Skocz do zawartości

Mariusz Trynkiewicz CHCE GO!


Superego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Właśnie kopara mi odpadła..

 

Niby człowiek słucha Marka,

książki czyta i jest świadomy że kobiety lubią Bad Bojów , psychopatow etc etc.

 

Mimo wszystko jednak gdy dostrzega to na własne oczy kiedy  chcą one mieć dzieci z... Mariuszem Trynkiewiczem..

To cała wiedza którą nabył poprostu się chowa pod płaszczem nie dowierzania.

 

To trochę tak jak ze śmiertelną chorobą, niby się wie że ktoś odejdzie a mimo wszystko gdy to się dzieje człowiek jest w szoku i nie dowierza.

 

Zostawiam wam ? ? link do filmu w którym to pani się wypowiada na temat tego jaką miłością i jakimi chęciami splodzenia potomka z Mariuszem pałają nasze skromne, neurotyczne, często niemal że święte kobiety.

 

Resztę dopowiedzcie sobie sami.

 

LINK

https://youtu.be/HjvzQSrs1IQ

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które siedzą po 25 lat za morderstwa czy inne ciężkie wykroczenia zwłaszcza przeciwko dzieciom powinny nie mieć możliwości życia w społeczeństwie po odbyciu kary. Powinno się:

- pozbawić ich możliwości płodzenia potomstwa (kastracja przed zakończeniem kary)

- możliwości adoptowania dzieci

- możliwości wchodzenia w związki z kobietą z dziećmi


Ponadto, okolica powinna wiedzieć, że w ich rejonie zamieszkuje taki i taki osobnik X. A on winien mieć nadzór policyjny do reszty życia.

Albo po prostu kara śmierci dla wielokrotnych zabójstw, dla gwałcicieli dzieci, kobiet, mężczyzn, za recydywę powinna być szubienica i tyle.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Quo Vadis? napisał:

Albo po prostu kara śmierci dla wielokrotnych zabójstw, dla gwałcicieli dzieci, kobiet, mężczyzn, za recydywę powinna być szubienica i tyle.

Tak, ALE... dopiero, gdy w prawie będzie jasny zapis, że za fałszywe oskarżenie, grozi dokładnie taka sama kara, jaka byłaby zasądzona za dany czyn. Z podkreśleniem, że nie ma tu żadnych okoliczności łagodzących typu "bo jestem kobietą" albo "bo mam dzieci i kto je wychowa", czy "to dla dobra dzieci skłamałam, on i tak był zły i należało mu się". Dura lex, sed lex.

 

Inaczej, zamiast pozwów rozwodowych, z automatu kobiety pisać będą oskarżenie o gwałt na dziecku - po co liczyć na alimenty i pół majątku, skoro wystarczy się nie rozwodzić i poczekać aż sąd skaże "byłego" na karę śmierci za "gwałt na dzieciach"? Wtedy Pani zachowa całość majątku wspólnego, i cokolwiek jest w testamencie... ubezpieczenie na życie... i nie będzie komu protestować, bo martwi się nie odwołują.

No i jeszcze jest sprawa, że aby gwałt uprawdopodobnić, dzieci musiałyby mieć obrażenia... już widzę jak na forum net-kobiet lecą wątki "jak bić by sąd uwierzył że to mąż zgwałcił".

 

Ktokolwiek myśli, że nie znajdzie ani jednej kobiety, która swoje dziecko zmaltretuje za kwoty rzędu pięćset tysięcy złotych (mieszkanie), lub milion (wartość domu) - niech pierwszy rzuci kamieniem w "recydywistów i gwałcicieli".

 

A co do wątku kobiet "zachwyconych" Trynkiewiczem - nie on pierwszy, nie ostatni. Charles Manson. Varg Vikernes. Breivik też dostaje podobno wiele propozycji. Już w starożytnym Rzymie, bogate patrycjuszki płaciły strażnikom aby móc "spotykać" się ze skazańcami walczącymi w Koloseum. Nic nowego pod słońcem.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to jakaś lewaczka która dla fejmu w swoim lewicowym środowisku zdecydowała się wyjść za mąż za takiego Trynkiewicza lub co bardziej prawdopodobne musi mieć ona coś nie równo pod sufitem. Bo co jak co ale nie powiecie mi chyba że taki Trynkiewicz ma powodzenie u kobiet?

 

Większość kobiet za to co zrobił będzie czuła do niego wstręt i obrzydzenie. Według mnie jest całkiem prawdopodobne że ta cała historia może być sprytną manipulacją tej Pani co napisała tą książkę aby w ten sposób wyciągnąć gruby hajs ze sprzedaży tych książek od poruszonych tym tematem ludzi.

 

Gdybyśmy żyli w normalnym i zdrowym społeczeństwie to jeśli faktycznie trafiła by się taka chora psychicznie kobieta która zdecydowała by się wyjść za mąż za takiego zwyrodnialca to nikomu by nawet nie przyszło do głowy żeby robić z nią wywiad a tym bardziej pisać książkę na temat ich "miłości" choćby dla tego aby uszanować pamięć rodzin jego ofiar.

 

Myślę że ta kobieta która zdecydowała się opisać ich historie powinna zostać potępiona społecznie aby dać jasny sygnał innym pseudo dziennikarzom że pewnych tematów nie powinno się poruszać, ale i tak wiem że tak nie będzie a jej książka odniesie zapewne duży sukces co tylko pokazuję że jako gatunek ludzki upadliśmy już tak nisko. :( 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Aram napisał:

Bo co jak co ale nie powiecie mi chyba że taki Trynkiewicz ma powodzenie u kobiet? 

