Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie byłej


mpawel5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Odpisywałem swoją sytuację z kobietą w innym temacie. Nie jesteśmy razem od lipca. Czy kogoś ma, nie wiem. Ostatnio zaczęła wstawiac(wrzesień, październik) rzeczy odnośnie drugiej szansy, walczenia o miłość itd. Ja nic. Po 3 tygodniach zaczęła wstawiac cytaty i piosenki, o dawaniu szansy komuś, że wszystko bezsensu. Trochę mnie to wkurzył, bo to ona odeszła. Wstawiłem cytat, że tak to jest, że się udaje, że na kimś nie zależy, a potem płacz. No to ona mi piosenkę polubiła o czekaniu na ukochanego. Napisałem smsa, żeby się spotkać, bo nie kumam o co jej chodzi. SMS normalny bez bialorycerzenia. Tydzień mija, żadnej odpowiedzi. Jakaś chyba walnieta zdeko. Coś z tego kumacie? 

Edytowane przez mpawel5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex osiagnela efekt dostala atencje. Ty ciagle rozkminiasz I analizujesz - znaczy sie marnujesz energie zamiast zajac sie czyms pozytecznym.

 

Blokujesz ja na Fejsie i po problemie.

 

Wysylanie smsa I proba rozmowy zupelnie bez sensu. Widac, ze jeszcze jej nie przerobiles I masz nadzieje plus czujesz sie urazony/zraniony.

 

Ogolnie dajesz dupy.

 

 

Brak polskich znakow - komp w pracy.

Edytowane przez Pytonga
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poległeś. Ty rozkminiasz a ona ma to w dupie nie miej żadnych złudzeń! Wywal ją wreszcie z życia bo czas ucieka tobie na szukanie u niej oznak chęci powrotu, ona nie wróci! Przejrzyj na oczy i nie rób sobie złudzeń że z tego coś jeszcze będzie. Nie będzie zajmij się sobą

Edytowane przez MMorda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa zasada po rozstaniu to zero kontaktu(oczywiście nie dotyczy pism urzędowych i wezwań do sądu;). Jeśli myślisz że nikt jej nie puka to jesteś w dużym błędzie. Jedna z moich byłych już po tygodniu miała nowego "przyjaciela". Ciekawe skąd go zdążyła tak szybko wytrzasnąć. Hehheeee.  A była że tak powiem "normalną" dziewczyną. Twojej byłej brakuję  po prostu atencji, dopadła ją jesienna depresja albo po prostu ma taki humor. Zablokuj fejsa , telefon i problem z głowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież równie dobrze mogła znaleźć sobie nowego mpawla5, coś między nimi spieprzyła, gość się na nią wypiął i zignorował (stąd skupienie tematu na "drugiej szansie").

 

Poza tym - nawet jeśli chodzi o Ciebie to co chcesz ugrać? Nie jest już twoją partnerką, nic was nie łączy. Nawet jeśli jej zachowanie jest dziwne niech zadbają o nią najbliżsi, Ty do nich już nie należysz.

 

Dodatkowo interesując się jej stanem pompujesz jej ego fundując jej dodatkowe uciechy ("a taka jestem zajebista! Mój były jeszcze o mnie nie zapomniał").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzejkNaftowyZgadzam się ze wszystkim co piszesz. Nie kumam jak można nawet nie odpisać. Wkurzył em się, bo nie lubię lekceważenia. Ja jak z rywalem i potem coś dziewczyna napisała, dawałem odpowiedź, bo nie chciałem olewac kogoś innego. O to mi tylko chodzi. Kobita prawie 30 lat, a jak nastolatka się zachowała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5

 

Powiedz mi czemu Ty to wszystko rozkminasz? Po co tu piszesz skoro dostałeś super rady od Braci w swoim wątku a masz na to wyj... ?

 

Co Ci mamy powiedzieć jak Ty i tak na odwrót wszystko robisz? 

 

Powoli pachnie mi to patologicznym biało rycerzem .

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mpawel5 napisał:

Kobita prawie 30 lat, a jak nastolatka się zachowała. 

Musisz wiedzieć w co grasz i musisz wiedzieć jak grać.

