Skocz do zawartości

Żona roztrwoniła pieniądze Męża - Artykuł z netu.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, marian.x said:

Myślałem, że ta Twoja obsesja widzenia we mnie jakiegoś Twojego dawnego forumowego przyjaciela to tylko chwilowe, ale widzę, że jakaś część Ciebie, gdzieś tam głęboko, bardzo pragnie opowiedzieć nam swoją historię - nie krępuj się, śmiało...lol

Skończ smarować te farmazony dla dzieci Arch, bo za słaby jesteś żeby udawać przebiegłego. Za cienki w uszach jesteś.

 

 

4 minutes ago, marian.x said:

Nie to, żebym wybielał kobietę, ale to brzmi trochę jak opowieści co słychać u ludzi po podstawówce/gimnazjum, ewentualnie zawodówce. Różnie może się wśród takich dziać, ale wyciąganie tego jako jakiś przykład jak to wygląda ogólnie jest zupełnym nieporozumieniem. To tak jakby wyciągać wnioski o życiu hipopotamów na podstawie życia kijanek, jeśli łapiesz aluzję...

Jakbyś poprosił kogoś bardziej rozgarniętego od ciebie zeby ci wyjaśnił co czytasz, to byś nie miał dylematów z dupy. A wystarczyło zapytać np taty co oznacza sformułowanie "Najbardziej jaskrawy przykład jaki słyszałem, " poprzedzające ten przykład. Gimbaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten komentarz niejakiej Moniki ma potwierdzenie też w zyciu jeśli chodzi o moje otoczenie i z takim myśleniem wychodzą moja znajomi a nawet rodzina w tym tez brat co niedawno sie chajtnął. Na gadkę że każdy powinien mieć oddzielne konta zareagował dziwnym zachowaniem i tekstami typu - w małżeństwie wszystko jest wspólne w tym też pieniądze i nawet jeśli żona zarabia mniej ma prawo brać z tego co ja zarobiłem, przecież jej ufam i wiem że w konia mnie nie zrobi a co do pracy za granicą i przesyłaniu kasy tutaj nawet nie wiem co powiedzieć bo nóż w kieszeni mi się otwiera a dodatkowo jak @AR2DI2 opowiedział historię którą widział to normalnie aż człowieka telepie jak można być tak ślepym i głupim a co najlepsze po tym wszystkim jeszcze babie wybaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, AR2DI2 napisał:

A wystarczyło zapytać np taty co oznacza sformułowanie "Najbardziej jaskrawy przykład jaki słyszałem, " poprzedzające ten przykład. Gimbaza.

Najpierw pisałeś, że te przypadki są bardzo częste, tak częste, że aż banalne, następnie, w tym samym kontekście wymieniasz jako jeden z dobitnych (klarownych, ewidentnych) przykładów, ten przykład z patologii. Otóż jest to przykład z patologii i nie ma prawa on być wymieniany w tym kontekście, bo nie dowodzi niczego, ba, prędzej wskazywać może na coś zupełnie odwrotnego, mianowicie, że takie coś nie zdarza się wśród większości statystycznej, ale wśród patologii.

 

Jaskrawy - nie znaczy tego samego co przeciwstawny, odwrotny. Raczej tylko dobitny, wyrazisty. 

Edytowane przez marian.x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, marian.x said:

Najpierw pisałeś, że te przypadki są bardzo częste, tak częste, że aż banalne, następnie, w tym samym kontekście wymieniasz jako jeden z dobitnych (klarownych, ewidentnych) przykładów, ten przykład z patologii. Otóż jest to przykład z patologii i nie ma prawa on być wymieniany w tym kontekście, bo nie dowodzi niczego, ba, prędzej wskazywać może na coś zupełnie odwrotnego, mianowicie, że takie coś nie zdarza się wśród większości statystycznej, ale wśród patologii.

Na drugi raz, jak poprosisz od razu to ci to rozrysuję, bo widzę Arch, że z niepełnosprytności próbujesz ulepić maskę analityka.

Zapomniałes dodać, że to w angielskich badaniach statystycznych tak może wykazać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja znam podobne ale z innego środowiska. Żołnierze wyjeżdżałi na misję- 6 miesięcy, wracali- chata pusta, konto gołe albo Pani miała już innego dostarczyciela wszelakich dóbr i emocji.

I to nie były pojedyńcze przypadki.

Potwierdzam znam takie przypadki, jeszcze długi za karcie kredytowej pozostawiały. Generalnie to żołnierz jak wyjężdza to duże prawdopodobieństwo że baba pójdzie w tango.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bliskie sąsiedztwo. Chłopak zrobił dziecko ale nie hajtnęli się. On wyjechał do UK zapieprzać na lepsze życie dla nich a jego pancia pilnowała ich syna, przejadała kasę, nie pracowała i szła regularnie do sąsiada się rżnąć. Po powrocie gość się dowiedział, obił mordę gachowi kilka razy a pancię kopnął w tyłek i wyjechał już na stałe. Gach się przeprowadził i też olał sucz z nie swoim bachorem. Szkoda dzieciaka któremu kolejna szmata zgotowała taki los.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez realista
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego....nie jeden zapierdalał, a baba trwonila kasę, niektórzy przy okazji utrzymywali gachów swoich bab.

Przy okazji, większość pań nie widzi w tym nic złego, przecież kobieta samotna, potrzebuje wsparcia, przyjaciela..., a cipka nie mydło - nie zmydli się, i od dania komuś dupy nikogo jeszcze nie ubyło - grunt to miłość i wyrozumiałość, ale facet ma zapierdalać i być ślepy na inne baby.

Ot taka pokrętna logika.

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i ten mąż (albo i nie mąż, a partner, konkubent itp.) "zapierdalacz" może jeszcze dostaje opcje:
- boli mnie głowa 
- po bożemu jak ksiądz przykazał 

U gacha: 

- obiadek zrobiony 
- pałka obrobiona
- kamasutra cała przerobiona   
 

 

Edytowane przez slavex
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem się o tym z audycji Mistrza jasnej strony. Temat baardzo życiowy. Komentarze Pań pod tym artykułem hipokryzja do kwadratu, kolejna kopalnia krętactwa w damskiej wersji.
"I co takiego że wydała? Przecież wchodząc w związek małżeński musiałeś się liczyć z tym że Żona kosztuje. To też jej pieniądze więc nie rozumiem w czym masz problem. Pieniędzy są dla ciebie ważniejsze od Niej? Skoro tak to jej współczuję."
:(
Patrzcie na to uważnie bracia "koty", jak nie robisz za osła pociągowego w zabawie zwanej małżeństwem (z taką Panią..), jak nie dajesz robić z siebie niewolnika, to ty jesteś tym złym. To lepsze niż propaganda trzeciej rzeszy.

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.