Skocz do zawartości

Faceci z nadwagą


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam bęben jak miś korargol, co ciekawe zawsze byłem chudy i wyglądało że nic nie jest w stanie tego zmienić. Jadłem praktycznie wszystko w dowolnych ilościach plus masa piwska.

No ale tak mi się w pewnym momencie porobiło że mi wyrósł brzuszek, jedna dziewczyna co się z nią parę razy spotkałem mówiła mi "misiu", tak się zastanawiam po lekturze tego forum czy ten tekst nie miał przypadkiem drugiego dna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Androgeniczna napisał:

@Bohun

Właśnie zauważyłam że męzczyźni którzy w młodym wieku są chudzi lub dość szczupli i moga jesc co chce i ile chcą z wiekiem dalej są szczupli ale rosną im brzuchy.

Nie istnieje żaden związek przyczynowo skutkowy o którym wspominasz.

Nie kce Ci nic mówić, ale ja mam nadczynność tarczycy także...A poza tym gdybym pił mniej złocistego napoju to też bym inaczej wyglądał i ja to wiem, ruchu mi w życiu nie brakuje i nie muszę za to płacić(siłki i inne gónwa) :)

Kobiety czytajo o rożnych tam dietach i tracą na to czas,a to w 99% bzdury są, zresztą inne bzdety które czytajo to też bzdety :(

 

Jakby co o dietach:

-jeść częściej a mniej

-nie jeść przed snem

-zrównoważyć bilans energetyczny

Osobiście każdą z tych podstawowych zasad łamię i wyglądam jak wyglądam, bo lubię jeść co chcę i kiedy chcę :(

Jak mi się przypomni więcej to napisze :)

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 14.03.2017 o 18:49, puma87 napisał:

Ja nie lubię, jak facet ma brzuch, ale myślę (tak czysto hipotetycznie, bo mój samczy mąż mi wystarcza :-) ), że z brzuchem zawsze lepszy niż niski. Mógłby być bogaty, zabawny, inteligentny, ale będąc w łóżku z niskim zawsze bym czuła, że 'coś jest nie tak'. Skąd to się bierze? Myślę, że natura zaprogramowała nas tak, że kobiety chcą być zdominowane (co oczywiście nie zakłada, że kobieta w łóżku ma być jak kłoda, bo oczywiście nie, cudownie jest być aktywną w łóżku, ale na koniec, ostatecznie - zniewoloną). I myślę, że podświadomie zadajemy sobie pytanie, a niby jak niski facet nas zniewoli? Marek wiele razy tłumaczył, że jak facet będzie 'za miękki' dla kobiety, to będziemy go odbierać jako słabego i przestaniemy szanować. Tu nie ma co się obrażać na kobiety, taką mamy naturę. I mam wrażenie, że niski facet to coś jak 'za słaby facet'. To jest mit, że kobiety chcą inteligentnych, z poczuciem humoru, wrażliwych. Nie. Kobiety lubią silnych, zdrowych i wysokich, taki mamy wzorzec. Otwórzcie sobie jakikolwiek romans, każdy jego bohater jest 1. Wysoki, 2. Umięśniony 3. Zamożny 4. Ma zdecydowana szczękę o silnym zarysie. Konkludując, taki z brzuchem da radę zniewolić kobietę w łożku, niski nie.

 

Wybaczcie bracia za ten odkop wpisu sprzed 2 lat, ale chcę się ustosunkować. 

Więc: twoja fiksacja na jednej cesze świadczy o tym, że sama masz jakiś z tym problem. Najprawdopodoniej, albo sama jesteś wysoka i mierzi cię to, że odpadasz u niższych, albo sama jesteś bardzo niska i nie akceptujesz swojego wzrostu. Każda fiksacja nie jest zdrowa, bo człowiek zatrzymuje się w rozwoju. Ale ok - są różne preferencje .Z tym, że twoje są jakieś sztywne.

