Skocz do zawartości

Gra na instrumencie/ śpiewanie/ taniec


deleteduser150

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję temat. ;) Bo to też swego rodzaju motywacja dla mnie samej :D . Teraz praktycznie regularnie chwytam za wiosło i widzę tego efekty. ;) Jak dobrze pójdzie to rozpracuję  utworów na tyle, by móc się publicznie tym chwalić. :P 

Na celowniku mam Tears in Heaven, które próbuję doszlifować grając na gitarze i śpiewając jednocześnie oraz The Lumineers - Stubborn Love - to akurat nie jest filozofią, ale muszę jeszcze podrasować bicie gitarowe ;) 

 

@gnukij1 Przyznam szczerze, że swoim nagraniem trochę mnie zmotywowałeś :P 

BTW Proponowano Ci zabawę w ising w Twoim wątku... Ja Ci też mogę go polecić, Kiedyś śpiewałam tam nałogowo. Nawet chwile. :D Możesz zarówno z linią melodyczną jak i bez. 

Swoje nagrania już w tym wątku wcześniej wrzucałam. ;) 

Teraz wrzucę, również stare, choć i tak jedno z nowszych jak na moje śpiewanie na isingu:

https://ising.pl/nagranie/1ahglufdjb5,Edyta_Gorniak-Kolorowy_wiatr - jedna z wymagających piosenek... może dla porównania to nagram jak mi idzie teraz... :rolleyes:

Może sama nawet do isinga wrócę, bo zauważyłam, że głos mi się nieco poprawił od momentu gdy wrzuciłam tamte nagrania... Po za tym dobra praktyka as well. :) 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś śpiewałam, gdy byłam piękna i młoda i mniej wstydliwa ? Zresztą dalej codziennie śpiewam, ale moją widownią są tylko domownicy. 

Jako dziecko grałam też na fortepianie, ale moja kariera skończyła się w dość niemiłych okolicznościach o których nie chcę mówić.

 

Tańczyć kocham, sama, w parze, ważne, żeby partner miał wyczucie rytmu i potrafił prowadzić. Choć większość życia przetańczyłam trashując do heavy metalu ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, MalVina said:

Tańczyć kocham, sama, w parze, ważne, żeby partner miał wyczucie rytmu i potrafił prowadzić. Choć większość życia przetańczyłam trashując do heavy metalu

Też uwielbiam tańczyć i na sylwestra nawet dostałam pochwałę od jednego gościa, który w sumie jak widział, że tańczę to się przyłączał. :P 

Tyle że... ostatnie moje tańcowanie...wtedy właśnie... skończyło się kontuzją kolana. :P Rwie mnie często do tańca no ale nie mogę tak szaleć jak zwykłam...

10 minutes ago, MalVina said:

Choć większość życia przetańczyłam trashując do heavy metalu

Pogooooo! :D❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O odgrzaliście pozytywny temat. Ja talentów wokalnych nie mam. Ale wspieram córkę w rozwijaniu talentu. Gorzej dla mych uszu bo są to skrzypce. Jak znajdę dobrą nauczycielkę to może coś z tego będzie. Jak pisał @gnukij1 zaczeło się u niej gdy zakupiłam mikrofon karaoke. Rano w samochodzie z radiem też śpiewa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hippie  Tak zaczełęm śpiewać na Isingu, świetna stronka, tutaj dzięki @Dworzanin.Herzoga dowiedziałem się ze jest coś tak fajnego. Swoją Drogą ciesze się, że w jakiś sposób stałem się motywacją :) Masz bardzo wysoki głos, przyjemnie się go słucha. Myślę, że możesz z niego wystrugać znacznie więcej, dzięki pracy. Nagrania sprzed 3 lat, chętnie poslucham, coś aktualnego.

@MalVina i @NimfaWodna klimat punkowy nie jest wam obcy? nigdy bym was o to nie podejrzewał:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, gnukij1 napisał:

klimat punkowy nie jest wam obcy? nigdy bym was o to nie podejrzewał:P

Ja jestem metalówą ? Punka niespecjalnie lubiłam, ale na jmprezach pogowało się cokolwiek nie puścili. Mieliśmy fajną knajpę, w której się młodziki z różnych subkultur pojawiali. Był klimat i muza jak należy. Jedni wolą dyskoteki, inni rockowe party. Ja chadzałam na te drugie ?

