Skocz do zawartości

Witajcie potencjalni sojusznicy


Falka Elen

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :)

Nazywam się Natalia, córa podlasia, od niedawna 25 lat, od niedawna na obczyźnie. 

Forum czytam praktycznie codziennie od czerwca, niesamowicie mnie zaintrygowaliście, drodzy Panowie, swoim podejściem do niezwykle trudnego zagadnienia jakim są relacje męsko- damskie. 

Po tym wielomiesięcznym odkrywaniu zasobów informacji zawartych na forum ośmieliłam się stwierdzić, iż jest to miejsce odpowiednie dla mnie :)

 

Mam nadzieję, że się dogadamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo @Falka Elen 

 

Jeszcze tylko Ci napiszę bo widzę, że źle zaznaczasz ludzi.

Jak wpisujesz małpę i pierwszą literkę nicku to odczekaj, tam wtedy wybierasz danego gnoja/gnojownicę, którego pragniesz oznaczyć w poście :) 

Spójrz na różnicę (przykład)

@Falka Elen <- dobrze

@falka elen <- źle

6 minut temu, Falka Elen napisał:

być może po pewnym czasie trwania naszej wspólnej przygody rozjaśnię Ci ten temat :)

Z niecierpliwością czekam ?  

 

Pozdrawiam.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ale pamiętaj o tym punkcie regulaminu:

 

9. Panie mogą zamieszczać treści jedynie w dziale REZERWAT i nielicznych tematach poza rezerwatem (w odpowiednich działach lub tematach widnieje informacja). Czasami jest ściśle określona forma wypowiedzi "panie mogą odpowiadać na pytania panów" < oznacza to dokładnie to co jest napisane. Panie mogą odpowiadać w wątku, a nie zadawać serię własnych pytań czy wylewać żale.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AR2DI2 napisał:

Jak sié trafi jakaś demonoLOŻKA to smarkata...

Jeżeli mówisz o wieku to faktycznie, zaniżam średnią ;) ale wiedzą i doświadczeniem z tego zakresu, nie chwaląc się, mogę już nawet wchodzić w polemikę :P

 

@SzatanKrieger - tylko sprawdzam :Pdzięki za radę ;)

@Orybazy kajam się, mój błąd, to się nie powtórzy. Na swoje marne usprawiedliwienie powiem, że nie widziałam tego działu w Rezerwacie 

Edytowane przez Falka Elen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silny88 

Mam specyficzny humor no i jestem z Poznania, także wybuchowa mieszanka :D  

A jak!

Gnojów @Silny88 chamów i prostaków trzeba zaznaczać dobrze, a co niech gnój na przykład @SzatanKrieger  wie, że został oznaczony bezceremonialnie i niech się tłumaczy ! ?

 

7 minut temu, Falka Elen napisał:

 kajam się, mój błąd, to się nie powtórzy. Na swoje marne usprawiedliwienie powiem, że nie widziałam tego działu w Rezerwacie 

Spokojnie, jesteś nowa nie ma co pękać. Ile ja razy źle coś wpisałem na początku, ile to miałem banów :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Falka Elen napisał:

tylko po co mają mnie Panowie Modowie brać za cynika, skoro mogą za zwykłą pierdołę?

Każdą zawsze bierzemy za niezwykłą pierdołę, dopóki nie wykaże że jest zwykła ;)

A panie witają się w rezerwacie (dzień dobroci, więc tylko przeniosę).

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.