Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie byłej


mpawel5

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, mpawel5 napisał:

SMS normalny bez bialorycerzenia. Tydzień mija, żadnej odpowiedzi. Jakaś chyba walnieta zdeko. Coś z tego kumacie? 

Nic nie jest 'normalne'. Pisali Ci w tamtym temacie, abyś zablokował byłą - opuściła Cię = nie była wierna, nie była z Tobą do końca. Nie ma żadnego zastanawiania się. Chcesz czuć się wspaniale i po męsku? Słuchaj braci. Chcesz tworzyć takie tematy jak ten i pogrążać się w rozpaczy? Czytaj dalej jej fejsa i to emocjonalne pierdolenie.

Musisz zrozumieć - mężczyzna 'buduje' się inaczej, kobieta inaczej. Babie na rękę takie emocjonalne pierdolenie, filmiki, 'rozpacz', itd. Mężczyzna buduje się poprzez samotną drogę, dumę, osiągnięcia i niezłomne zasady. Popełniłeś spory błąd. W tym momencie blokujesz jej fejsa i znajdujesz choćby koleżankę której była nie zna - robisz sobie z nią fotkę i wstawiasz na swojego. Była na pewno dostrzeże. Samoocena wzrośnie Ci +100, poczujesz się jak należy. Na jej fejsa nie zaglądasz już nigdy więcej - związek zakończony, zaczynasz się budować i robić z siebie mężczyznę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mpawel5 napisał:

Ja 38, ona 29. Razem z 8 lat. 

Daj sobie już spokój z pisaniem .

Mam ostatnio też podobne doświadczenia życiowe ale rady braci jak zawsze trafne.

Tez czuje pustke i żal ale wiesz co czuje tez radość ze jednak nie zmarnuje sobie życia z kimś takim.

Więc trzymaj sie i zrób coś co zawsze chciałeś zrobić a nie było odwagi czy coś 

Coś dla siebie. Pomoże .

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle pisałem i jak krew w piach ;)

 

 Ale z jednego się ciszę nie posłuchałeś. A wyszło na moje. Co mi się rzuciło dodatkowego. Że wszedłeś z nią w grę wstawiania postów/utworów o miłości. Na przyszłość to też jest złe(czasem żalosne). One jak wstawiają coś, tak nie rozkiniaja ich jak my. Nie jest to zaszyfrowana mapa do jej serca, która ma jeszcze dotyczyć tylko Ciebie. To po prostu kaprys dnia, chwili. Trzymaj się, ucz i wyciągają wnioski.

Edytowane przez Szefito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpawel5

 

Poniekąd Cię rozumiem, bo rozstałem się z panną w tym samym okresie. Przy tym byłem z nią znacznie krócej niż Ty ze swoją, a mimo tego łatwo nie było. 

Rację mają Bracia, gdy piszą Ci, że najlepiej będzie nie mieć z nią kontaktu.

Pod żadnym pozorem nie wchodź na jej profil na FB i w żadnym innym miejscu. Nie szukaj informacji co u niej.

Nie wdawaj się z nią w "pogawędki" via sms czy Messenger. Zwłaszcza, gdy to ona taki kontakt inicjuje, nie odpisuj. 

Generalnie im mniej kontaktu, tym lepiej, bo szybciej się z niej wyleczysz. 

Mi też zdarzyło się raz ze swoją porozmawiać via Messenger i to był ostatni raz. Koleżanki nie szukam, a na dziewczynę się nie nadaje.  Polecam Ci zastosować to samo.

Jeszcze coś Ci napiszę. Ostatnio spotkałem się na randce z dziewczyną i po tym poczułem, że mogę być z kimś innym. Nie wiem czy coś z tego będzie, ale wiem, że jeśli będę chciał, to są inne, fajne kobiety, z którymi mogę próbować.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szefito napisał:

A wyszło na moje.

Wyszło na moje, twoje. To już bez znaczenia. Ważne, że autor wątku zrozumiał (chyba), że po całości spierdolił sprawę. Chodzi o to, by nie popełniać drugi raz tych samych błędów. I mam nadzieję, że na kolejny raz będzie znacznie mądrzejszy.

 

Dostał duże wiadro pomyj na głowę, powinno to zadziałać. I hope so.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.