynku, to ja tobie przypomnę transformację gospodarczą w Polsce w latach 90. Sam tego oddźwięk byłby bardzo wielki.

 

 

Po za tym ten cały Awięc strasznie manipuluje swoimi filmami, rzuca się to w oczy. Marek porusza polityczne tematy, reparacje wojenne, Wałęsa, nie równe prawo miedzy kobieta a mężczyzną, bez poruszania tych tematów przez Awięc w dyskusji z Markiem, merytoryczna dyskusja, która chce uprawiać Awiec nie ma żadnego sensu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jest grubo. Cześć zarzutów wobec Dominika może faktycznie być niefortunną nadinterpretacją. Wyszedł z twarzą i obrócił kontrę na swoją korzyść. Była zbyt mocna i przedstawił ją jako atak. Co tylko wzmocni hejt i niechęć do BS. 

 

Tak swoją drogą nawet w komentarzach dziewczyny pisały, że ładnie wygląda i rzeczywiście zadbał o wizerunek. Nawiązał nim do anime "Death Note" i postaci Yagamiego Lighta. Bardzo symboliczny gest i symetryczna szczęka xd Gdzieś w internecie przeczytałem, że wiekszość najpopularniejszych kanałów na yt lub z szybko rosnącaymi subami to tam gdzie jest ładna dziewczyna albo przystojny chłopak.

 

W filmiku nie zaprzeczył tego co mówi pan Marek. Możliwe, że jest świadomy tych wszystkich rzeczy ale się nie chwali. Jedynie stwierdził, że pan Marek mówi to wszystko w śmieszny lub atakujący sposób. Też zarzucił, że większość kontry jest nie na temat. Tutaj nie ma pola i sensu się spierać. Albo odpuścić, aż ten "konflikt" wygaśnie albo zmienić zupełnie narracje i wyjaśnić w sposób kulturalny (bez zagrań jakimi on na początku grał bo to jak widać nie przechodzi) nieporozumienie.

 

Nawiasem mówiąc jestem pod wrażeniem jego dykcji i ogólnie prezentacji. To było bardzo profesjonalne i PR'owo dobrze zrobione. Dlatego może faktycznie lepiej nie walczyć z kimś co nie ważne co powie a i tak dobrze wypadnie.

Edytowane przez Ksanti
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ksanti napisał:

Widzę, że jest grubo. Cześć zarzutów wobec Dominika może faktycznie być niefortunną nadinterpretacją. Wyszedł z twarzą i obrócił kontrę na swoją korzyść. Była zbyt mocna i przedstawił ją jako atak. Co tylko wzmocni hejt i niechęć do BS. 

 

Tak swoją drogą nawet w komentarzach dziewczyny pisały, że ładnie wygląda i rzeczywiście zadbał o wizerunek. Nawiązał nim do anime "Death Note" i postaci Yagamiego Lighta. Bardzo symboliczny gest i symetryczna szczęka xd Gdzieś w internecie przeczytałem, że wiekszość najpopularniejszych kanałów na yt lub z szybko rosnącaymi subami to tam gdzie jest ładna dziewczyna albo przystojny chłopak.

 

W filmiku nie zaprzeczył tego co mówi pan Marek. Możliwe, że jest świadomy tych wszystkich rzeczy ale się nie chwali. Jedynie stwierdził, że pan Marek mówi to wszystko w śmieszny lub atakujący sposób. Też zarzucił, że większość kontry jest nie na temat. Tutaj nie ma pola i sensu się spierać. Albo odpuścić, aż ten "konflikt" wygaśnie albo zmienić zupełnie narracje i wyjaśnić w sposób kulturalny (bez zagrań jakimi on na początku grał bo to jak widać nie przechodzi) nieporozumienie.

 

Nawiasem mówiąc jestem pod wrażeniem jego dykcji i ogólnie prezentacji. To było bardzo profesjonalne i PR'owo dobrze zrobione. Dlatego może faktycznie lepiej nie walczyć z kimś co nie ważne co powie a i tak dobrze wypadnie.

 

Jestem za, żeby ten konflikt wygasł. Uważam, że będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir jeśli chcesz proszę bardzo, przeczytaj najpierw spis treści i upewnij się, że chcesz to czytać ? ? ?  

 

mNGByNa.jpg

 

Proszę link: https://docplayer.pl/36497579-Wstep-prof-dr-hab-roman-kuzniar.html

 

To i inne kwiatki podesłał mi jeden z forumowych kolegów, to tylko czubek góry lodowej.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2018 o 02:38, AntyHumanista napisał:

Leje na to co Pan czuje panie Awięc....

