Skocz do zawartości

Stałam się mentalną starą babą.


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, deomi napisał:

Mam dzisiaj 14 dzień cyklu-dni płodne jakby to kogos interesowało ;

Lol, mam tak samo. 

 

Ja jak mam dni płodne to wyczuwam testosteron na kilometr, kolana mi miękną na widok jakiegoś samca. Eh. Takie piękne uczucie miłości do wszystkich. ???

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam podobne....

Ludzie są jacy są, większość nie widzi nic poza swoim czubkiem nosa i uważa że wszystko się kręci wokół nich.

Ale cóż są w błędzie i mam na nich wyjebane, wszystko kręci się wokół mnie !!!!

Pewne stare wojskowe przysłowie mówi : " miej wyjebane, a będzie ci dane"... Nie ma się co spuszczac nad innymi bo sami się w depresję wpakujemy, trzeba mieć swoje przyjemności, swoje hobby i zajmować się sobą, a nie innymi ( sobą, swoją rodziną ma się rozumieć ). Trzeba sobie w życiu robić więcej przyjemności.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz spotkałem się z tym sloganem w czasie służby zasadniczej, z tym i wieloma innymi - może i śmiesznymi, wulgarnymi ale celnymi, którymi warto się w życiu kierować.

Np. stwierdzenie rzucane w czasie gdy coś nie idzie po naszej myślisz, ktoś rzuca nam kłody pod nogi ..." małe zielone i rucha...przyroda" - oznacza miej więcej tyle że nie mamy wpływu na zdarzenia, które nas spotykają i trzeba to olać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zupełnie na odwrót. Ostatnio będąc w galerii pomyślałam sobie, że chciałabym obejrzeć jakiś świąteczny film, zajadając piernik i popijając grzańca, albo chociaż kakao w fajnym towarzystwie. Pierwszy raz w życiu tak mam, wcześniej nie specjalnie przemawiała do mnie atmosfera świąt, zwłaszcza w listopadzie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, deomi napisał:

-dni płodne jakby to kogos interesowało 

Celujesz w chłopczyka czy dziewczynkę bo niewiem jak ustawić maszynkę?!

 

JA CURLLLA CIESZĘ nawet z tego duracznego  posta.

Pozdrawiam naszą oftopiarkę, ktoś na pewno z.....y szparkę.

PODBIJAM, dziś wyjątkowo nie sprawdzam ....

Pula nagród pod napięciem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.