Skocz do zawartości

Faceci z nadwagą


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

To chyba źle zrozumiałam twoją wypowiedź. Napisałaś że nie patrzysz na innych mężczyzn jesli jestes w związku - chodziło Ci o to że nie zdradzasz (co oczywiscie jest wiadome i logiczne jesli jest sie w zwiazku bo przy zdradzie to juz nie zwiazek) czy o to że w ogole inne samce Ci sie wtedy nie podobaja?(co jest niemozliwe bo to naturalna reakcja zdrowej samicy że inni sie też podobaja)

Skupiam się na swoim facecie i nie zauważam atrakcyjności innych samców. Bo i po co? Uważam, że ohanie i ahanie nad innymi jest nielojalne nawet jesli do zdrady nie dochodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Androgeniczna napisał:

@MalVina

Ale inne samce fizycznie muszą Ci się podobać. To naturalna reakcja zdrowej samicy że ktoś inny się podoba i widzimy w nim atrakcyjność. Jeśli nie to coś moze byc nie tak. Moze dlatego nie miałaś orgazmów ze swoim przez 5 lat.

Żeby stwierdzić o czyjejś atrakcyjności trzeba na nią zwracać uwagę. Gdy byłam sama zwracałam. W związku nie miałam takiej potrzeby. A orgazmy mialam tylko nie z tym konkretnym. W kolejnym związku miałam normalnie, nawet mimo tego, że obiektywnie miał mniejszy sprzęt i był mniej atrakcyjny od poprzednika. 

Wiec pozostaje przy swojej teorii w tym temacie.

Jestem dziwna. To wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2019 o 00:20, MalVina napisał:

nie zgodzę się, że z każdym można mieć chemię. Nie da się czegoś wymusić. No way

TAK sobie teraz luknołem na Twego aVatarosa i rozebało panweke na wale oraz olej poszedł bokiem.

 

OSCYLUJE  pomiędzy piach pustyni/tropiki południowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tornado napisał:

TAK sobie teraz luknołem na Twego aVatarosa i rozebało panweke na wale oraz olej poszedł bokiem.

 

OSCYLUJE  pomiędzy piach pustyni/tropiki południowe. 

Zalukaj sobie pod hasło "Królowa potępionych" Anne Rice. Jakiś fan zrobił grafikę. Bardzo mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PUNK napisał:

potrzebuję odrobiny uwagi hehe

TE ZIOMISŁAW poczytaj coś napisał w wątku o   byciu dalej młodym/starym!!!!

 

BARDZIEJ TRAFNIE bym tego nie ujął lecz MEGA PRZYSPIESZYŁ SAMOREALIZACJE PLANU WYzzzzego WYJEBANIA!!!!!!!!! 

13 minut temu, MalVina napisał:

sobie pod hasło "Królowa potępionych

.....a to już wiiiim z której kątowi ten przydomek 'królowa'......

......jeszcze te otępience, czyżby wiało nudą(zaczęłłło)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tornado napisał:

TE ZIOMISŁAW poczytaj coś napisał w wątku o   byciu dalej młodym/starym!!!!

 

BARDZIEJ TRAFNIE bym tego nie ujął lecz MEGA PRZYSPIESZYŁ SAMOREALIZACJE PLANU WYzzzzego WYJEBANIA!!!!!!!!! 

.....a to już wiiiim z której kątowi ten przydomek 'królowa'......

......jeszcze te otępience, czyżby wiało nudą(zaczęłłło)?

Co pijesz? Podziel sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado, dzięki i pozdrowiania dla ciebie. Ogólnie chyba jest dobrze, jeszcze jedna seryjka - 30 pompeczek (wchodzą  dziś dobrze) i stukam zmrożonego browara. Mam ciężki okres w życiu, wymęczony jestem pracą, zajmowaniem się dzieckiem (ogarnianie emocji 11letniej kobietki), jeszcze na domiar złego w zeszły piątek widziałem moją ostatnią dupeczkę w bialutkiej opinającej spódnicy i ten widok łazi za mną już tydzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MalVina napisał:

Podziel sie ?

DOBRA  dobra od kartoflanki to mnie wara.

Sama ze destyluj drzewny z'biedry'.

 

Polecam na cuk'rze żelującym, takie galaretosy hopsztosy tegesy do kieszonki,  przynajmniej butelki w kiermanie nie brzęczą.

ZRESZTĄ gwint wystający z gajera w autobusie foczki odstrasza.

1 minutę temu, PUNK napisał:

ten widok łazi za mną już tydzień...

....a tak za winkla to CZAISZ że żyjesz 0/1 na pełnej pi.....e.

W OGÓLE  robisz pryyyy na remanent czasem?

  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT co do alko. Wczoraj zaczepił mnie młody alkus przy wyjściu z robotu (zostałem znacznie dłużej, choć cała hołota wylazla godzinę wcześniej ze względu na upał). Kolo szukał komisji alkoholowej. Pierwszy raz go na oczy widziałem. Najebany był jak pełna betoniarka i bardzo chciał do szpitala na leczenie. Mówię mu, że nie pomogę i patrzę przy tym na glebę, a tam 100zyka i kilka piątek. Podnoszę kasę i gadam z nim dalej (ciekawie się nawijało). Typ mówi, że był w MOPSie ale kierowniczka go wyjebała bo nietrzeźwya o tej kasie, co pozbierałem, nic. Pytam, czy to jego sieka, odpowiedział twierdząco, więc mu ją oddałem i powiedziałem: chłopaku wytrzeźwiej, załatw jutro, co masz załatwić i wtedy się napierdol z radości. Dziś go widziałem na mieście, jak z browarami biegał. Taki to ma życie...

 

@Tornado, zrobię pryyy w grudniu, jeśli dożyję...

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.