Obydwoje to prawdopodobnie histrionicy taki YouTube daje im kolejny sposób na możliwość bycia w centrum uwagi, zresztą YouTube to dla histrioników raj. Niestety wadą histrioników nie jest to, że są głupi ale to, że łatwo ulegają wpływom innych lub okolicznościom. Taki Awięc nie jest głupi on po prostu prawdopodobnie bezrefleksyjnie przyjmuje za prawdę to co mu podkładają starsi i mądrzejsi, że to nie jest w jego interesie skąd on ma o tym wiedzieć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zuckerfrei napisał:

 

@Ksanti Ty już też wyprany jesteś? Na lewą stronę?

Nie interesują mnie podziały lewica/prawica. Dla mnie każda skrajność to patologia. Kapitalizm czy komunizm pod względem szkodliwości jeden pies.

 

Stwierdziłem jedynie jak to wypadło wizerunkowo. Uderzanie w ten sam sposób co on lub mocniej nie jest skuteczne. A już samo ruchanie kuzynek czy mężatek ciężko wybronić (nawiązał do tego na początku filmiku). Co z tego, że to pojedyncze wpisy skoro fama idzie na całą społeczność. Według mnie na tym konflikcie dużo można stracić. Idea forum sama w sobie jest ciężka do wybronienia. On nagrywa z pozycji śmieszka (sprawiając wrażenie bycia pozytywnym) w dodatku posiada dobrą aparycję. Ciężko aby został źle odebrany - wystarczy spojrzeć na stosunek like do dislike. Trzeba zauważyć, że nawet w pierwszej treści nagrywał w konwencji "humorystycznej". Problem zaczął się od chwili kiedy argumenty poszły w stronę ad personam. Dyskusja się znacznie rozmyła i to teraz takie wzajemne dowalanie sobie. Idąc w tą stronę nie da się mieć pozytywnego wizerunku. Zwłaszcza, że Radio Samiec startuje z pozycji "minusowej". Oczywiście chodzi o wizerunek wśród nowych odbiorców.

 

1 godzinę temu, t0rek napisał:

A propos profesjonalizmu Awięca... Zwróćcie uwagę, że jego materiały mają cięcia co parę sekund. 

Nawiązał do tego, mówiąc, że taka jest konwencja jego kanału i stara się możliwie uatrakcyjnić treść (coś w stylu, żeby nie było długo i nudno). Wiele yotuberów współcześnie tak robi co nie znaczy, że nie potrafią normalnie mówić. Jest na to ogólne przyzwolenie i tak naprawdę większości odbiorców zależy głównie na dobrym efekcie końcowym. 

Dlatego niestety zarzuty tego typu w jego stronę są niepoważne i jedynie narażą na ośmieszenie się. Jak robić jakąś kontrę to bez czepiania się szczegółów bo to naprawdę z zewnątrz wygląda kiepsko. Zwłaszcza, że on sam potem może zrobić to samo gdzie uderzy w o wiele bardziej wrażliwe punkty (których jest masę) mając pretekst/ zresztą częściowo to zrobił. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 10:56, Mosze Red napisał:

@Boromir jeśli chcesz proszę bardzo, przeczytaj najpierw spis treści i upewnij się, że chcesz to czytać ? ? ?  

 

mNGByNa.jpg

 

Proszę link: https://docplayer.pl/36497579-Wstep-prof-dr-hab-roman-kuzniar.html

 

To i inne kwiatki podesłał mi jeden z forumowych kolegów, to tylko czubek góry lodowej.

 

 

 

Bardzo ciekawy materiał, przeczytałem, jak masz więcej takich kwiatków, to podeślij jak możesz. Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir, przystopuj trochę ze ścianami tekstu w cytatach, albowiem "nieco" naginasz regulamin ;) 

 

A tak na marginesie to wesołych świat, udanego wypoczynku, skutecznego ładowania akumulatorów i braku niestrawności wynikającego ze świątecznego przejedzenia :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Pana Awięc nie da się zaorać , bo jest świetnie wyszkolony w swojej retoryce wyśmiewania.

Nawet jakby go ktoś nagrał , że nie ma braku podstawowej wiedzy w temacie w jakim się wypowiada, to może to obrócić w żart czy odpowiedzieć pytaniem na pytanie.

On powinien prowadzić szkolenia dla polityków. W kwestii manipulacji to jest geniusz!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
45 minut temu, Strusprawa1 napisał:

Cóżem ja znalazł. 

Jak Manipulować swoją widownią

 

Podziwiam, mi się już nie chce na jego kanał zaglądac. Wciąż nie wycofał się ze śmiania z jądrobusów i statystyk facetów umierających na te chorobę. Póki nie przeprosi publicznie za to dla mnie jest zwykłym fajfusem i nie chce już mu nabijać wyświetleń. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, tomekbat said:

Podziwiam, mi się już nie chce na jego kanał zaglądac. Wciąż nie wycofał się ze śmiania z jądrobusów i statystyk facetów umierających na te chorobę. Póki nie przeprosi publicznie za to dla mnie jest zwykłym fajfusem i nie chce już mu nabijać wyświetleń. 

Otóż to jest komentarz nie-Awięca odnośnie stylu, który pozwolił mu zyskać taką popularność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.