Skocz do zawartości

Bufford Pusser "Z Podniesionym Czołem" Najważniejszy Film Świata


AntyHumanista

Rekomendowane odpowiedzi

Walking Tall - Z Podniesionym Czołem (1973) film Biograficzny o "Buford Pusser"

https://www.filmweb.pl/film/Z+podniesionym+czołem-1973-37001

 

Bufford Pusser - najtwardszy Skur... jaki chodził po tej planecie i jego życiorys został wiernie udokumentowany. Prosty, Uczciwy Człowiek, o niezłomnej woli, charakterze ze stali. Większość ludzi załamała by się przechodząc przez to co on. Aby nie spojlerować, ten gość żył naprawdę, ani noże, ani kule nie zdołał go zabić ani też złamać jego ducha. Pomimo tragedii jakie spadały na niego i jego bliskich. To jest człowiek który brał życie za mordę....

 

Kiedy byłem dzieciakiem, wychowałem się na kilku Postaciach, które później miały ogromny wpływ na moje życie m.in. Batman , Sherlock Holmes ale i niedoceniany John H. Wattson, Wong Fei Hung, Martin Gardner, James Randii ... kilku innych oraz Buford Pusser. Nie miałem Ojca ani wzorców z rodziny, ani też z otoczenia. Cierpiałem na niezrealizowany syndrom Batmana "Super Bohatera" w splugawionym otoczeniu. Sam wybrałem swoje wzorce, które reprezentowały moje wartości. Oraz przekonały mnie, że istnieje tylko jedna droga wychodzenia z piekła.

Trzeba przygotować ciało i umysł na :: albo wygram, albo zginę próbując. Nauczyć się znosić Ból, przezwyciężać Ból, zaś umysł uczynić opanowanym i skoncentrowanym. Wiedziałem że jest to możliwe, dzięki Buffordowi Pusserowi.

 

Dodatkowe materiały - Film Dokumentalny, Wywiad, itd.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.