Skocz do zawartości

Kusząca fotka


Tim2049

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna z którą zaczynam flirtować drugi raz wysłała samojebkę. Jest w normalnym ubraniu, mina neutralna, widać że zdjęcie zrobione przed chwilą i zawsze dobrze wyeksponowane piersi. Tak by wyglądały ponętnie. Bez jakiś dwuznacznych komentarzy z jej strony. 

 

Proszę o Wasze komentarze:

1. Co mogę zrobić by "docenić" taki prezent, odbić piłeczkę by pociągnąć temat. Moja fotka? Jaka? Jakiś mój tekst wysłać by docenić jej walory w delikatny, ale budujący napięcie sposób ? 

2. Zdaję sobie sprawę jak babeczki wkręcają faceta przy pomocy ciała. Zastanawiam się jak sprawdzić czy z jej strony to jest świadome zaproszenie mnie do bliższego kontaktu fizycznego i flirtowania czy taka standardowa przynęta? Czy coś bardziej imtymnego czy standardowe zanęcanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tim2049 napisał:

Dziewczyna z którą zaczynam flirtować drugi raz wysłała samojebkę. Jest w normalnym ubraniu, mina neutralna, widać że zdjęcie zrobione przed chwilą i zawsze dobrze wyeksponowane piersi. Tak by wyglądały ponętnie. Bez jakiś dwuznacznych komentarzy z jej strony. 

 

Proszę o Wasze komentarze:

1. Co mogę zrobić by "docenić" taki prezent, odbić piłeczkę by pociągnąć temat. Moja fotka? Jaka? Jakiś mój tekst wysłać by docenić jej walory w delikatny, ale budujący napięcie sposób ? 

 

Może coś więcej o fotce?

Kobieta mająca duży biust to i w swetrze go uwydatni i będzie widać.

Albo głodnemu chleb na myśli i sam sobie wkrecasz, albo dama walnela sweet focie z dużym dekoltem a to już swoista marcheweczka dla Ciebie. Jeżeli to druga opcja, to zwyczajnie bym nie reagował. Niech się dama jeszcze powisila. A nóż przejdzie niżej ? z foteczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Daj jej to samo wyślij fotkę.

2. Sam sobie odpowiedziałeś.

 

 

 

cd1. Foty robi jak fabryka ciastka o smaku kokosowym bez kokosa. Wiem, że czasy już dziś są inne, lecz ta fota może lądować w innych komórkach. Bez dwuznaczności a cycki, wybijają prawi ekran w smartfonie? Nie mów jej tego, bo zostaniesz chamem co myśli o jednym. Osobiscie polfirtowalbgym jeszcze trochę(nie za długo) zapytał czy to fotka tylko dla mnie, jakieś tam bzdurki itd (kręcenie lodów o wszytkim byle nie dawać info o sobie, tylko kręcenie szyderczej beki) Lecz primo to jak najszybsze ustawienie sie z panną oko w oko.

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Still napisał:

Może coś więcej o fotce?

Ujęcie z góry. Pozycje ciała raczej naturalne. Bluzeczki z mocnym dekoldem, tak by widać było kragłości i przedziałek między piersiami.  Biust ładny, przeciętnych rozmiarów. Oczy skierowane w kamerę, bez uśmiechu, wyraz twarzy miły, ale nie nachalny. Właśnie ta subtelność i erotyczność na granicy wzbudzenia zastanawia. 

 

@Still ja podejmuje tą grę świadomie, bo lubię "gonić króliczka". Potrzebuję rad i pomysłów by ulepszyć warsztat ? Chcę dostać więcej bez odkrywania kart... 

Edytowane przez Tim2049
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tim2049 napisał:

ja podejmuje tą grę świadomie, bo lubię "gonić króliczka". Potrzebuję rad i pomysłów by ulepszyć warsztat ? Chcę dostać więcej bez odkrywania kart... 

Widać mało czytasz historii braci i to co im radzimy. Bo jak byś to robił, to byś wiedział, że to nie my gonimy króliczka a króliczek goni nas. 

A tak, pod pozorem świadomej swojej gry, zwyczajnie rycerzykujesz. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój były milf, bardzo atrakcyjny (niestety w gratisie borderka), powtarzała iż ona nie czuje się atrakcyjna i że ma branie. Pomyślałem tylko wtedy: łżesz jak pies. 

I to była prawda te ich kłamstewka. Urabiała mnie. I sie kurwa przejechała. 

 

To jak piszesz subtelność i erotyczność. Zapomnij, o subtelności, ona świadomie zagrywa swoimi mocnymi stronami to jej inwentarz gra tym co ma najlepsze, pytanie ilu jest takich Timów2049 w kolejce do tytułu... Baw się tym, bo chyba lekko odlatujesz, przebity strzałą erosa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Still napisał:

mało czytasz historii braci i to co im radzimy

Ale po co od razu osądzasz. Nie prosiłbym o radę na forum jakbym nie był świadomy, że one manipuluje dla swoich celów. Nie chodzi o zakładanie rodziny przecież a o polowanie i o to by z myśliwego stać się lepszym myśliwy a nie zwierzyną łowną... 

19 minut temu, zuckerfrei napisał:

w kolejce do tytułu

 

4 minuty temu, balin napisał:

nic poza biustem nie widzisz

I to jest celne! Bardziej działa na mnie zgrabny tyłeczek niż biust. Co zrobić by dać jej to do zrozumienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz jej dać to do zrozumienia przez wiadomość tekstową? Raczej wolałbym w tańcu na randce czy coś w ten deseń ale jestem starszy facio. :(

 

Jeżeli gadka się lepi w tych tekstowych wiadomościach, to po otrzymaniu ww zdjęcia, napisałbym: ślicznie, a teraz proszę jeszcze o fotkę z wypiętą pupą... I lecisz z koksem, z tym, że możesz "spalić" laskę itd. Masz kurwa dążyć do spotkania a nie pisania... Bo ani myśliwym ani zwierzyną nie zostaniesz tylko flustratem, kręcącym Śmigło przed kompem.  Do boju. I bez umówionego spotkania, nawet nie pisz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz, że super wygląda ale wolałbyś ją w innym kolorze.

