Skocz do zawartości

Banda internetowych stulei


BydlakŚmierdziel

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Krugerrand napisał:

@BydlakŚmierdziel Proponuję więc skupić się na własnej grze i może jakiś nowy cover albo coś autorskiego na swój kanał?;)

 

Cover na pewno jakiś wstawię. 

 

Coś autorskiego chciałbym w końcu dodać, myślałem nad jakimś instrumentalem, tyle że u mnie proces twórczy wygląda tak że wymyślę jakiś riff, nie mam pomysłu jak rozwinąć go dalej i próbuję wymślić coś innego, z miernym skutkiem jak na razie xd

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy ale ja czasami oglądam filmiki na których panie z Tajlandii czy Kambodży robią jakieś typowe/codzienne (dla nich) rzeczy. Np. łowienie ryb, raków, węży etc. i później gotowanie/pieczenie. Oczywiście panie w szortach, cyc prawie na wierzchu, na youtube przy filmikach jest chat, więc wiadomo co tam się dzieje. Relacje bywają oznaczane jako live, nie wiem ile w tym prawdy. Pewnie taki live z taśmy. ;)

 

 

:D

 

Edytowane przez loh-pan
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BydlakŚmierdziel

 

Kiedyś trafiłem to przypadkiem i oglądałem z ciekawości jakie mają fajne metody. Po jakimś czasie złapałem się, że patrzę na dupy a nie łowienie rybek. Internetowy stuleja. :D

 

Live - 

 

Mogę oglądać to godzinami. ?

Edytowane przez loh-pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba wszędzie w internetach tak jest że jak nawet mocno średnia laska wystawi kawałek cyca albo dupy to zlatują się stulejsony i jej koleżanki i walą komentarze typu piękna,najpiękniejsza i emoty serduszka. Potem niestety dzieje się to co napisał @Mortyy. Jeszcze po części rozumiem jak ładna,zadbana i szczupła laska szuka przystojnego chłopaka ale gdy gruba,spocona z przetłuszczonymi włosami szuka bogatego modela z własnym domem w zamian za jej milosc to cóż...warto mieć marzenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.