Skocz do zawartości

Niewierna


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

wypadałoby się przedstawić i opowiedzieć po krótce swoją historię.

przede mną rozwód.

Niewierna żona i kochane dziecko.

poznalismy się przypadkiem u znajomych. Typowe swatanie. Szybka decyzja, związek pół roku i zaręczyny.

szybki ślub i chwilę później dziecko.

wszystko układało się znakomicie. Dopóki zauważyłem że ukochana wszędzie chodzi z telefonem, dosłownie wszędzie. Ufałem jej, ale czerwona lampka mi się zaświeciła jak zauważyłem powiadomienie z tindera ? 

Nie mam dowodów na zdradę ale jestem niemal pewny że coś jest na rzeczy. Pracuję jako kierowca wiec przez większość tygodnia nie ma mnie w domu.

pytanie- czy macie jakiś sprawdzonych prawników do rozwodów?

ona zarzuca mi ze nie interesowałem się w ogóle rodziną oraz wymigiwałem się od obowiązków. Nie wie że planuję rozwód choć mowa była nie raz.

jak myślicie - szukać dowodów zdrady czy sobie darowac?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Graddaro jak wspomnieli koledzy. Co do kolejnych rzeczy to przydałoby się zgromadzić jak najwięcej dowodów na rozpad małżeństwa z jej winy. Czyli coś co potwierdzi, że zdradza, może nagranie z kłótni, cokolwiek. Polecam się tym zająć, bo Twoja panienka prawdopodobnie już nad tym pracuje. 

 

Dobry papuga to też podstawa, żebyś nie nie wystrzelał zbyt szybko i nie oddał zbyt dużo.

 

Nawet jeśli nie ma zdrady, to byłaby, bo Tinder to szukanie atencji i w końcu trafiła / trafi na w jej oczach "lepszą" partie niż Ty i wskoczy ochoczo na bolca.

 

Także, działaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.