Skocz do zawartości

Czy nadciąga epidemia samotności?


Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Reflux said:

Jebłem! A jest narcyzm adekwantny do rzeczywistości?

On soibie tworzy takie gównoteoryjki na potrzeby własnych wyobrażeń, które sam kreuje w głowie. Pisze to tutaj, a później pazurami i zebami walczy, idąc w śmieszność i z każdym postem się pogrążając. Po czym idzie w skrajny wulgar, zostaje wykopany, i wraca jako ktoś "inny", tyle ze jego natręctwa powodują, że jest od razu rozpoznawalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reflux napisał:

:D Jebłem! A jest narcyzm adekwantny do rzeczywistości? A może narcyzmu nie ma? To zwyczajnie moja zajebistość przysłania twój narcyzm który, jak rozumiem jest adekwanty do rzeczywistości. 

A to, że nie ma, powoduje, że zwrot 'narcyzm nieadekwatny do rzeczywistości' jest nielogiczny? Umiesz myśleć? To tak jakbyś powiedział, że zwrot 'okrągły okrąg' jest błędny. Nie jest błędny, jest ewentualnie niepotrzebnym powtórzeniem. Używaj mózgu.

 

19 minut temu, AR2DI2 napisał:

Nie gustuje w 40 dziestkach

Oczywiście, że gustujesz - masę Twoich historyjek z tu opisywanych było właśnie z Paniami w tym wieku.

 

19 minut temu, AR2DI2 napisał:

Siły marnujesz na zapierdalanie w robocie, żeby kasę wepchać kurwie w dupę. To jest mądre co.

Miesięcznie wydaję z 400-500 zł, dla mnie to żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, mayhem said:

Oczywiście, że gustujesz - masę Twoich historyjek z tu opisywanych było właśnie z Paniami w tym wieku.

Czyli Arch. I znowu brak logicznego, konsekwentnego myślenia. To, że coś tu przeczytałeś o 40 letnich kobietach, nie oznacza, że gustuje w takim wieku kobiet. Jak zwykle ci trzeba proste rzeczy tłumaczyć. 


No i jeszcze jedna kwestia - jak wydajesz po 400 - 500 zł /mc, a kurwy sa po 150 -200 jak opisujesz, to ruchasz średnio 2-3 razy w miesiącu. Tyle, to jak mawiał mój dziadek "i szczerbaty więcej przeżuje". Bardzo niskie libido, albo małe zarobki.

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reflux napisał:

Taki zwrot w języku Polskim nazywa się pleonazmem i z definicji jest błędny albo co najmniej redundantny.

Nie jest nielogiczny. Jedynie redundantny jak to nazwałeś. 

 

9 godzin temu, AR2DI2 napisał:

Czyli Arch. I znowu brak logicznego, konsekwentnego myślenia. To, że coś tu przeczytałeś o 40 letnich kobietach, nie oznacza, że gustuje w takim wieku kobiet. 

 

Jak najbardziej gustujesz - procentowo zbyt dużo wszystkich bohaterek z Twoich opowieści to 40-tki, żeby stwierdzić, że nie gustujesz. A wszystkie te opowieści były o podrywie/spotykaniu się/seksie z takimi kobietami. Nie wypieraj się, tylko naucz się konsekwencji - powiedziałeś A, czas powiedzieć B. Nie wykręcaj się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, mayhem said:

Jak najbardziej gustujesz - procentowo zbyt dużo wszystkich bohaterek z Twoich opowieści to 40-tki, żeby stwierdzić, że nie gustujesz. 

 

Jesteś moim fanem jak widzę, ale niezbyt uważnym. No i dużo sobie dopowiadasz bzdur. Jak zwkle zresztą. 

 

Procentowo ty zas w wiekszosci piszesz o kurwach. Tylko pozazdroscic. Cale zycie z kurwami.

 

I popracuj nad tym kompletnie zrujnowanym poczuciem wartosci, przykrywanym narcyzmem i kompulsywnymi zachowaniami. Masz problemy z odrzuceniem Arch.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎11‎-‎20 o 16:56, The Motha napisał:

Ogromne wymagania kobiet, wręcz niemożliwie do spełnienia,

Panowie...

 

Ale jakie ogromne wymagania? To są normalne wymagania.

Jakie niemożliwe do spełnienia? Są możliwe do spełnienia, jak najbardziej.

 

To normalne, że baby chcą tylko najlepszych, tak samo jak normalne jest, że nikt nie chce posuwać pasztetów i wielorybów, którym cycki zwisają.

Tak działa natura, ruchają tylko najlepsi, powiedzmy 20%.

 

Oznacza to tyle, że każdy, kto tego nie rozumie (i narzeka) zalicza się do tzw. przegrywów, czyli powiedzmy 80%,

 

Zobaczcie sobie jak jest to urządzone wśród zwierząt. U nas mechanizm jest ten sam, różnica jest tylko taka, że mamy więcej tzw. oleju w głowie, rozumu, inteligencji, jak zwał tak zwał. No bo mózgi mamy większe, bardziej rozbudowane układy nerwowe itd. ale jesteśmy zwierzakami.

