Skocz do zawartości

Czy warto uderzać?


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Na studia poznałem fajną dziewczynę, która sama zaczęła od początku studiów do mnie uderzać, także często pochwalając moje możliwości wśród innych osób ze studiów. 

 

Po studiach kontakt się urwał, ani ona ani ja nie odzywaliśmy się, może sporadycznie jakieś zwykłe pytanie jak idzie wdrożenie do branży.

 

Czy myślicie, że warto samemu pisać z zainteresowaniem czy będzie to zbyt dziwne albo bialorycerskie?

 

Dzięki za radę.

Proszę o przerzucenie do działu o podrywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto uderzać?

 

Bicie kobiet to dość kontrowersyjny temat. W moim przekonaniu jak uderzy to oddać jak najbardziej, sam z siebie nie bije - to była by dla kobiety nobilitacja z mojej strony ;) 

 

A tak na poważnie:

On 11/18/2018 at 3:48 PM, vand said:

Czy myślicie, że warto samemu pisać z zainteresowaniem czy będzie to zbyt dziwne albo bialorycerskie?

Zarzucasz wędkę z przynętą, jak złapie to ciągniesz, jak nie to odpuszczasz na jakiś dłuższy czas i ponawiasz. Kilka razy nie złapie to... nic ;) W tym czasie powinieneś mieć ugadanych kilka innych i dawno o niej nie pamiętać ;) 

 

Chcesz zwrócić jej uwagę? Umów się na kawę z jej najlepszą przyjaciółką lub laską, której nienawidzi ;) Efekt murowany ;) 

 

On 11/18/2018 at 3:48 PM, vand said:

Dzięki za radę.

Chcesz rady?

 

Nie zastanawiaj się nigdy co obca dupa sobie o Tobie pomyśli i jak Cię zaszufladkuje.

Jak nie wyparłeś z siebie białorycerza to udawanie, że nim nie jesteś jest jeszcze gorsze bo ona Cię w końcu przejrzy i notowania od razu lecą na łeb ;) 

 

Nikogo nie udawaj.

Bądź sobą.

Rób swoje. 

 

Imponuj siłą swojego charakteru i konsekwencją w działaniu to od dup się nie opędzisz.

 

Cel. Plan. Realizacja.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.