 

Potem wyskakujesz jak Tadek ze stodoły i piszesz, że faceci chcą cycatych lasek z długimi nogami. Nie wiem, czy to wyrzut, stwierdzenie, masz żal do nich? Myślę, że tu leży problem. Nie jesteś ani cycata, ani nie masz długich nóg i chcesz urosnąć w swoich oczach, bo wiesz że jesteś "niższą ligą" więc jak wrzucisz na facetów z "niższej - hehe - ligi" to sama awansujesz do wyższej. Albo to zwykła zemsta na facetach, taka typowo kobieca, taka w białych rękawiczkach. BTW. Podam inny przykład. Już czytałem na forach jacy to faceci z małymi przyrodzeniami są "niemęscy". Na dole komentarze podobne jak twój - hurrr durr faceci chcą cycatych z długimi nogami. Ta sama retoryka, to same poniżanie w białych rękawiczkach, bo jak ja czuje się niekobieca to poszukam innych osobników, żeby wyssać z nich energię. Takie zachowanie przypomina zachowanie toksycznych ludzi. Wiesz jak robi kobieta bez kompleksów, która ma wymóg wysokiego faceta a spotka niskiego (z pewnością to najgorsza rzecz jaka może się przytrafić kobiecie)? Zwykle dziękuje za spotkanie, a drugiego już nie ma. Ty dorabiasz jakieś idee poparte na niereprezantatywnej grupie paru koleżanek, dorzucasz parę swoich osobistych przemyśleń i piszesz jakobyś była orędowniczką wszystkich kobiet. 

Nie wszystkie kobiety chcą być zdominowane w łóżku. Myślę, że tłem są prędzej jakieś problemy z dzieciństwa a nie biologia (czytałem o tym: laska ma poczucie winy za coś i chce być ukarana). Z twojego wpisu czuć zawoalowaną krzywdą i upokorzeniem. 

Jeżeli chodzi o dominację, to facet i tak ma przewagę fizyczną. Chyba, że waży 45 kg. Nie wzrost, prędzej waga. Jaką siłę ma facet 185, który waży 55 kg? Zresztą, nie będę się wkręcał w twoją gierkę. ;) Bo być może oto ci chodzi - o prowokacje i pośmianie się. Znam je za dobrze!

Cytat

Nie. Kobiety lubią silnych, zdrowych i wysokich, taki mamy wzorzec

Wszystkie? Czy tylko ty? Miałem zainteresowanie od wyższych i - sam się na nie nie zdecydowałem. Taki psikus:) Gdyby czytać te wydaliny, to z moim 170 chyba bym się pociął... 

A to, że wierzysz w jakiś wzorzec, podpowiada mi że jesteś niedojrzałą dziewczynką a nie kobietą. Człowiek dojrzały oddziela ziarna od plew. Iluzje od prawdy. Mamy wzorzec tej "cycatej, długonogiej, z jedwabnymi włosami". A jakoś nie ma przeszkód, żeby wiązać się z niskimi "dechami" (to określenie jest tak samo obraźliwe jak karzeł... ale ja mam dystans do tego:) A skoro ja to wy też). Pewnie ty sama odstajesz od wzorca kobiety, stąd taka sztywność i brak dystansu:) 

 

Co do wpisu.

W tej chwili ważę 70 kg. Były momenty, że byłem ulańcem ponad 80. I źle się czułem. Potem schudłem ponad 20kg... Ważyłem niecałe 60. Też źle się czułem - poszedłem na siłownie. 10kg masy mięśniowej w tej wadzę czuje się idealnie. No może dojdzie jeszcze +5 kg. Jak schudłem to wyszły moje rysy twarzy. Od tamtej pory zacząłem dostawać oznaki zainteresowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie jak ktoś ma pretensje do drugiej osoby ze względu na gust. Dużo facetów narzeka że kobiety mają takie wymagania wysokie. Możesz wierzyć lub nie ale znam atrakcyjne dziewczyny które są z przeciętniakami. Znam też przystojnych facetów będących z przeciętnymi dziewczynami.

@bernevek już mi nie wkręcaj kitu, że nie lubisz ładnych kobiet. Jak kobieta mówi wprost jaki typ jej się podoba to wielki foch. Płcie bez sensu się na siebie obrażają. Już też słyszałam od psycholożek, że jak wybierasz osoby atrakcyjne fizcznie to masz niskie poczucie wartości i traktujesz kogoś jak puchar. Nie ma co rozkminiać czemu dziewczynie podoba się wysoki facet. Tak samo większość facetów zawiesi oko na szczupłej dziewczynie z fajnymi cyckami. Nie będę kłamać że podobają mi się faceci ze sporą nadwagą, bo nie jest tak. Mam do tego prawo. Nie obraziła bym się jakby mi facet powiedział że nie jestem w jego typie. Takie jest życie i wszystkim podobać się nie trzeba. Ludzie różnie się łącza w pary, na różnym poziomie atrakcyjności. Każdy wybiera ze swojej puli zainteresowanych, bo może. Jeśli zostanie sam to jego sprawa. Nie widzę sensu przypisywania komuś od razu jakiś cech ze względu na upodobania do wyglądu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_oliv2407 Czy przeczytałaś to co napisałem ze zrozumieniem? Przecież jak czarno na białym napisałem, że każdy ma prawo mieć swoje preferencje! Ale różnica jest w manifestowaniu tego. Widzę, że wyczytałaś to co chciałaś... Ręcę opadaja. Przyszłośc narodu, półanalfabeci. 