 

4 minuty temu, gnukij1 napisał:

Tak zaczełęm śpiewać na Isingu, świetna stronka, tutaj dzięki

A tam można śpiewać, bez pokazywania facjaty? Jaki masz sprzęt do nagrywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety osobą cholernie wstydliwą, zdarzy mi się pośpiewać (a raczej szeptać pod nosem) w kompletnej samotności, a nie tańczę nigdy, choć do obu czynności mam podobno jakieś predyspozycje.

 

Miałam kilka prób z gitarą elektryczną, brałam na siebie trochę za dużo (logika w stylu 'Hendrix lub Page od razu? Czemu nie?!') i się zniechęcałam. Cały czas jednak odzywa się we mnie ta potrzeba spróbowania raz jeszcze. Z drugiej strony kusi mnie pianino, lecz na to już za stara jestem:rolleyes:

 

@MalVina jeśli zaliczamy klimaty koncertowe, to i u mnie darcie mordy pod sceną i headbanging były, lecz to stare czasy... 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, gnukij1 said:

Masz bardzo wysoki głos

No co Ty, jak na kobietę mam bardzo niski głos ;) Jest głęboki ale też jeszcze zblokowany. Mam dość wąską skalę. Jestem na etapie jej rozszerzania. Staram się regularnie robić ćwiczenia.

Ale dziękuję za miłe słowa. :) 

 

Ja nie mam za bardzo sprzętu. Ostatnio nagrywałam się telefonem jak gram na gitarze i nie było najgorzej.

Dziś przetestowałam mikrofon w laptopie...ekhm... :D Może zainwestuję w jakiś oddzielny mikrofon. Zobaczymy.

35 minutes ago, gnukij1 said:

chętnie poslucham, coś aktualnego.

Jak uda mi się odpalić ising na aplikacji w telefonie to może coś nagram. ;) Na laptopie jak zacznę nagrywać to na pewno wam uszy zwiędną :P 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnukij1 Ja tam z tym problemu nie mam. ;)  Teraz tak w sumie się realizuję w tym co lubię ;) I widzę poprawę :) 

Przetestowałam ising na tel...

tadaaam:

https://ising.pl/nagranie/1dfo2gi7995,Eric_Clapton-Tears_in_heaven

 

Później będzie więcej. Postaram się też poprawić nieco jakość tych nagrań ale to w swoim czasie. 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hippie napisał:

Później będzie więcej nagrań. Postaram się też poprawić nieco jakość tych nagrań ale to w swoim czasie. 

Dla mnie bomba ? Rudzielcu ? Tylko właśnie gdyby się tak dało zrobić by dzwięk był na tym samym poziomie co wokal byloby ekstra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajny temat ?. Super się czyta i można posłuchać ?
 

Grałam na skrzypcach jako dziecko i po prostu KOCHAM skrzypce. Gdzieś to mi przez to leży w sercu. Mogę słuchać godzinami. Już bardzo dawno nie grałam. Chciałabym do tego wrócić i wrócę pewnie kiedyś. 
 

Śpiewać umiem. Ale nie śpiewam ?. Jedynie dla siebie i męża bo mnie słyszy jak sobie śpiewam w samochodzie xD. 
 

@Hippie ty masz z tego co widzę trochę taką artystyczną duszę. Masz może tez talent plastyczny? Idziesz może na jakieś artystyczne studia? Bo tu fotografia, śpiewanie się przewija ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalkaa Rysowałam ale nie odnalazłam się w tym. Bardziej bawię się w handmade, crafting. Generalnie lubię ulepszać jakieś stare przedmioty, ozdabiać pudełka, meble  robić kartki okolicznościowe etc. Bawiłam się chwilę we florystykę. Uwielbiam też zajmować się kwiatami. 

 

Myślę bardziej o masażu :)  I nie studia, a raczej kursy. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, gnukij1 said:

tyle produkcji na raz to nie widziałem

No jak mnie wena chwyci to nie ma zmiłuj :P 

10 minutes ago, gnukij1 said:

Nominuje cię do piosenki Sanah - melodia :P 

U la la.. nie znam :P Mogę spróbować ale to kompletnie nie moje klimaty. 

 

Jutro to ja chcę pomęczyć struny głosowe przy Tennesse Whiskey Chrisa Stapletona... to będzie ogień :P O ile w ogóle mi się uda...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.