Skocz do zawartości

USA niebezpiecznym krajem dla kobiet!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Swego czasu szukałem po internecie artykułów fikcyjno-naukowych o przyszłości, jak będzie wyglądać świat w następnym stuleciu etc.
Jednak nie obyło się oczywiście bez "skamlania kobiet" na stronach internetów.

Więc, Awięc o co chodzi?
Ano w polecanych artykułach wystawiono artykuł pod tytułem: "10 najbardziej niebezpiecznych państw dla kobiet"

Owszem, wytypowano w tym artykule prawdziwie niebezpieczne kraje jak np. Somalia, Arabia Saudyjska, Afganistan etc.

Aczkolwiek, ku moje zdziwieniu, tak panowie :) - STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI PÓŁNOCNEJ znalazły się w tej (nie)słynnej dziesiątce!

Co najbardziej pokrzepiło moje serce, zacytuję informację poniżej :) :
"Zajmuje trzecie miejsce (ex aequo z Syrią) na świecie pod względem skali zagrożeń przemocą seksualną oraz braku wiarygodności w sprawach dotyczących gwałtu. O czym świadczy skala akcji #MeToo, w ramach której tysiące Amerykanek podzieliło się doświadczeniami wykorzystania seksualnego."



Panowie... najbardziej wolnościowy i liberalny kraj na świecie...

Jedno z najbardziej cywilizowanych, dzisiejszych krajów --------> stosuje totalitaryzm wobec kobiet?

Kobiety są masowo gwałcone, torturowane, a ostatecznie zabijane na porządku dziennym? 

Te same kobiety, które poprzez prawo mogą zniszczyć mężczyznę?

Te same rozpieszczone kobiety, które dostają wszystko przez państwo i przez społeczeństwo(zwłaszcza biało-pizdeo-rycerzy)? 

To jest jakaś kpina...

Ponadto zauważyłem w tym artykule pewne odwołania się do źródeł, z których wynika rzekoma przemoc.

Natomiast gdy rozważamy sprawę (pseudo)przemocy w USA, to autor powołuje się na haniebną, sprytną akcję #METOO, które według biało-pizdeusza, jest rzetelnym źródłem :)

Przecież kobiety nie potrafią kłamać ;)

Pamiętaj mężczyzno!! Należy zawsze wierzyć kobiecie i kobieta zawsze ma rację!!

Link wystawiam poniżej:
https://www.polityka.pl/galerie/1754216,10,10-najbardziej-niebezpiecznych-panstw-dla-kobiet.read

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywać Syrię do USA... Ja pier... To pokazuje tylko jak kobiety potrafią mieć w dupie swoją płeć i solidaryzować się tylko kiedy trzeba komuś dojebać. Żal mi kobiet, które mieszkają w Syrii i czytają, że kraj, w którym kobieta bezkarnie może lać po mordzie chłopa publicznie na ulicy jest na równi w opresji kobiet z krajem, w którym za nieposłuszeństwo dostaje się kwasem na twarz lub chłostę.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dodatkowy argument dla feministek, żeby pokazać jako to w tak "demokratycznym" kraju jak USA przemoc seksualna gnębi biedne kobieciny. W tym rankingu doszło do absurdu. IMO dokonano sumowania liczb dotyczących zgłoszeń przestępstw związanych z przemocą seksualną w danych krajach, ale nie wzięto pod uwagę kryteriów kwalifikowania tych czynów w danym kraju. Przykład: dłuższe patrzenie na amerykankę w USA może być uznane za molestowania seksualne, a zgłoszenie przez obywatelkę Arabii Saudyjskiej zgwałcenia przez mężczyznę w jego mieszkaniu nie jest kwalifikowane jak gwałt, bo skoro pani zdecydowała się z panem pójść do jego mieszkania, to winna się z tym liczyć, że może dojść do zbliżenia seksualnego.

I tak mamy pewne dane dotyczące przemocy seksualnej w tych krajach i po zsumowania dochodzi do takiego absurdu.

 

To tylko potwierdza prawdziwość twierdzenia, że mamy prawdę, gównoprawdę i statystykę. :)

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomko napisał:

Żal mi kobiet, które mieszkają w Syrii i czytają, że kraj, w którym kobieta bezkarnie może lać po mordzie chłopa publicznie na ulicy jest na równi w opresji kobiet z krajem, w którym za nieposłuszeństwo dostaje się kwasem na twarz lub chłostę.

Dodatkowo porównanie z krajem w którym jest otwarty konflikt zbrojny, gdzie napastnicy raczej nie odsuwają kobiet na bok przed ostrzałem. 

 

44 minuty temu, TPakal1 napisał:

To tylko potwierdza prawdziwość twierdzenia, że mamy prawdę, gównoprawdę i statystykę.

Zgoda w 100%

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Syria przed rozpierduchą była całkiem normalnym krajem gdzie koegzystowały wzajemnie różne religie. A Szwecji nie było czasem w tym rankingu? To ponoć teraz nowa światowa stolica gwałtu. 

Feminazistki same na siebie bat kręcą i podcinają gałąź na której siedzą. Coś nie widać, żeby protestowały i ujmowały się za losem kobiet z krajów 3 świata... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.