Skocz do zawartości

Ogarnąłem życie, ale nie kobiety


Brooks

Rekomendowane odpowiedzi

Ogarnąłeś życie, w wieku 21 lat? Dobryś Ty. Chyba byłeś wychowywany przez geniuszy ? 

 

Znasz swoje cele życiowe, zawodowe, wiesz dokąd dążysz, czego pragniesz, co jest twym marzeniem, co jest twoim celem życiowym, wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze, wiesz co się stanie gdy zaniemogniesz, wiesz co chcesz robić, jesteś przekonany o tym? 

Jeśli znasz odpowiedzi na najważniejsze pytania życiowe, to rzuć te AJTI i zacznij nauczać. Jeśli zarabiasz 3 średnie krajowe we wieku 21 lat, to sugeruję byś został nowym Osho, ponieważ wtedy będziesz zarabiał 30.000 średnich krajowych i w dodatku będziesz szanowanym człowiekiem.

 

Z Twojego opisu szanowny Panie wygląda na to, że nie ogarnąłeś życia a tym bardziej siebie, ponieważ te dziwaczne sytuacje łóżkowe by Ci się nie zdarzyły. Ludzie naprawdę dużego sukcesu pojmują pewne składowe w umyśle i mają uporządkowane naprawdę wiele, wiec wątpię byś miał takie problemy jak odpisujesz, trochę mi to się gryzie ze sobą.

Ogarnąć życie w 21 lat? Dawno nie słyszałem czegoś równie aroganckiego. Daje Ci radę za darmo bo wydajesz się mieć poczucie humoru.

Gdybyś ogarnął życie w 21 lat to nie miałbyś problemu w sytuacji łóżkowej bo byś wiedział dokładnie czego chcesz.

Naprawdę bracia miejmy trochę szacunku wobec siebie i trochę sugeruję utemperować arogancję naszego nowego brata dla własnego dobra. Pan @Ragnar1777 w mojej ocenie już naprawdę w swoim wieku ma poziom wiedzy kobiet, jaki ja miałem może w wieku 27 i pół roku życia około co w mojej ocenie jest czymś nie bywałym, natomiast jeśli Pan @Brooks jest w połowie choć tak dobry jak napisał to pełen szacun :) 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 lat? Przecież facet w tym wieku jest dzieckiem. Przepraszam, nie facet a chlopiec. Zrobił co uważał, jeśli jest mu z tym dobrze i nikomu nic złego nie uczynil, to zebrał kolejne doświadczenie.

Edytowane przez Les
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Brooks said:

Rozmowy te wyglądają tak jakby odpisywała mi z życzliwości i byłbym jednym z wielu.

Bo pewnie jesteś, ale ona też nie jest jedyna - tego kwiatu to pół światu. Częsta zagrywka dziewczyn to granie trudnej do zdobycia "play hard to get". Pokaż, że ci nie zależy - nie pisz, nie szukaj kontaktu. Jeśli się odezwie to OK, a jak nie, mało jest innych? Nic tak kobiety nie kręci jak facet który ma opcje - alfa samiec. Wyjątkowość kobiety jest głównie w głowie faceta. Gdy już ich trochę poznasz to zobaczysz, że dramatycznych różnic nie ma. Potwierdzają to też np. badania naukowe inteligencji - odchylenie standardowe  IQ facetów jest większe niż u kobiet. 

 

https://www.breitbart.com/politics/2015/10/02/sorry-girls-but-the-smartest-people-in-the-world-are-all-men/

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.