Skocz do zawartości

Ile facet wytrzyma bez seksu jeśli mu zależy?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Androgeniczna Gorzej jak się polubicie a w łóżku będzie kłoda i stypa, wtedy i tak murowany rozpadł związku. Lepiej sprawdzić od razu zawartość.

Przecież nie mówie żeby czekać do slubu. Poza tym jak jest jakieś uczucie to wtedy idealizuje sie nawet seks. Raczej widac czy ktos sie nada czy nie bo randkujac czujesz czy pasujecie chemicznie itp.

 

@Obliteraror

Tak to racja ale przecież poczekanie kilku tygodni czy mc z seksem wcale nie koliduje z twoimi zasadami. Można je zastosowac po czasie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna Kochałem swoją pierwszą dziewczynę, świetnie nam się spędzał czas, często wyjeżdżaliśmy za miasto by samemu spędzić czas. Sex ... 

Teraz, Androgeniczna napisał:

@SSydney

Ten sam :). Nie mam wielu partnerów seksualnych

Możemy to zmienić ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Androgeniczna napisał:

@szamanka

To jaki masz inny wyznacznik?

Pytasz poważnie? Nie wiesz, jakie są wyznaczniki normalnego związku? To ja Ci nie pomogę, bo nigdy takowego nie stworzyłam :D

 

No ok, ja mam wyznacznik - patrzę ile mi proponuje za każdy numerek czy cena rośnie czy maleje, jak maleje to znaczy, że mu nie zależy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Kochałem swoją pierwszą dziewczynę, świetnie nam się spędzał czas, często wyjeżdżaliśmy za miasto by samemu spędzić czas. Sex ... 

Uważasz ten związek za stratę czasu?

 

Ogólnie rzecz biorąc, związek to sztuka kompromisów, także w seksie. Czasem dużych różnic nie da się obejść i lepiej zakończyć związek niż się męczyć, ale zazwyczaj da się nad sobą pracować w tej materii, poznawać siebie nawzajem, rozwijać się i przede wszystkim ROZMAWIAĆ o swoich potrzebach. Trzeba przede wszystkim chcieć. ;)

 

Co do autorki... Temat odkopany, także już pewnie dawno po ptokach. :P Imo facet chciał Cię przede wszystkim wyruchać, stąd irytacja kiedy nie dostał czego chciał. Z drugiej strony Ty chyba nie potrafisz w związek, skoro wcześniej nie było wiele inicjatyw z Twojej strony... I że też chłopak musiał się upominać o gesty czułości czy żebyś napisała czasem pierwsza. No przedszkole. :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

Czy ja wiem... Nigdy tak nie robiłam. Jak rozstałam się z chłopakiem to według tego co piszecie powinnam nagle zacząć się puszczać a ja wręcz odwrotnie, zaczęłam bardzo wybrzydzać żeby kolejny był idealny. Spotkałam takiego i już dłuższy czas jesteśmy w związku. Planujemy wspólne życie. Różnie może być ale skoro do tej pory nie wpasowałam się w ani jeden opis tego jak zachowuje sie kobieta w pewnym wieku który podajecie tu na forum to raczej z czasem również się nie wpasuje w takie zachowania.

Poza tym pare lat to ja nie bede na tym forum :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Byłybiałyrycerz napisał:

@Androgeniczna Jedna z moich ex w poniedziałek była katoliczką a we wtorek ateistką a Ty mi tutaj farmazony prawisz, że jesteś niezmienna. W życiu jest tylko jedna niezmienna - śmierć a wszystko inne w każdej chwili może się zmienić.

Tyle że nie jestem twoją byłą :). Raczej nie zmianiam się tak radykalnie. Może trochę z wiekiem ale raczej pozytywnie. Skoro prawie do 30 nie zdradziłam to po co miałabym to robić później? Tym bardziej że dopasowałam sie seksualnie z partnerem tak jakbym tylko mogła sobie wymarzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2018 o 19:30, KasiaAlmirall26 napisał:

Przeszkadza mi też, że wcześniej zapraszał mnie w różne fajne miejsca na mieście, a teraz spędzamy czas tylko u niego. On czuje, że już zasłużył na seks i czeka aż przejdziemy do drugiej bazy czy o co chodzi?

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Jak byłem młody i głupi to myślałem, że chodzi o miłość i ze jak dwoje ludzi się kocha to seks miedzy nimi jest zwyczajnie z automatu, jest czymś naturalnym jak oddychanie a tu się okazuje, że chodzi o zasługi.

!!! oczywiście (jak powiedział chłop do oczu wieszając je na haku) nigdy aż taki głupi nie byłem i raczej od najmłodszych lat intuicyjnie i jak sie okazuję słusznie sądziłem , ze dziewczęta raczej są interesowne ale dla potrzeb forum teoretycznie niech bedzie, że wierzyłem w miłość :) !!!!

A tak serio to myslę, że sie dobrze bawisz kosztem tego nieszczęśnika, nic do niego nie czujesz, jesteś z nim bo pewnie nikogo ciekawszego na razie nie znalazłaś i marudzisz, prawda jest taka, że jak tylko pojawiłby sie na horyzoncie zdarzeń jakiś atrakcyjny badboy albo inny alfa-sralfa to dawałabyś dupy bez żadnej łaski.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.