Skocz do zawartości

Witajcie potencjalni sojusznicy


Falka Elen

Rekomendowane odpowiedzi

   Może nie Daria, zastanawia mnie czemu nowa koleżanka tak napierdala postami w każdym temacie,

żeby nabić postów i wejść na wyższy lewel?

 

   Taka teoria spiskowa, ktoś chce wzbudzić nasze zaufanie, pytanie kto i po co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adolf napisał:

Taka teoria spiskowa, ktoś chce wzbudzić nasze zaufanie, pytanie kto i po co??

Już się spowiadam.

Forum czytam codziennie od czerwca, nie logowałam się z powodów czysto przyziemnych: przeprowadzka za granicę, nowa praca, całkiem nowy świat i tryb życia, umilałam sobie wieczory w łóżku lekturą nie angażując się społecznościowo. 

Teraz mam dużo czasu, długi weekend więc strzelam postami ze względu na dużą ilość tematów w jakich mam coś do powiedzenia.

Zaś teorię spiskową będzie można uznać za bezsensowną od poniedziałku, kiedy zacznę moją ranną zmianę w pracy i będę miała dostęp do materiałów pozwalających na oddanie się moim zainteresowaniom. Moja aktywność znacząco spadnie, ale nie zaniknie.

 

Apeluję o nie nazywanie mnie Darią ani nie doszukiwania się drugiego dna. Dla Służb Specjalnych też nie pracuję. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Adolf napisał:

   @Falka Elen Zmień avatar to Cię polubię, bo teraz to nie jesteś kobietą, mam mieszane odczucia,

z taką twarzą to seksu nie uświadczysz.?

Ale ja lubię Marylina Mansona. 

Kiedyś pewnie zmienię, póki co nie wiem jaki inny byłby odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Falka Elen napisał:

Kiedyś pewnie zmienię, póki co nie wiem jaki inny byłby odpowiedni.

 

   To Ty jesteś z metali? Glany, czarny worek na grzbiecie i usta zrobione w ciemnym kolorze, które wyglądają jak odbyt, to Ty?

Mam nadzieję że nie. Widzę lubisz wyzwania, np. wkręcić się do facetów, to w/g Ciebie robi Cię inną, wyróżniasz się z tłumu, w/g siebie.

Prawda jest taka że wszystko co robisz jest pod innych, wszystko robisz dla poklasku, uwagi czyt. atencji. Nawet Twój avatar o Tobie znaczy.

 

   Luzik koleżanko, poznamy się to pogadamy, na razie Ci nie ufam,... jednakowoż, jestem zainteresowany...?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Adolf napisał:

 

   To Ty jesteś z metali? Glany, czarny worek na grzbiecie i usta zrobione w ciemnym kolorze, które wyglądają jak odbyt, to Ty?

Mam nadzieję że nie. Widzę lubisz wyzwania, np. wkręcić się do facetów, to w/g Ciebie robi Cię inną, wyróżniasz się z tłumu, w/g siebie.

Prawda jest taka że wszystko co robisz jest pod innych, wszystko robisz dla poklasku, uwagi czyt. atencji. Nawet Twój avatar o Tobie znaczy.

 

   Luzik koleżanko, poznamy się to pogadamy, na razie Ci nie ufam,... jednakowoż, jestem zainteresowany...?

Niee, jestem raczej standardowa z wyglądu, mam tylko szare włosy ale kolczyki nosze tylko na uszach, po jednym na ucho, ubrań czarnych mam niewiele, bardziej lubię białe a makijaż fakt, lubię ciemny, ale na ulicy na pewno nie zidentyfikowałbyś mnie jako "metala" :P jestem tak przeciętna że aż boli.

 

To nie tak, że tu jestem bo czuję sie wyjątkowa. Tutaj po prostu większość społeczności ma poglądy zbliżone do moich, uwierz mi, wśród kobiet jest to rzadkość a ja nie jestem wyjątkiem ze względu na to, że lubię byc wyjątkowa, tylko zostałam wychowana w rodzinie gdzie ojciec ma głowę na karku, matka jest porzadna i posluszna mężowi, ja sama jestem jedynaczką, ale zawsze byłam "chowana" na dobrą żonę ;) mamusia często to powtarzała, a szacunek do ojca jako do głowy rodziny wstrzykiwala mi po nocach. Poza tym byłam wychowywana też z nieco innym podejsciem, gdyż nie jestem Chrześcijanką. 

 

Miło mi że masz jeszcze dla mnie jakąś nadzieję. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Adolf napisał:

Żebyście Bracia tak spuszczali się w powitalni Braci było by fajniej.

To prawda. Gdy laska się zapisze, to każdy samiec wita. Gdy facet wejdzie się zapisać to już wam brak chęci na powitanie. @Adolf wita każdego, @Doggie i ja prawie każdego. Reszta też czasem powita, ale nieregularnie.

 

Marek, ustal nagrodę za aktywność w powitalni. 1000 ojro dla Adolfa, dla innych witaczy symbolicznie po 100 na tydzień. Deal?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Falka Elen napisał:

Mam nadzieję, że się dogadamy. 

Jeśli chciałabyś zmienić nasz punkt widzenia to nie dogadamy się :D. Ale może będzie ciekawie :D.

 

Taka uwaga do niektórych Braci - poćwiczcie trochę dozowanie atencji :D.

Edytowane przez SzejkNaftowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Taka uwaga do niektórych Braci - poćwiczcie trochę dozowanie atencji

Mnie powitało 4 osoby. Bo tylko facet jestem. Dobre i to. Jak laska wejdzie to ma na dzień dobry 46 postów. Nie chodzi mi o lajki, mam to w dupie. Mam taki apel, witajmy po równo vaginy i peniski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Magician napisał:

Jak laska wejdzie to ma na dzień dobry 46 postów.

Nabijanie atencji nikomu nie służy. Kiedyś kręciłem się w internetowej społeczności mojego hobby i był tam czat do rozmów. Sytuacja taka jak wszędzie - stulejki nie dawały dziewczynom spokoju, spuszczały się nad każdym aspektem ich życia, np.:
- Też oglądałaś Titanica? Musisz być wielką i ładną fanką kina.
- Nie przesadzaj. Leciał w TV jak obierałam ziemniaki. I nie jestem ładna.

- Ależ jesteś, wiem po opisie! Ja bym chciał taką dziewczynę ale chyba nigdy nie spotkam.
No i raz musiałem z jedną z nich omówić sprawy organizacyjne. W końcu temat zszedł na to, że ją rzekomo olewam a wg niej jestem ciekawym człowiekiem i ją to boli. Dość szybko dostałem propozycję spotkania, nabrałem chęci po zobaczeniu zdjęć (w końcu nie wiadomo jaki potworek kryje się po drugiej stronie). Wystarczyło robić swoje i się nie spuszczać nad nią. Stulejki nad nią pracowały miesiącami śląc komplementy i różne zaproszenia a ona się nie zgadzała bo "nie miała czasu" (akurat :D). Ja w jej ładnie opakowanym móżdżku z miejsca dostałem wręcz status "bad boya" z racji odmiennego podejścia. I tak otrzymałem w gratisie serię fizycznych doznań z "ich" dziewczyną. W pewnym momencie sama przyznała, że białorycerskie stulejki służą jej tylko do nabijania lajków.

 

I tak to się kręci w internecie - biali rycerze pompują ego a ich damy bolcują się z gośćmi, którzy w ogóle nie zwracają na nie uwagi bo mają lepsze rzeczy do roboty.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.