Cytat

już mi nie wkręcaj kitu, że nie lubisz ładnych kobiet. 

Sama sobie to wkręciłaś. 

Cytat

 Jak kobieta mówi wprost jaki typ jej się podoba to wielki foch.

Widzimy tutaj jak to w każdej dyskusji kobieta sobie wkręca różne rzeczy. I w nie wierzy.

Jaki foch? Udowodnij. 

Cytat

słyszałam od psycholożek, że jak wybierasz osoby atrakcyjne fizcznie to masz niskie poczucie wartości

Jest w tym prawda. Bo jak nie akceptujemy jakiejś rzeczy u siebie, to nie będziemy jej akceptowali u innych. 

Cytat

Tak samo większość facetów zawiesi oko na szczupłej dziewczynie z fajnymi cyckami.

A kto powiedział, że nie? Znowu coś sobie wkręcasz. 

Cytat

Nie obraziła bym się jakby mi facet powiedział że nie jestem w jego typie

Ta i co z tego? Ja napisałem inaczej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej ale po co przyczepianie się do dziewczyny i szukanie na siłę przyczyny jej gustu.

@bernevek to tak jakby tu jakiś facet napisał, że szuka wysokiej blondynki z smv 7 lub powyżej, a inni by szukali teorii niestoworzonych. Na przykład teroii, że sam ze sobą się źle czuję, że pewnie jest niski i chcę zagłuszyć kompleksy. 

Edytowane przez _oliv2407
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, _oliv2407 napisał:

No okej ale po co przyczepianie się do dziewczyny i szukanie na siłę przyczyny jej gustu.

@bernevek to tak jakby tu jakiś facet napisał, że szuka wysokiej blondynki z smv 7 lub powyżej, a inni by szukali teorii niestoworzonych. Na przykład teroii, że sam ze sobą się źle czuję, że pewnie jest niski i chcę zagłuszyć kompleksy. 

Czepiam się mówieniu, że wszyscy są tacy sami i mają te same preferencje. Czepiam się, bo od jej postów bije infantylizm, niedojrzałą sztywność przekonań, czuć prowokacyjną nutę. Nikt nie mówi, że laski bez cycków są do końca be. ALE fajnie byłoby gdyby je miała. ALE nie jest mi to potrzebne do szczęścia. To jest elastyczne przekonanie. 

A tak nie jest? Np. laska 155 szuka koniecznie kolesia 180+? To się nazywa kompensacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie jestem za tym by mówić,że wszyscy. Jednak myślę, że autorka nie napisała tego agresywnie. To są jej rozważania. Kto mówi, że tak na pewno jest. 

8 minut temu, bernevek napisał:

 

A tak nie jest? Np. laska 155 szuka koniecznie kolesia 180+? To się nazywa kompensacja. 

Ja jestem niska i jestem z wysokim facetem. Kompensuję sobie kompleksy niech ci będzie. 

A tak serio. Podobają mi się wyżsi co nie oznacza, że niższych mniej szanuję. Z resztą nie byłoby to jakąś przeszkodą ze względu,że sama jestem kurduplem. Tylko chciałam zaznaczyć,że nie ma co na dziewczynę najeżdżać. Napisała co myśli bez obrażania kogoś osobiście. Na początku opisała swój gust,a potem wtrąciła, że "myśli". Wiadomo,że na czyjąś atrakcyjność składają się różne czynniki. Nie każdy ma taki sam gust, zgodzę się z tobą. Wypowiadanie się za innych może i jest błędne. Ale zauważmy,że na forum non stop jest wałkowane,że kobiety lubią wysokich, dominujących. Jak jakaś o tym mówi to źle. Jak powie,że inny typ ją pociąga to też źle. Bo co ty kłamiesz i tak jesteś taka jak wszystkie. Miejmy więcej dystansu,bo po co się sapać do siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_oliv2407 Ale przeczytaj jej inne wpisy a nie tylko ten jeden. 

Cytat

Kompensuję sobie kompleksy niech ci będzie. 

To zależy czy masz kompleks. 

