Skocz do zawartości

Władze Lublina współorganizatorami koncertu twórcy nowego hymnu banderowców


Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.wp.pl/lublin-miasto-wspolorganizatorem-koncertu-tworcy-nowego-hymnu-zbrodniczej-organizacji-ukrainskich-nacjonalistow-6319341137901697a

 

"Lublin: miasto współorganizatorem koncertu twórcy "nowego" hymnu zbrodniczej Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów

 

W Lublinie, przy wsparciu miasta, zorganizowano występ ukraińskiego muzyka Ołeha Skrypki, autora nowej wersji hymnu zbrodniczej Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów, odpowiedzialnej za ludobójstwo na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej – podaje portal kresy.pl. Koncert odbędzie się w ramach Festiwalu Ukraina w Centrum Lublina."

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, AR2DI2 napisał:

Poznamy ze cos sie zaczyna po tym ze Rosja odpali nową ofensywę na wschdzie upadliny. Co spowoduje kolejną falę naplywu rezunow do Polski.

Mam nadzieje że część z nich wyjedzie do Niemiec, bo słyszałem że mają dla nich otworzyć granice, korci mnie aby zadzwonić do prezydenta Lublina i zapytać o ten koncert i o szczegóły :)

Ewentualnie podziałać trochę na tamtejszych forach w celu uświadomienia, ale czy jest sens? czy ludzie byli by na tyle odważni że zbojkotowali by taki koncert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, AR2DI2 napisał:

Lublin...zobaczymy czy ktoś zareaguje. Jesli nie to znaczyło będzie ze to nie tylko auspicja prezydenta Lublina, ale i ze wsparcie idzie z gory, z ministerstw.

Dzwoniłem do współorganizatorów tego czegoś, zapytałem czy wiedzą kim jest ten człowiek i że jest autorem nowego hymnu UPA, czyli jak zacytowałem bandy nacjonalistów i morderców Polaków na Wołyniu,  Pan po drugiej stronie jak zdarta płyta namawiał mnie abym się przedstawił, krótko powiedziałem że istnieje ochrona danych osobowych i nie mam zamiaru się przedstawiać, odłożył telefon, więc tak to wygląda w praktyce Panie i Panowie.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baca1980 napisał:

Aj waj. Wszyscy się nagle obudzili. A to jest już 11 edycja tego festiwalu:).

To znaczy że większość nadal śpi, skoro już 11 edycji było, być może wcześniej nie występował żaden sympatyk UPA, stąd takie poruszenie odnośnie obecnej edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.