Skocz do zawartości

Oskarżony o molestowanie zawodnik, ucieka przed dziewczyną na ringu.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Oskarżony o molestowanie zawodnik ucieka przed dziewczyną na ringu

A tu można zobaczyć jak wyglądało to molestowanie (w razie gdyby ktoś nie zauważył - seksualny atak następuje w 36 sekundzie):

 

 

 

Swoją drogą, porównanie zachowania i mowy ciała głównego bohatera na obu filmikach...wiele mówi o praktycznych skutkach feminizmu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Oskarżony o molestowanie zawodnik, ucieka przed dziewczyną na ringu.

@Carleon

Niestety trzeba opierać się na komentarzach w sieci, źródła są niestety niemożliwe do znalezienia, język delikatnie mówiąc nie jest zbyt przyjazny ;)

Cytat

She didn’t accuse him! Another ring girl said what he did to the girl in the photo was sexual assault and the communities agreed with it and so he was investigated. She, the girl he has his hand around, didn’t file the complaint.

Wygląda na to, że koleżanka nazwała to zdarzenie seksualną napaścią (nikogo raczej nie zdziwiłoby, gdyby chodziło o zwykłą zazdrość), tłum podłapał i już chciał krzyżować.

Niestety nigdzie nie znalazłem, kto wrzawę rozkręcił, być może typowy anonimowy dym.

 

@zuckerfrei

Znowu bez przesady :P

 

++est+this+five+word+rule+is+silly_11dc1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzyć mi się nie chce. Rolą hostessy jest obściskiwanie zwycięzców lub pozowanie z nimi do zdjęć - wszak płacą jej za to. Gdyby faktycznie czułaby się skrzywdzona, znalazłaby sobie inne zajęcie. 

 

Bokser, który uciekał przed panią, wyglądał dosyć groteskowo. Znak naszych czasów. Robi się wszystko, by obrzydzić obcowanie  z płcią przeciwną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xellos dzięki, teraz widzę jak niby molestował robiąc sobie po prostu fote z hostessą. Osoby twierdzące że to molestowanie mają coś z głową.

Co do urody Azjatek podobają mi się. Mają też fajne figury o których większość Karyn i kobiet zachodu może dziś pomarzyć.

 

 

 

 

Edytowane przez realista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał rację. Ostrożności nigdy za wiele. 

 

Teraz jazda z kobietą w windzie to jest masakra nawet. Nie wiadomo, co jej odpieroli. A może zacznie się tłuc, rozbierać, a ty co wtedy zrobisz? 

 

Takie akcje już się zdarzają. Gościa strategia to jedyna strategia, która działa obecnie. Totalna izolacja i ucieczka. 

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Carleon napisał:

No i na logikę

 

9 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Logika OK

Panowie, nie mieszajmy już do tego biednej Logiki. Ona już ma dość.

 

Ja rozumiem tęsknotę za nią. Lecz nie wywołujmy Jej imienia nadaremno, przez wzgląd na pamięć o niej. 

 

Niech spoczywa w pokoju. Ament.

Edytowane przez Imbryk
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Meg4tron napisał:

jakaś pańcia oskarży kogoś o to że patrzy na nią w zły sposób

Szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać pierwszych pozwów użytkowniczek Insta czy Tindera, że są uprzedmiotawiane, traktowane jak obiekt seksualny i właściwie to molestowane wzrokiem oblechów. Więc z tego miejsca cichutko zaapeluję - niechaj się znajdzie jakaś odważna żeby to zrobić. Czekam na taki precedens, naprawdę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.