 

Cytat

Na początku opisała swój gust,a potem wtrąciła, że "myśli"

Cytat

 

 nie ma co na dziewczynę najeżdżać. 

Nie swój gust tylko wszystkich. LOL

Jest, bo prawie na 100% to jest prowokatorka, co już wyjaśniłem. 

 

Edytowane przez bernevek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost to jeden z najważniejszych czynników atrakcyjności i tyle. Oznacza dobre geny i dobrobyt.

 

Znam parę wysoki gość- bardzo niska kobieta. Tyle, że jest bardzo ładna. Ja sam lubię kobiety niższe, mniejsze, ale rozsądnie - bardzo niskie kojarzą mi się z dzieckiem i takich unikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2017 o 15:52, HORACIOU5 napisał:

@Rnext w gadaniu i pustych zapewnieniach z użyciem słów "nigdy" albo "zawsze" to samice są akurat mistrzyniami. Ciekawe tylko że potem okazuje się, że te deklaracje sa, za przeproszeństwem, gówno warte.

Faceci też potrafią pięknie ściemniać. 

Rozbrajacie mnie panowie tym generalizowaniem. Przyrownujecie goldiggerki do każdej kobiety. Słabe to.

Każdy ma inne priorytety. I inny gust.

Poza tym przede wszystkim od chemii zalezy to jak sie dobierzemy w pary.

Czy bedzie to szczypior czy grubasek jak wasze zestawy hormonow sie przyciagaja to was trzasnie i koniec ?

Czasem tez kobieta moze miec swoj gust np lubic wysokich, a kończy zakochując sie w niziołku, bo ją "trzasło".

Ja np. nie mam gustu zadnego. Facet musi byc po prostu inteligentny (zeby sie nie zanudzic na smierc poza sypialnią) i byc do mnie dopasowany (czyt. chemia). A gdy pojawi sie milosc to juz w ogole pieknie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, MalVina napisał:

Faceci też potrafią pięknie ściemniać

Tylko że nie kreują wokół siebie wizerunku kryształowo czystych, nieskalanych kłamstwem i w ogóle pierdzących różami.

 

Nie pompuj się tak, daria. Lepiej wyjmij z ust widelec i idź pobiegać, a nie sapiesz się w ynternetach.
Lepszy efekt. Zaufaj mi...

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Tylko że nie kreują wokół siebie wizerunku kryształowo czystych, nieskalanych kłamstwem i w ogóle pierdzących różami

 

Przykro mi ale tak wlasnie robią. Im bardziej robią z siebie biednego żuczka tym wieksze prawdopodobienstwo ze kolejna sie zlituje nad misiem i go przygarnie. Ale spotkanie przypadkowe pani Ex moze co nieco rozjasnic sytuacje i juz nie bedzie taki krysztalowy.

 

 

Podobnie jest w przypadku sciemniajacych bab. Najlepiej sie weryfikuje rozmawiajac z exami ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MalVina Wiktoria wydaje mi się czy znów przytyłaś? Szkoda oczu dziewczyno, idź chociaż na spacer, jeżeli nie dasz rady biegać. 

Przepraszam moderację, nie mogłem się powstrzymać widząc jej kolejne multikonto. :lol:

 

feministka-wiktoria-fit-Daria.jpg

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Morfeusz napisał:

@MalVina Wiktoria wydaje mi się czy znów przytyłaś? Szkoda oczu dziewczyno, idź chociaż na spacer, jeżeli nie dasz rady biegać. 

Przepraszam moderację, nie mogłem się powstrzymać widząc jej kolejne multikonto. :lol:

 

feministka-wiktoria-fit-Daria.jpg

 

Ty sobie chyba zarty robisz ze mnie...

Jak mogles mnie z tym kims w ogole porownac? ?

Ale tak serio - co cie nakrecilo na mysl ze moge byc ta feminazi? Przeciez nic takiego nie napisalam ?

Edytowane przez MalVina
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Ja tam nie widzę różnicy.
Jakość poglądów na tym samym poziomie ?

Bo napisalam ze faceci tez potrafią zachowywac sie nie fair to zaraz mnie porownujecie do jakiejs psycholki z neta? Wow. Bardzo inteligentnie... 

A kto to w ogole jest Daria? 

 

Jesli mowa nadal o "pani" Wic to moge wasze watpliwosci szybko rozwiac. Wystarczy poczytac moje komentarze pod jej smiesznymi video. 

 

 

Capture+_2019-07-07-15-32-58-1-1.png

Edytowane przez MalVina
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.