Skocz do zawartości

Mąż zmuszał mnie do seksu oralnego.


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu stwierdzasz, że się napinam? Bo brzydko piszę?? Proszę Cię.

 

Kiedy rozmawiasz z takimi ludzkimi żmijami, one mówią to co chcesz usłyszeć aby wypaść lepiej to czyste aktorstwo... PO owocach ich poznacie, a te są zgniłe...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, zuckerfrei said:

Piszesz o niej, że nie jest płytka, może jest przyjemna w obyciu itd, co zrobiła iż nie jest płytka? jak to nazywasz... Bo Ty tak uważasz, tak napisałeś? To nie ma pokrycia z faktami. 

Sory cukier ale tez poznalem Ilonę osobiscie, i z tego co zauwaylem, a znam sie na ludziach, i babach ( taki szowinistyczny zarcik, ktory uwazam za bardzo smieszny :))))), to Ilona nie jest pustakiem. To nieglupia baba. 

Tyle, ze baba, wiec zagrywki jak co do czego babskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Temat przypomniał mi słynną kwestié teściowej i mojej byłej żony, że małżonka to była do spełniania moich fantazji erotycznych! 

Btw a słyszeliście o tym, że zmysłowa bielizna kobieca to tylko bielizna a nie zaproszenie do seksu (chodzi o rzekomy "gwałt" na młodej studentce w UK, boy miał na nią ochotę, bo nosiła lingerie, nie regular underwear

NIEDŁUGO BĘDZIEMY MIEĆ NOWOCZESNYCH PURYTANÓW! NADCHODZI DESEKSUALIZACJA?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.