Skocz do zawartości

Przyznaje Wam racje.


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, deomi napisał:

@Still Wydaje mi się że tak, że może trochę mniej pojebana, ale może tak mi sie tylko wydaje.

Ja jestem przede wszystkim krystalicznie dobra i sprawiedliwa.

 

Taka to jesteś inna, że chwaliłaś się, że dałaś dupy samcowi alfa, z którym no, hehe, ostatecznie w związku nie jesteś.
Czyli schemat goni schemat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, deomi napisał:

Baby są okropne i podłe. Wredne jędze. Strach się zadawać z kobietami. W moim otoczeniu prawie same wariatki.

Agresywne ( to przede wszystkim), głupie, hipokrytki, wywyższające się, poniżające, uwielbiające spiski i chwilowe komitywy.

Fajnych kobiet jest garstka. 

 

Żeby nie okazało się, że jest jak w tym dowcipie.

Jedzie blondynka A4. Komunikat w radio: uwaga uwaga na A4 pojawił się niezwykle groźny pirat drogowy, który jedzie pod prąd. Blondynka rozgląda się wokół i mówi "żeby jeden, tu jest ich całe mnóstwo". 

Ogólnie wszyscy ludzie których spotykałem twierdzili że są inni, dobrzy itd.

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

 

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

15 godzin temu, deomi napisał:

 

 

Edytowane przez Wypas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, deomi napisał:

@Ragnar1777 Chciałam dać to dałam, kogo tym skrzywdziliśmy?

Oczywiście, że nie. Kto tak powiedział?

Wykazałem tylko, że nie różnisz się niczym szczególnym od innych kobiet.
Tak samo mężczyźni przespaliby się z kobietą 8+/10 :) 
No, tylko istnieją tzw. oświeceni mężczyźni(i jest ich coraz więcej), którzy potrafiliby powstrzymać swoją chuć, jeżeli kobieta mimo powalającej urody, nie spełnia oczekiwań :) 
A co do kobiet... no to co zwykle czyli puszczanie się uprawianie miłości z samcem alfa czy jakimś bad boyem, będąc tylko jedną z opcji(samiec alfa) czy workiem na spermę(bad boy).


Chociaż... przez sam fakt uczestnictwa na forum, mógłbym Tobie uznać pewne wyróżnienie.
Dostrzegłbym to, że masz nieco wyższą percepcję postrzegania rzeczywistości, ale tylko troszeczkę, od typowych kobiet.

 

Przed chwilą, Moro12 napisał:

W twojej głowie nikomu. Dla mnie to ponizajace..

Sam fakt uprawiania sexu nie.
Musiałbym odświeżyć wątek deomi by zaktualizować moją wiedzę na ten temat.
Sam fakt bycia opcją jest do przełknięcia, bo samiec zawsze może rozważyć daną kobietę za potencjalną partnerkę.
Również fakt bycia "przyjaciółką" też nie jest poniżający dla kobiet.

Bracia nie podkopujcie sobie sami dołków..

Kobiety same się poniżają dopiero gdy dają dupy bad boyowi, który traktuje je myślę, że wiadomo w jaki sposób.
Na szczęście jest to mały procent męskiej społeczności.
Samiec alfa nie równa się bad boyowi, to trzeba zapamiętać, aczkolwiek mają wiele wspólnego.
Badboy to może być chuligan, alkoholik, przemocowiec, psychopata, kibol etc.

A szczytem tego wszystkiego jest zostanie matką dziecka bad boya :) 
Ale to już najczęściej można zobaczyć u najbiedniejszej części społeczeństwa czy po prostu patologii...
Karyna + Seba = Brianek etc..

 

 

3 minuty temu, Lalka napisał:

@Moro12 A czym to się różni od mężczyzn, którzy zaliczają?

Dobre pytanie.



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

A może to kwestia tego, że jestem po prostu ofiarą losu.

Nikt nie jest ofiarą losu. Los nie dzieli ludzi w ten sposób.

 

Przyjęłaś mentalność ofiary. Sama z siebie musiałaś tego chcieć. To o czym myślisz się dzieje.

