Skocz do zawartości

Błędy w wyświetlaniu forum.


Rekomendowane odpowiedzi

Vincent, podejmowanie decyzji (której kompletnie nie rozumiem, no ale mniejsza z tym) bez poczekania na wyjaśnienia Artura, to nie żaden honor, a fala emocji które mężczyzna powinien powstrzymać. Może się okazać że wyjaśnienie jest trywialne, wszystko gra - a Ty już składasz deklaracje z których nie można się wycofać.

 

Poprosiłem Artura o wyjaśnienie sytuacji, jest w swojej robocie - wróci to przysiądzie i się tym zajmie. Nie ma tragedii by rzucał wszystko i to robił. Przez ten rok który z nim współpracuję, nigdy nie dał ciała. Wszystko było zrobione dobrze, tanio i w miły sposób. Jeśli coś zepsuł, powie co i jak, chociaż w to wątpię. Poczekajmy. A Ty Vincent wstrzymaj się z jakimikolwiek decyzjami, bo aż boję się co za chwilę honorowo obiecasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z tą falą emocji, uniesienie owszem. Ale tylko tymczasowe.

Doskonale zdaje sobie sprawę, jakie deklaracje złożyłem i biorę na klatę to co tutaj napisałem jak i pełną odpowiedzialność za moje słowa wystukane na klawiaturze.

Spokojnie Marek, przecież stąd nie uciekam. Ale swoje powody tak czy inaczej mam. Nie odbieraj tego jako zarzut wobec Ciebie. To absolutnie nie tędy droga.

Poczekam teraz cierpliwie na to co napisze administrator Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dałoby się w ogóle wyłączyć tych nieszczęsnych lajków, oraz zlikwidować prezentowanie liczby napisanych wiadomości?

Nie widzę absolutnie żadnej korzyści wynikającej z dostępności tych informacji, natomiast problemy... w tym wątku już jeden widzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polubienia są jak nabardziej ok - to takie coś na zasadzie "mądrze prawi, polać mu", "zgadzam się", "rozbawiłeś mnie", "chylę czoła" i tym podobne. Liczba wiadomości jest jak najbardziej ok i być może tym razem właśnie pokazała nam, że coś jest nie tak. Nie ma jak dla mnie najmniejszego problemu, jeśli system jakoś w związku z ostatnimi problemami błędnie je podliczył. Gorzej gdyby z forum rzeczywiście miała znikać zawartość, zwłaszcza jeżeli byłyby to ta bardzo merytoryczna i wartościowa część, a nie lanie po ścianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczba postów wcale nie jest taka bezsensowna (przynajmniej jako informacja dla moderacji). Pomaga to weryfikować aktywność na forum, zaangażowanie, czy forumowy staż (pisany).
Nie widzę przeciwwskazań żeby te liczby sobie wisiały. Numerek to numerek sam w sobie nie jest ani zły ani dobry. Krzywdy numerki nikomu nie robią. 

To ludzie sami sobie krzywdę o te numerki robią. Ale to już inna inszość.


 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie przyczyny dla których każda osoba mogła stracić posty i lajki:

  • Przeliczono liczbę postów użytkowników - Przeliczana jest liczba postów każdego użytkownika w oparciu o aktualną zawartość bazy danych. Efektem zastosowania jest zmniejszenie liczby postów użytkowników, ponieważ łączone posty liczone są jako jeden, a usunięte nie są brane pod uwagę.
  • Przeliczono lajki użytkowników - Przeliczana jest liczba lajków użytkowników bazując na AKTUALNYCH postach w bazie danych. Na przykład, jeśli użytkownik otrzymał lajk za post, który został usunięty, straci on lajka za ten post. W większości przypadków OBNIŻY to ilość punktów, gdyż usunięte posty nie będą zliczane.

 

Vincent - Przywróciłem ci statystyki lajków i postów. 

 

Jeżeli macie jakieś pytania, to jestem do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Przeliczono lajki użytkowników - Przeliczana jest liczba lajków użytkowników bazując na AKTUALNYCH postach w bazie danych. Na przykład, jeśli użytkownik otrzymał lajk za post, który został usunięty, straci on lajka za ten post. W większości przypadków OBNIŻY to ilość punktów, gdyż usunięte posty nie będą zliczane.

 

Vincent - Przywróciłem ci statystyki lajków i postów. 

 

Jeżeli macie jakieś pytania, to jestem do dyspozycji.

 

Moje posty nie zostały usunięte. Ale to i tak już nie ważne, chciałem jedynie wiedzieć jaka jest natura tej zmiany. Proszę o wyrównanie statystyk na moim profilu, tak jak w przypadku Vincenta. Obecna liczba polubień powinna wynosić 222.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje posty nie zostały usunięte. Ale to i tak już nie ważne, chciałem jedynie wiedzieć jaka jest natura tej zmiany. Proszę o wyrównanie statystyk na moim profilu, tak jak w przypadku Vincenta. Obecna liczba polubień powinna wynosić 222.

zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od samego poczatku pisałem że :"niby"stopnie od napisanych postów to bzdura.zamienić to na ilość "lajków".ale ogólnie jak coś miałem a nie mam to atak na moją zajebistość%-)ja protestuje%-)

Ps. zmiany z licznikami bo coś zostało usunięte połączone itd to prawienie o zawartosci gówna w gównie.po co?(spoko pytanie retoryczne)


Nie ma to jak pizdnąć post%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie przyczyny dla których każda osoba mogła stracić posty i lajki:

  • Przeliczono liczbę postów użytkowników - Przeliczana jest liczba postów każdego użytkownika w oparciu o aktualną zawartość bazy danych. Efektem zastosowania jest zmniejszenie liczby postów użytkowników, ponieważ łączone posty liczone są jako jeden, a usunięte nie są brane pod uwagę.
  • Przeliczono lajki użytkowników - Przeliczana jest liczba lajków użytkowników bazując na AKTUALNYCH postach w bazie danych. Na przykład, jeśli użytkownik otrzymał lajk za post, który został usunięty, straci on lajka za ten post. W większości przypadków OBNIŻY to ilość punktów, gdyż usunięte posty nie będą zliczane.

 

Vincent - Przywróciłem ci statystyki lajków i postów. 

 

Jeżeli macie jakieś pytania, to jestem do dyspozycji.

 

Bardzo uprzejmie dziękuję za kompleksową informację.

W tym momencie wszystko jest już dla mnie jasne i klarowne, także daje sobie spokój z usuwaniem konta czy milknięciem na forum.

 

Cieszy mnie ogromnie, że sprawa się wyjaśniła.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.