 

OK, takimi mocno zaawansowanymi zwierzakami, ale jednak zwierzakami. Pamiętajcie o tym.

Edytowane przez graffff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, graffff napisał:

To normalne, że baby chcą tylko najlepszych, tak samo jak normalne jest, że nikt nie chce posuwać pasztetów i wielorybów, którym cycki zwisają.

Nie porównuj dobrze zarabiającego i normalnie wyglądającego mężczyzny do kobiecego nieroba i wieloryba. 

Ludzie tu wściekają się za dysproporcję. O to, że tacy przytoczeni przeze mnie samcy są traktowani na równi z odrażającymi samicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, graffff said:

To normalne, że baby chcą tylko najlepszych, tak samo jak normalne jest, że nikt nie chce posuwać pasztetów i wielorybów, którym cycki zwisają.

Tak działa natura, ruchają tylko najlepsi, powiedzmy 20%

Tu chodzi o to, ze tak się już porobiło, że wieloryby i pasztety z obwislymi cycami uwazaja sie za zajebiste laski ktore mają byc podrywane przez zajebistych gości.   

To ze baby chcą " ja chcę to, to i to, albo jeszcze i tamt!" to wiadomo nie od dziś. Problem jest skala jaką to przybrało. 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie, jako osoba która funkcjonuje w środowisku Swingerskim, wytłumaczy mi ktoś to zjawisko że kolesie którzy mają Panny 10/10 tak po prostu się nimi dzielą ? Pomijam już fakt dzielenia się laską, jednak do jasnej anieli gdzie w tych mężczyznach nutka Jaskiniowca który pilnuje tego co jego ?. Staram się zrozumieć i nie potrafię ogarnąć tego zjawiska.

      Ostatnio będąc na randce z jedną z takich mężatek usłyszałem " dopiero kiedy zdecydowaliśmy się na swing to nasze małżeństwo odżyło i uświadomiliśmy sobie jak mamy dobry seks ze sobą " yyyy ?.

 

Spotkałem tylko jedną mężatke, która zapytana przeze mnie odpowiedziała wprost " gdybym miała udamy związek to bym tu z Tobą nie siedziała ", czyli może jednak ten cały swing to towarzystwo osób niespełnionych ? uczuciowo.

 

Natomiast odnośnie kobiet to nadciągają ciężkie czasy. Wprawdzie Ja zacznę szukać za 5lat gdzieś jednak dziewczyny czy to ładne czy paszczury mają dzisiaj kosmiczne wymagania, tak na prawdę to wprost dają do zrozumienia że hajs się liczy. Ja póki co żyje samotnie jednak nie wiem gdzie tu szukać dziewczyny która nada się na matkę jeśli mnie strzeli by mieć rodzinę.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, Byłybiałyrycerz said:

Ja mam inne pytanie, jako osoba która funkcjonuje w środowisku Swingerskim, wytłumaczy mi ktoś to zjawisko że kolesie którzy mają Panny 10/10 tak po prostu się nimi dzielą

Jest to namiastka poligamii ktora dla czlowieka jest naturalna, w przeciwienstwie do monogamii, ktora jest sztuczna i uciażliwa. Po czym to mozemy z calą pewnoscią stwierdzic? Po tym jak " o zwiazek trzeba dbac, walczyc " itp brednie.

 

Taka para daje sobie wiec namiastkę poligamii, co nadaje ich zwiaazkowi luzu i wyzbyciq się napiec zwiazanych z zazdroscią, pilniwaniem itd.

 

Sam znam kilka takich par, i żyją one zgodnie.

 

Ja mysle ze dzielenie sie skarbem jaki jest cipka, jest niewyobrazalne dla " straznikow jednej norku". 

 

Kiedy muales ich " milion" poznajesz prawdziwą jej wartosc - masakrycznie przeceniona.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AR2DI2 Ja to wszytko rozumiem i się zgadzam, jednak patrzeć jak inny koleś spuszcza się na kobietę z którą za kilka godzin kładziesz się do łóżka i całujesz na dobranoc ? Nie kapuje tego. Może to efekt programu jaki miałem wgrany, jestem z domu gdzie o kobietę się dba i chroni, Tata z racji atrakcyjności Mamy nie raz dał w mordę innemu bo są tak natarczywi i może stąd tak reaguje na myśl że inny by ją dotykał.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

 

To jest to samo co homo i inne zboczenia. Ludziom poprzewracało się w głowach/dupach. Prawdopodobnie słabsza strona w związku odpuszcza i godzi się na wszystko byleby tylko utrzymać przy sobie drugą osobę. Standardowe "to nasza wspólna decyzja" i "fajnie się bawimy".

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, michau napisał:

Nie szkoda wam życia na dyskusje z trollem?

Masz rację, trochę szkoda, ale patrząc też na to co @SzatanKrieger napisał, że inni wchodzą i to czytają, to aż chce się coś napisać. Na szczęście łatwo go zdemaskować, więc jak moderatorzy będą chcieli to będą usuwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.