 

Dajesz nagrodę a jednocześnie, prztyk w nos i chomik w głowie wariuje.

 

Całą sylwetkę już widziałeś?

Czy to nie jest przypadkiem ukryty wieloryb robiący fotki z góry wiedząc, że barany skupiają się na cyckach i nie widzą reszty?

 

Zamiast główkować nad ciętą ripostą umów się na spotkanie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Tim2049 said:

1. Co mogę zrobić by "docenić" taki prezent, odbić piłeczkę by pociągnąć temat. Moja fotka? Jaka? Jakiś mój tekst wysłać by docenić jej walory w delikatny, ale budujący napięcie sposób ? 

2. Zdaję sobie sprawę jak babeczki wkręcają faceta przy pomocy ciała. Zastanawiam się jak sprawdzić czy z jej strony to jest świadome zaproszenie mnie do bliższego kontaktu fizycznego i flirtowania czy taka standardowa przynęta? Czy coś bardziej imtymnego czy standardowe zanęcanie?


1 -baby mają cycki (wiedziałeś wcześniej?)
2 - wykorzystują je, i jest to naturalne.
3 - skończ wymyślać jakies bzdury, bo książkę napiszesz o tej fotce.

Jak czujesz, że chce Ci ta fotka pokazać jaka jest zajebista, i faktycznie jest atrakcyjna to napisz jej coś w stylu: "...zadbana dziewczyna jesteś ( synonim "ładna", ale taki odległy synoonim, więc kopnie ją trochę, że nie chwalisz jej zajebistości) i to cenię u kobiet. Kiedyś Cię sprawdzę na żywo czy tak dobrze się z Tobą gada, jak pstrykasz foki ;)".

I skończ to mielić we łbie, bo ci się mózg zagotuje i nie dojdzie do ślubu Twojego z nią.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie wysyłają zdjęcia bo są np szonami i zawsze chcą sprawdzić swoja pozycję matrymonialną na liście atrakcyjności oraz zdobyć kolejną atencję.Tobie się wydaje że to coś intymnego i wyjątkowego dla Ciebie.Po czym okazuje się że 4 godziny później zdjęcie ląduje na insta story :D 

1.Ja piszę coś w stylu; przytyłaś, albo "wow nieźle, ale masz zajebisty obraz na ścianie"

2.Jeśli to znajomość internetowa, to lepiej niech ci nie wysyła!

Bardzo często będziesz 1z10 orbiterów zachwycającym się "pięknem duszy" Pani.W efekcie wzrośnie w tobie irytacja sexualna,ponieważ ona robi to tylko po to aby podbić swoje ego oraz słupki popularności.

Edytowane przez Maninblack
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marios27 napisał:

pokaż fotkę

Musiałbym twarz wyciąć bo to forum publiczne a bez twarzy to nie ten klimat ?

 

1 godzinę temu, Konstruktor napisał:

Sterczące te cycki chociaż?

To typ drobnej blondyneczki, mój ulubiony choć rozmiar poniżej 3?

 

@AR2DI2 dzięki za inspiracje. O takie uwagi mi chodziło. Bardziej mnie jara właśnie wymyślnie dobrego tekstu, riposty i obserwacja jej reakcji. Nie mam ciśnienia i planów długofalowych. Potem spotkanie, fizyka, chemia i się zobaczy co dalej. Bez presji.

 

@Maninblack dzięki za cenne spostrzeżenia. Masz jeszcze obserwacje jak takie panny starają się wpłynąć na ego faceta?

 

PS Odpisałem jej że ma takie delikatne dłonie ? Zobaczymy... 

Edytowane przez Tim2049
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej w ogóle nie reagować na takie zdjęcie. To wywoła pewną frustrację panny i jest dość duże prawdopodobieństwo, że wyśle jeszcze jedno. Wtedy można neutralnie skwitować, że korzystnie wygląda, ale lepiej by było ... i w tym miejscu wymyślasz coś, ale bez przesady.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, AR2DI2 napisał:

I to.
Fota pstrykana z góry, zawsze ma na celu coś ukryć. Czy;li kreską pomiędzy cyckami pewnie odwraca uwagę od grubej dupy.

Brat ma rację. To jest sztuczka dam, które posiadają chorą tarczyce połączoną z grubokoscistym ciałem?

Swego czasu, jak bywalem na tinderach i innych wynalazakach, dawałem się wyrobić jak dzieciak w takie fotki. Przyszło co do czego, Moby Dick. 

 

Swoją drogą, od kiedy zrezygnowałem z portali randkowych, poznalem, więcej kobiet na żywo, niż na tych pseudoromantyczych portalach. Przypadek? Nie sądzę, moja ex żona, ma na drugie imię przypadek ?

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie podoba mi się to, że ktoś pyta o zdanie, a musi czytać że gada bzdury, jest rycerzem i został wyru...

 

Forum ma być miejscem, gdzie sobie pomagamy i gdzie doświadczeni udzielają porad niedoświadczonym, a nie szczujnią na tych, co mniej wiedzą.

 

Uważasz czyjś temat za głupi, chcesz pocisnąć - to zamilcz albo moderacja pociśnie Ciebie.

 

Miło i z sympatią, tak ma być i tak kur.. mać będzie. Ostatnie ostrzeżenie, nie będę wskazywał palcem.

 

MA BYĆ MIŁO.

  • Like 11
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.