 

Straszny schemat u Ciebie, widać że nie przełknąłeś jeszcze czerwonej pigułki. Obawiam się że dopiero by się zaczęło jakby nagle napisała że chce wrócić, pewnie napiszesz że nie dałbyś się, ale Twoje zachowanie wskazuje na co innego.

 

Rozkminianie co siedzi u byłej w głowie to jest największa strata czasu i energii jaki można sobie zaserwować. Bez sensu, przestań i zajmij się sobą :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tropJak czytam te opowieści tutaj to mi szczena opada. Gdy mnie to dotknęło, to szczena odleciała. W jednej chwili kobita chce z tobą dziecko i żyć razem forever ever, a potem pstryk i se idzie dalej. Tak tak, cały czas jestem w szoku bracia moi mili. 

@ReyRaczej do mnie bo moje rzeczy lajkowala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłeś w jej grę w której chodziło o pokazanie światu, że ona jest ta dobra, ta skrzywdzona, że potrafi czekać na miłość, dać szansę ....

A potem ten twój sms ... Ona milczy - ona wygrała.

Znalezione obrazy dla zapytania załamka
 
Jeśli już popełnimy błąd weźmy chociaż coś z niego dla siebie - naukę.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mpawel5 napisał:

zaczęła wstawiac(wrzesień, październik) rzeczy odnośnie drugiej szansy, walczenia o miłość itd. Ja nic. Po 3 tygodniach zaczęła wstawiac cytaty i piosenki, o dawaniu szansy komuś, że wszystko bezsensu. Trochę mnie to wkurzył, bo to ona odeszła. Wstawiłem cytat, że

Tracisz tylko czas i energię na nic. Watę. Pianę. Nie wiem jak to nazwać. Skąd w ogóle myślałeś że to o Tobie i do Ciebie?

 

Zalajkowała Ci piosenkę?

Ja mogę w tej chwili zalajkować fotkę pani burmistrz Chrząszczyrzewoszyc Średnich (Powiat Łękołody) - taki jestem kozak, a co!

Ona też to może. I Ty też.

 

Dlatego olewam fejsa mojej baby, nie mam pojęcia co ona tam wypisuje i mam na to wywalone. Kiedyś się przejmowałem, czytałem lajkowałem - była tak samo obrażona jak i teraz.

Potem ona się obraża i kłóci, płacze, bo jej nie znam, bo nie wiem co wstawia :( Nie małolata! Dwa razy starsza od nastolatki!

 

Fejs to wg mnie tylko medium dla atencji i pseudo-komunikacji w przestrzeni publicznej, z niedopowiedzeniami, cytacikami, drugimi dnami achy ochy.


 

32 minuty temu, mpawel5 napisał:

Poprostu myślałem, że odpisze, żebym się gonił i tyle. Zwykła kultura wymaga, żeby odpisać. Ja bym jakoś odpowiedź dał.  

Kobiet nie obowiązuje: kultura, logika, stałość, stabilność, savoir vivre, etykieta, netykieta, delikatność, uprzejmość.

Tzn. oczywiście obowiązuje ale przecież dużo fajniej się gra tymi właśnie elementami w komunikacji. Buduje napięcie. Sprawdza. Testuje. Patrzy. Czeka. Bawi się.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, mpawel5 napisał:

Ja bym jakoś odpowiedź dał. 

Bo jesteś facetem a my raczej przestrzegamy zasady wzajemności - ktoś mnie pyta to odpowiadam.

Abyś się ogarnął wyobraź sobie, że teraz z psiapsiółkami piją herbatkę i rżąc czytają twojego sms.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ex dowiedziała się właśnie, że jest femme fatale która może ranić, rzucać i niszczyć, a chłop i tak śledzi jej wpisy na fejsie - czyli pragnie i tęskni. Samoocena mocno poszła w górę.

 

Efekty tego esemeska:

 

1. Upewniła się że jesteś słaby, że jesteś betą którego można kopnąć w dupę, a on nadal będzie koło niej krążył. Jeśli coś jeszcze czuła, to przestała...

 

2. Sprawiła Ci milczeniem dodatkowe cierpienie, a kobiety lubią zadawać ból betom tak, jak kot myszkom.

 

3. Świetnie się teraz bawi i czuje rozbawienie + moc swej kobiecości i atrakcyjności Twoim kosztem.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.