Skocz do zawartości

Kiedy jesteś obcokrajowcem w Polsce wszystko jest takie łatwe...


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

 

Weekendowy wrzua na wykop https://www.wykop.pl/link/4660593/kiedy-jestes-obcokrajowcem-w-polsce-wszystko-jest-takie-latwe/

 

Czy w krajach EU i poza polki dalej postrzegane są jako łatwe ? podpytam znajdujących się za granicą.

W PL widać to jak jak na dłoni, niejednokrotne przewijało się na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotki myślą że 
A - każdy Anglik czy Amerykanin, czy inny Niemiec śpią na kasie. O ciapakach nie wspomnę, bo znajoma moja dawna sie puszczała z ciapakami, i z jej relacji każdy był menagerem w dużej korporacji, a w kraju ojczystym miał pałac. Idiotki po prostu.
B - książę jak zobaczy ten 8 cud świata - jej szczerozłotą, wysadzaną brylantami szparę, zabierze ją za granicę, obsypie złotem, da służących, i ona juz tylko będzie wrzucała słitfocie jak to sie zyje w bogactwie. 

Polski są w tym specjalistkami, ale inne pokomunistyczne nacje też pod tym względem nie są daleko w tyle. 

  • Like 8
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądać i uczyć się. Koleś ma średni wygląd ale daje dobry vibe - jest uśmiechnięty, wesoły nie czai się - ma doświadczenie i zapewne bardzo wysoką samoocenę. Na pewno ileś go odpalało co noc ale zawsze znajdzie się następna. Dodatkowo mit obcokrajowca coś nowego nieznanego - nowe geny i szpara mokra.

 

Dlatego jak się gdzieś idzie trzeba być na luzie i mieć w dupie czy jedna druga piąta powie spadaj.

 

No i iść się bawić a nie na poszukiwania tej jedynej wyjątkowej Yeti. 

 

Działać i pomagać szczęściu, ponieważ lasek ze swędzącą szparą są miliony i czekają na swojego ogiera

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie był obcokrajowcem większość tych Grażyn nawet by się z nim nie spotkała na kawę. Za bycie Angolem albo Amerykańcem automatycznie ma łatwy dostęp do cipy. 

Polki są łatwe dla nich więc nie ma co się spinać.

Trzeba tylko przyjąć do wiadomości że przeciętna współczesna Polka 30+ miała w sobie już więcej bolców niż wszystkich palców i nie jest najlepszą opcją na żonę.  

Edytowane przez realista
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, AR2DI2 said:

O ciapakach nie wspomnę, bo znajoma moja dawna sie puszczała z ciapakami, i z jej relacji każdy był menagerem w dużej korporacji, a w kraju ojczystym miał pałac. Idiotki po prostu.

Oni przecież łżą jak z nut. Mają to w genach* i kulturze. Kilka przykładów:

(Turcy) Cudowni chłopcy – poradnik dla turystek. (Tu opcja softkorowa, Turcja to najmniej muzułmański z muzułmańskich krajów, reszta łże dużo bardziej.  Bo może, a nawet musi - Koran każe)

Zakochałam się w Turku, chcę się przeprowadzić do Turcji...

Muslim imam teaches children to LIE on child's Islam TV show Lie to wife lie to enemies

 

 

* Po ponad 14 wiekach, czyli 70 pokoleniach, to już jest w genach. I tak - policzyłem pokolenie jako 20 lat a nie 25 bo w Islamie dziewczynka, która miała okres się nadaje na żonę. W nieco bardziej postępowych krajach Europy Zachodniej to widać jak 16-letnie Somalijki chodzą z brzuchem i nikt na to nie zwraca uwagi. Taka żona ma 6 dzieci w wieku lat 25 - to jak by nie liczyć średnio 20 lat na pokolenie w tej ich "wspaniałej" kulturze.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, wrotycz said:

Ok kiedy w Polsce/EUZach mamy islam od 1400 lat? Jak mają "pamiętać" coś czego nie zaznały, nigdy.

Tu nie chodzi stricte o islam. Kontakt z obcokrajowcami mają od zawsze w mniejszym czy większym stopniu, a dalej nie kumają, że większość obcokrajowców to takie same gołodupce jak i one, tyle, że żyją w bogatszym kraju. 

Edytowane przez AR2DI2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nasza "zaściankowa", zakompleksiona mentalność. Nie wyobrażam sobie, dajmy na to przeciętnej Francuzki czy Angielki, która by w ten sposób myślała o Polakach. Wiem co na zachodzie o nas myślą i nie jest to żaden zachwyt, przeciwnie - tu/tamtejsze panie nie lecą na obcokrajowców, zwłaszcza z Polski - to dla nich oznaka niskiego statusu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, wrotycz said:

Wow to jest grube. Masakra jak ta religia pierze mózg (inne także).

No arabusy wiedzą, że kobiety szczególnie białe traktujesz w sposób kocham Cię księżniczko, jesteś wszystkim, najpiękniejsza nigdy czegoś takiego nie zaznałem - walisz wszystkie kłamstwa a one łykają jak odkurzacz. Oczywiście wszystko to po pierwszym etapie, gdzie pokazujesz jaki to jesteś męski i masz na wszystko wyłożone.

 

Nic tylko się od nich uczyć - odrzucić białorycerskie wpojone nawyki - o tym, że kłamstwo jest be, bycie samolubem jest be i żyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.