Skocz do zawartości

Gdy kobiecie załącza sie schemat.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Otóż wchodzę na ścieżkę oswiecenia.

Więc jak sobie radzić gdy takowa sytuacja jak w pytaniu sie pojawia.

I czym jest ten schemat.

Forum jako tako już przeczytalem kobietopedie też.

No i moze potrzeba mi ja przeczytać kilka razy żebym zaczail.

 

Lub jakies tajniki trzymania ramy o

ktorych mógłbym nie wiedzieć.

Wiem samoocena itd i niby rama sie trzyma, ale jest jakas skuteczny sposób sprowadzenia panci do pionu.?

Jestem zmotywowany by nauczyć sie nowych rzeczy.

Mam dziwny traf bo ciężko mi ogarnąć pancie na podryw czy coś a takie do związku to bez problemu.

 

Edytowane przez PatZz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, PatZz napisał:

Mam dziwny traf bo ciężko mi ogarnąć pancie na podryw czy coś a takie do związku to bez problemu.

Zatem....

Tu masz przyczynę, startujesz z zerowego pola sinusoidy gdy zainteresowanie samicy jest pomiędzy żywiciel rodziny a kochanek.

 

A JAK powszechnie wiadomo ba tuuuutejszym forum samiczka potrzebuje obu wersji na raz.

 

Czyli coś nie tak w twojej postawie jako BB za to dobry z Ciebie bankomat.

Gdzieś w DHV na randkach  popełniasz błąd i zostajesz zklasyfikowany jako zasoby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Schemat" jest wtedy jak samica postępuje wg wbudowanego, zwykle hipergamicznego* schematu.

Może się odnosić równie dobrze do samca, który postępuje wg jego "schematu".

 

* Hipergamia, wg wikipedycznej definicji dotyczy tylko kobiet ale jest obecna (w mniejszym lub większym stopniu) w życiu większości ssaków.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tornado napisał:

Zatem....

Tu masz przyczynę, startujesz z zerowego pola sinusoidy gdy zainteresowanie samicy jest pomiędzy żywiciel rodziny a kochanek.

 

A JAK powszechnie wiadomo ba tuuuutejszym forum samiczka potrzebuje obu wersji na raz.

 

Czyli coś nie tak w twojej postawie jako BB za to dobry z Ciebie bankomat.

Gdzieś w DHV na randkach  popełniasz błąd i zostajesz zklasyfikowany jako zasoby.

DHV ?.

To jest dosyć prawdopodobne.

Bo umówić sie z laska jako takiego problemu nie mam ale przeważnie do 2- 3 spotkań dochodzi i koniec.

Dlugo czekam z dotykaniem i calowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Taboo napisał:

Jak chcesz wejść w ścieżkę oświecenia, jak to nazwałeś, to zacznij od siebie, a nie stawiania pytań typu jak wyrwać pannę a potem radzić sobie z nią.

 

Nie tędy droga :)

Wiem.

Ale mam dosyć popełniania jakiś błędów.

Narazie przez rok musze sie ogarnąć sam ze sobą.

Jakoś sie pozbierać po rozstaniu itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PatZz napisał:

Narazie przez rok musze sie ogarnąć sam ze sobą.

Jakoś sie pozbierać po rozstaniu itd.

Dokładnie, a zakładasz temat o tym jak ramę trzymać, co to schematy, jakbyś nie czytał w ogóle forum, a wszystko tutaj jest.

 

Można oczywiście po takim zerwaniu iść w tango i sobie ćwiczyć na pannach, ale wydaje mi się po Twoich wpisach że więcej to by wyrządziło szkody niż pożytku. 

 

Na razie nie zastanawiaj się nad takimi rzeczami, chłoń wiedzę z BS, książek, a wszystko z czasem powinno się powoli układać w głowie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.