Skocz do zawartości

Czy opłaca się kupić konsolę PS4 Slim teraz?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno powiedzieć, bo często firma utrzymuje ceny, nawet na święta. Nie ma takiej sytuacji, gdzie ludzie walczyliby o ostatnie egzemplarze i byliby gotowi dopłacić, tak jak to było po premierze.  Ostatnio PS4 staniało przed świętami, ponieważ firma zarabia nie tylko na konsoli, ale także na grach i innych usługach, a święta widzą jako metoda na wyprzedzenie konkurencji, czyli głównie Microsoftu, by potem kosić hajs na innych usługach. Zdają sobie sprawę, że w święta ludzie zastanawiają się nad prezentami, więc wychodzą z założenia, że niska cena zachęci klientów do nich, a potem i tak sobie odbiją. Dodatkowo wydaje mi się, że w Media Markt mają lepsza ofertę. Cena ta sama + Spider-Man + Playstation plus na 2 tygodnie.

 

https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/konsola-sony-playstation-4-slim-500gb-f-chassis-marvel-s-spider-man-playstation-plus-14-dni

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam PS4pro i uważam, że decyzje musisz podjąć na podstawie tego w jakie gry chcesz grać i jak bawić się konsola np. zawartość online, w co grają kumple. Cena w przypadku konsol jest drugorzędna, bo co z tego że masz taniej, jak nie zagrasz w to co lubisz lub bez kumpli. Kupując konsole i tak wychodzi taniej niż PCet. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem sobie kiedyś FAT używkę na premierę Wiedźmina w śmiesznej cenie, i działa mi do dziś. :)

HDR ma, gry działają, napęd nie zawodzi. Może popatrz na używki w twoim otoczeniu? Może zaoszczędzisz na spidermana czy innego GOW....

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny Najlepszym okresem w roku na kupowanie takiej elektroniki rozrywkowej jest po nowym roku.

To wtedy są największe wyprzedarze bo tzw. "czyszczenie magazynów" i wówczas to sprzedawcy zajebiście zależy by pozbyć się sprzętu, który mu zalega na półce/nie rozkupili na świątecznych 'promocjach' a nie ma zamiaru bujać się z nim i wpisywać w kolejny rok fiskalny. Mam nadzieję, że łapiesz o co chodzi.

 

Tak więc zachowanie zimnej krwi i nie uleganie magii świątecznych zakupów jest najrozsądniejszym co może zrobić w życiu konsument, jeżeli możesz poczekać i pograć sobie już za te półtora miesiąca. Chyba, że koniecznie chcesz mieć na już, tu i teraz z jakichś ważnych powodów.. :)

 

Edit: Jak chłopaki wyżej wspomniały, również i ja kupiłem kiedyś x360 za grosze w porównaniu do nowej i służy mi dzielnie do dzisiaj by popykać sobie w jakieś wyścigi dla relaksu. Moim zdaniem też nie ma co wtapiać tyle Pieniędzy skoro nie widzę różnicy od macanej a niemacanej. To nie dziewczyna. :D

Musisz jednak pamiętać, że po jakimś czasie i tak Ci się znudzi i już nie będzie takie wow. (vel ta słynna habituacja).

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.