Skocz do zawartości

Środek do ochrony karoserii


maxis300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych braci w związku z corocznym malowaniem w moim wozie progów przed zimą szukam alternatywy dla " baranka " który razem z wodą i kamieniami skutecznie jest usuwany z dolnych części nadkoli i progu od strony przednich kół.  Szukam złotego środka który w końcu spełni swoje zadanie dłużej niż kilka miesięcy i znalazłem coś takiego. Jest to środek do konserwacji o rzekomo nie samowitej wytrzymałości. Czy ktoś miał może już z tym do czynienia i może coś na jego temat powiedzieć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z tym produktem,ale wydaję mi się,że to jakiś fake :)
Jeśli chcemy mieć lakier w dobrej formie to po pierwsze warto zadbać aby przy malowaniu robić porządne kilka warstw.

Później można myśleć o zabezpieczaniu.Kiedyś mój chrzestny miał swoją "mieszankę" ,którą potem zabezpieczał rodzinne maluchy.

I mimo faktu,że ludzie w ostatnich serial maluchów narzekali na słabej jakości blachę...mój miał w tym roku 20-te urodziny i prawie żadnych oznak korozji.

Musze dopytać dokładnie i się podzielę.Z innych opcji dobrym rozwiązaniem może być również powłoka ceramiczna i regularne woskowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MSamiecBeta napisał:

Nie miałem styczności z tym produktem,ale wydaję mi się,że to jakiś fake :)

Tę substancję PPU widziałem już kiedyś w internecie, sadzę że to nie do końca fake, ale nie opłacalne przy starszych samochodach. A warstwa na potrzeby filmu może być natryśnięta bardzo grubo. 

Podobno średniej wielkości samochód da się pokryć za około 5-6 tysięcy zł.

PPU:

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.