Na pewno wzbudza większe emocje niż przeciętny Janusz "zrobię dla ciebie wszystko"-Kowalski :D.

 

A tak na serio to tutaj macie wyjaśnienie tego fenomenu. Dla własnego dobra polecam słuchać jedynie profesora Zbigniewa Lwa- Starowicza bo pani Kopińska parę razy dowaliła typowo kobiecą logiką:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Quo Vadis? napisał:

Osoby, które siedzą po 25 lat za morderstwa czy inne ciężkie wykroczenia zwłaszcza przeciwko dzieciom powinny nie mieć możliwości życia w społeczeństwie po odbyciu kary. Powinno się:

- pozbawić ich możliwości płodzenia potomstwa (kastracja przed zakończeniem kary)

- możliwości adoptowania dzieci

- możliwości wchodzenia w związki z kobietą z dziećmi


Ponadto, okolica powinna wiedzieć, że w ich rejonie zamieszkuje taki i taki osobnik X. A on winien mieć nadzór policyjny do reszty życia.

Albo po prostu kara śmierci dla wielokrotnych zabójstw, dla gwałcicieli dzieci, kobiet, mężczyzn, za recydywę powinna być szubienica i tyle.

Bardziej skłoniłbym się ku karze śmierci. Budżet państwa złapie trochę oddechu, bo nie trzeba będzie płacić ludziom, którzy będą pilnowali recydywistów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za karą śmierci w sytuacji gdy dowody są niepodważalne a oskarżony jest poczytalny i sam przyznaje się do winy.

Po co trzymać i finansować takich ludzi?

Po co pozwalać im na śluby z fankami w więzieniach?

Na wizyty małżeńskie i robienie dzieci?

 

Co do małżeństw z pedofilami i mordercami jest ich niestety coraz więcej z roku na rok. Również w USA, o czym mówi prof. Starowicz. Wiele kobiet ma tak wypaczoną psychikę. Skazani mają widzenia małżeńskie a na nich zapewne seks i potomstwo. To ma być kara? 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też ciężko w to uwierzyć ale tak jest. Kobiety uwielbiają bad boyów i bandytów. Często mnie też to dziwi nadal jak widzę w praktyce ale cóż taki świat i w sumie nie ma za co kobiety winić. Po prostu tak są skonstruowane, że mafiozo i niszczyciel ludzkich żyć im daje frajdę. 

 

Edit:

Aha właśnie, ciekawe iż faceci są znacznie mniej skłonni brać kobiety, które gwałciły czy molestowały.

Ja np takiej baby Trynkiewicz bym nigdy nie dotknął.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam ciężko uwierzyć. Co najważniejsze kobiety też w to nie wierzą. Akurat jestem w domu rodzinnym i mam okazje rozmawiac z rodzicielką.

Mówię jej że kobiety mają w bani program, że wolą złych facetów. Ona oczywiście nie wierzy na potwierdzenie mówię o dwóch sytuacjach:

 

Pierwsza to dwie ciotki, które siedzą z meżami pijakami, w dodatku chorobliwie zazdrosnymi.

 

Druga w jej pracy zatrudnili więźniów na jednym dziale i kilka babeczek rzuciło męża i dzieci dla jednego z nich. Wiek kobiet robiących takie akcje to zarówno 25 jak i po 40.

 

Moja rodzicielka nie jest w stanie tego pojąć. Może tylko tak gada nie wiem ale z ojcem są w miarę zgodnym małżeństwem od 28 lat.

Nie będę ukrywać że na babkę w tym wieku zbyt chętnych nie ma. Do tego mama nie poznała nigdy fejsa itp. 

 

Wniosek: Jak mamy pojąć logikę kobiet, kiedy one same siebie nie ogarniaja? :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieeeeeeeeew...

 

https://nczas.com/2018/11/08/nie-zyje-najpopularniejszy-seryjny-morderca-ukrainy-pologowski-maniak-zabil-ponad-100-osob/

 

Cytat

„Ukraiński Ted Bundy”, „Połogowski maniak” – różne pseudonimy przypisywano Siergiejowi Tkaczowi. Za życia chwalił się, że zabił ponad 100 osób.

O śmierci mordercy poinformował kanał informacyjny TCH powołując się na Państwową Służbę Penitencjarną.

Wstępna wersja zakłada, że zgon nastąpił w wyniku niewydolności serca.

 

Siergiej Tkacz to jeden z najbardziej znanych seryjnych morderców na wschodzie Europy. W 2008 roku został uznany winnym 37 morderstw oraz 9 gwałtów ze szczególnym okrucieństwem.

Sam Tkacz chwalił się, że w swoim życiu zamordował ponad 100 osób. Większość z nich stanowiły dziewczynki w wieku od 9 do 17 lat. „Połogowski maniak” szukał swoich ofiar na Krymie, w Zaporożu, Charkowie

i Dniepropietrowsku. Od ponad 9 lat przebywał w zakładzie karnym odsiadując wyrok dożywocia.

 

Co ciekawe, kilka lat temu ożenił się z 24-letnią Eleną. Kobieta jak sama mówiła, była zafascynowana historią życia mordercy.

Pisała do niego listy, aż w końcu zdecydowała się na widzenia. Po kilku spotkaniach Elena zaszła w ciążę i w konsekwencji tego sąd udzielił zezwolenia na ślub.

 

Ten schemat fascynacji psychopatami tyle razy się powtarzał i tyle razy był omawiany, że to już żaden szok niestety. 

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.