Skocz do zawartości

Perswazja, manipulacje, biznes i psychologia.


CocaineIsMyWife

Poradniki video  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zaintresowany taką tematyką?

    • Tak
      31
    • Nie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia,
wpadłem na pomysł aby podzielić się ze społeczeństwem swoją wiedzą, na temat wszelkiego rodzaju manipulacji, perswazji, prowadzenia rozmów itp. Materiały były by w formie video, krótkie i konkretne. Bylibyście zainteresowani taką tematyką? Jeśli tak to jaki temat by was najbardziej interesował?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak.

 

To jest w ogóle ciekawe zagadnienie. Tak na szybko:

1. Jak wpłynąć na usługodawcę (obojętnie - dentystę, murarza, gościa, który projektuje stronkę www) aby był rzetelny.

2. Jak przekonywać inne osoby do własnych pomysłów oraz jak przeciągnąć osoby o odwrotnych przekonaniach na swoją stronę.

3. Może coś odnośnie życia z toksycznymi osobami w pracy i rodzinie (szef, współpracownik, toksyczna starucha trzęsąca całą rodziną). Jak sobie z nimi radzić.

4. Jak przekonać do swojego produktu/usługi klientów - może znasz jakieś nieczyste zagrania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuć, że dopiero zaczynasz i prawdopodobnie improwizowałeś z tematem lub miałeś krótką listę na przypomnienie pod ręką. Prawdopodobnie wszystko nagrałeś za jednym razem, na jednym tchu - dość szybko mówiłeś i robiłeś mało przerw jakbyś się spieszył. Natomiast dużą zaletą już teraz jest głos - gdy go okiełznasz myślę, że będzie tylko lepiej i lepiej.

 

Co do przekazanej wiedzy - fajnie sobie przypomnieć kilka z tych zagadnień bo o wielu prawie zapomniałem. Myślę że to jest wiedza przydatna ludziom i tu masz okazję się tutaj wykazać.

 

Najważniejsze, że zrobiłeś pierwszy krok. Bardzo szybko to nagrałeś stąd jakby ciężko się czepiać niedoskonałości.

Podziękowania z mojej strony za nagranie. Chętnie posłucham następnych.

Edytowane przez SzejkNaftowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzejkNaftowyMasz rację, to mój pierwszy taki materiał wideo i dużo improwizowałem, bo nie chciałem też żeby to wyglądało jakbym czytał z kartki. Fakt, faktem trochę się śpieszyłem i może tak to wyszło, ale następne materiały będą lepsze i bardziej dopracowane. Swoją drogą temat "głos" mógłby być dosyć ciekawy, czyż nie? Bardzo dziękuje ci za miłe słowa, i zapraszam do następnych nagrań. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.