Skocz do zawartości

Witajcie potencjalni sojusznicy


Falka Elen

Rekomendowane odpowiedzi

Temat przede wszystkim przyciągnął bo nazwała go Pani "witajcie potencjalni sojusznicy" więc samo to sugeruje, że jakaś ważna persona wbiła czy też sprzymierzeniec.

Dlatego też jest tyle postów, zmyłka marketingowa :D

 

A co do witania nowych braci zgadzam sie z@Magician wiedzę on rolę lidera tam i należy mu oddać pełen szacunek, że tak chętnie wita nowych kolegów.

 

Co do białych zbroji - nie przesadzajmy. Nasza nowa użytkowniczka ma przynajmniej połowę moich własnych zainteresowań, także jak dla mnie jest ciekawa.

 

Pozdrawiam i więcej dystansu. 

 

P.S - Jak już to bym uważał i temperował braci, którzy po niej jechali na wstępie w innych postach.

Jest to nie fajne przywitanie.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że człowiek się rodzi jako czysta karta. Przekładając na forum- przychodzi nowa osoba, baba, wiecie tylko jaką ma płeć. Kilka osób z góry założyło że samo to jest wystatczajacym pierdem który ma prawo zaognić sytuację i można po mnie jechać jak po burej suce :)

 

@SzatanKrieger Dziękuję za wstawiennictwo, mimo wszystko tamte sytuacje nie są mocno uwłaczające. To Wasz teren, a większość Panów tutaj jest mocno poturbowanych- taką mam obserwację. 

 

Całe szczęście że nie jest tak, że umiem tylko obciągać, o co już mnie podejrzewano, bo może już bym strzeliła focha i zrobiła głośne, teatralne wyjście ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falka Elen Nie przejmuj się - umiejętność obciągania jest wysoce ceniona na tym forum (pośród rozlicznych innych zalet płci żeńskiej, które zapewne kiedyś również zidentyfikujemy).

Ci, którzy będą tę umiejętność potępiać to sfrustrowani hipokryci.

 

@karhu - wezmę Ciebie fortelem Milordzie. Pijemy do upadłego - kto ląduje pierwszy pod stołem przegrywa.

Upsss... wygrałem walkowerem ?

Edytowane przez azagoth
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eleanor napisał:

Ciągnięcie, ciągnięciem, ale proszę nie zapominać, że tu jest tylko powitalnia?

Samcy Alfa, gwiazdy polarne, Bed boje i inne wynalazki, zrobili aż trzy strony żeby powitać jedną dziewczynę, strosząc piórka między sobą (Natura to jednak silna bestia) :P a potem udzielają się w innych tematach i śmieją się z białych rycerzy :P

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.