 

To częsty przypadek. (nie jesteś inna i wyjątkowa)

Ludzie w takich sytuacjach czują się wyjątkowo.

Patrzcie na mnie jak ja cierpię. Litujcie się nade mną, współczujcie mi.

 

Jestem ofiarą więc mi się należy... (długa lista roszczeń)

 

Wy macie więcej więc MUSICIE się ze MNĄ podzielić, musicie i już.

 

A takiego wała... wcale nie musimy... i wiesz co? wcale tego nie zrobimy!

 

No do kurwy nędzy... zrób coś wreszcie sama i dla siebie... nawet jeśli ma to być pójście do przychodni NFZ i siedzenie i czekanie w kolejce do panadoktóra i użalanie się tam nad sobą w towarzystwie innych starych, mentalnych ofiar...

 

A nie, czekaj... :P zrób cokolwiek oprócz tego bo inaczej tak właśnie skończysz. :rolleyes:

 

Ofiarą mentalną staję się człowiek na własne życzenie. Jeśli chcesz nią być to w porządku, tylko nas tym nie zadręczaj dalej.

 

Jeśli nie chcesz nią być to zmień mindset.

 

'Wyzwoliłam się z wszystkich matrixów' (cyt. deomi) - Z niczego się nie wyzwoliłaś... władowałaś się tylko w następne, oszukujesz się bo tak ci wygodniej, wydaje ci się, że tak ci będzie lepiej, bo nic nie będziesz musiała robić, że inni ci dadzą. Gówno ci dadzą, nikt ci nic nie da, póki sama sobie czegoś nie wyrobisz.

 

Zmień myślenie, zmień podejście, zmień majtasy, zmień szampon, zmień cokolwiek, próbuj, kombinuj, szukaj, bzyknij się raz jeszcze z bad boyem, ugotuj zupę, narysuj kota, zjedz kebaba, pomaluj sufit na zielono... no cokolwiek.. pozwól myślom płynąć, nie kontroluj ich na siłę.

 

Zmiana nie przyjdzie na pstryknięcie, trzeba na to czasu, wysiłku i pracy. Duże zmiany zaczynają się od małych. (zgol te wąsy wreszcie :P)

 

Ja pierdole... jest tyle opcji...

 

 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, kobiety szefowe lub kobiece kółeczko wzajemnej adoracji w robocie to zmora dla facetów i innych kobiet. 

 

Polecam art. o kobiecie, która chciała prowadzić firmę zatrudniającą same kobiety:

 

https://www.dailymail.co.uk/femail/article-1168182/Catfights-handbags-tears-toilets-When-producer-launched-women-TV-company-thought-shed-kissed-goodbye-conflict-.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Beckenbauer napisał:

No, kobiety szefowe lub kobiece kółeczko wzajemnej adoracji w robocie to zmora dla facetów i innych kobiet. 

Ok, ja się nie będę się kłócić, że kobiety są kiepskimi szefowymi- sama taką miałam i nigdy kiedy przyszłam do pracy nie wiedziałam jaki będzie miała humor.

Może są też większymi plotkarami- chociaż tutaj sama nie wiem bo znam tez facetów, którzy uwielbiają obmawiać innych.

Ale zlituj się @deomi serio podpisujesz się pod tym, że kobiety są gorszą płcią? Tylko dlatego, że mają pewne wady- jak zreszta faceci, tylko trochę inne?

Wiem, że to forum dla facetów, mnie samej daleko do feministki w dzisiejszym rozumieniu bo one popadaja w drugą skrajność i uważają, że kobiety są lepsze, ale mimo,że może niektórym tutaj sie nie spodoba nie podpiszę się pod tymi pierdołami i tyle.

Zresztą nawet nie wszyscy faceci przyznają Ci rację, więc tym bardziej się zastanów...

W tym momencie to mam wrażenie, że albo jakaś kobieta Cię skrzywdziła i teraz rzucasz ogólnikami, albo piszesz to pod publikę.

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.