Skocz do zawartości

Ile facet wytrzyma bez seksu jeśli mu zależy?


Rekomendowane odpowiedzi

O kasie wspomniałem w uproszczeniu. Chodzi o prezenty, płacenie w knajpach, podwożenie, naprawienie czegoś za free, pomoc w nauce czy w czymś.

 

Żeby była jasność. Ja też bym mógł czekać długo, i wolał bym kobietę która nie wskakuje od razu do łóżka. Ale to musiało by wynikać z konkretnych powodów. Bo może nie wskakiwać bo jej nie pociągam. A to żaden powód (jest konkretny, ale nie dotyczący związku ze mną bo skoro jej nie pociągam to ona nie chce związku ze mną).

Ale i może nie wskakiwać bo ma zasady w życiu oraz szuka LTR. Albo ma powody religijne. Czyli chodzi o przypadek gdy kobieta chce iść do łóżka ale powstrzymuje sama siebie, To zupełnie inny przypadek niż gdy kobieta nie chce iść a powstrzymuje faceta. Bo jak powstrzymuje siebie to się poświęca. Jak powstrzymuje faceta to się nie poświęca, tylko wykorzystuje faceta.

 

Jednak jest problem że żyjemy w innych czasach niż 20 lat temu. I dzisiaj czekanie ma inny sens niż kiedyś. Dzisiaj czekanie jest mało popularne. Nie mówię że to jest dobre. Ale prawda jest taka że prościej znaleźć odpowiednią kobietę (szukającą LTR) wśród osób które wskakują do łóżka niż wśród tych co nie wskakują.

Bo chyba większość osób szuka LTR, a wczesne wskakiwanie do łóżka to jedynie efekt rozluźnienia norm obyczajowych.

Zatem wśród kobiet wskakujących do łóżka mogą się znaleźć kobiety do LTR.

A wśród nie wskakujących już rzadziej, bo skoro ona nie wskakuje to znaczy że facet jej nie pociąga a więc na LTR nie ma co liczyć (mimo że kobieta mówi że ona szuka właśnie LTR, a limitowaniem seksu sprawdza czy facet się nadaje do LTR).

Tu wychodzi podstawowy problem kobiet że one szukają 2 facetów: alfy i bety. I się dziwią że beta chce z nimi seksu, podczas gdy same nie mają problemu z przygodnym seksem z alfą. Nie rozumieją że facet szuka jednej kobiety a nie dwóch. W dodatku nie pozwalają mieć dwóch (jednej do LTR a drugiej do ruchania).

A same do tego doprowadzają nie kontrolując swojej natury.

 

Druga sprawa. Skoro kobieta szuka LTR a więc więzi emocjonalnej i seksu, to dlaczego się dziwi że facet szuka seksu i więzi emocjonalnej?

Kobieta chce sprawdzić czy facet da jej więź i wtedy da mu seks.

A facet chce sprawdzić czy kobieta da mu seks i wtedy da jej  więź.

Biorąc pod uwagę że 80% facetów to biali rycerze albo po prostu samce beta, to ryzyko trafienia na faceta który po seksie kobietę zostawi jest minimalne.

Narzekanie na facetów którzy zostawiają to problem wydumany, albo spowodowany przez same kobiety.

Wydumany, żeby nie dawać seksu tym facetom którzy wcale by kobiet nie zostawili.

A spowodowany, bo dają seks tym którzy je zostawiają.

Błąd w logice. Same się pchają po seks do alf które je potem zostawiają. Więc potem nie dają seksu betom twierdząc że taka metoda nie działa (dawania seksu).

No ale gdzie ja szukam logiki w postępowaniu kobiet.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

żaden by mnie nie zdradził bo po prostu dobrze wybieram. 

tego akurat nie możesz być pewna, tak jak my panowie nie możemy być pewni wierności naszych Pań.

Ja się na tej pewności przejechałem i mam nauczkę na przyszłość :)

 

 

4 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Kobieta chce sprawdzić czy facet da jej więź i wtedy da mu seks.

A facet chce sprawdzić czy kobieta da mu seks i wtedy da mu więź

Polać mu!

Edytowane przez 17nataku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Androgeniczna napisał:

@Byłybiałyrycerz

 Mam prawie 30. ... Teraz planuję ślub i dzieci a mężczyzna jest we mnie zabójczo zakochany tak jak ja w nim. 

....

Ty ewidentnie nie masz wartości moralnych jakie ja reprezentuje wiec nigdy mnie nie zrozumiesz. 

Ja Ciebie doskonale rozumiem. Ciśnie Cie wiek i przymus rozmnażania stąd selekcja samca pod kątem użyteczności i trwałości związku.Stąd miłość jakiej jeszcze nie było. I to co przechodziło w wieku lat 20 nie przechodzi teraz. Nawet nie zdajesz sobie sprawy że ta cała Twoja moralność to tylko strategia na maksymalizację szans reprodukcji i przetrwania potomstwa. 

A potem i tak wszystko sprowadzi się do "kasa Misiu kasa...". Jak już urodzisz. I powitamy któregoś dnia na forum sfrustrowanego męża pt "żona mnie nie szanuje i mi nie daje.."

Edytowane przez ntech
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

@Byłybiałyrycerz

Faceta który miał dużo partnerek seksualnych nie szanowałabym bo w XXI wieku o seks jest bardzo łatwo. Poza tym ja chce kogoś wyjątkowego a męzczyzn którzy potrafią odmówic seksu pierwszej lepszej jest mało wiec są deficytowi. Trzeba długo szukać żeby takiego poznać. Mi sie udało. 

Sprecyzuj pojęcie "dużo partnerek seksualnych". Ile to jest? 5? 10 30? Jeśli 5, to czy 4 są jeszcze ok, a 5 już nie?

Mnie życie, i właśnie Wy - kobiety - nauczyło tego, że coś takiego jak miłość można sobie na dłuższą metę włożyć w buty. Liczy się szacunek, przywiązanie, wzajemne zaufanie oraz właśnie dopasowanie seksualne. Strefa uczuciowa rozwija się długo, aby była stabilna, a nie zniknęła po wypaleniu jak wiecheć słomy. A strefa cielesna jest, albo jej nie ma, i to można stwierdzić praktycznie od razu, względnie w przeciągu kilku spotkań. 

I dlatego właśnie uważam, że czkanie miesiącami na łaskę Pani, by uchyliła rąbka swej słodkiej tajemnicy, to zwykła strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@17nataku

Ja jestem pewna bo wiem jakich wybieram mężczyzn. Wiem jak z nim rozmawiam, ufam mu a on mi. 

 

@ntech

Ja akurat od zawsze pod tym kątem wybierałam samców. Mając 18 lat również kierowałam sie tymi samymi zasadami. Chce mieć dom i szcześliwą rodzine ale chciałam tego od zawsze. To normalne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

O kasie wspomniałem w uproszczeniu. Chodzi o prezenty, płacenie w knajpach, podwożenie, naprawienie czegoś za free, pomoc w nauce czy w czymś.

Ja znam akurat związki gdzie płacą na pół, samochodu nie mają obydwoje, a prezenty z okazji urodzin, czy innych większych okazji, ktore działają w 2 strony. Moim zdaniem żaden szanujący się facet nie będzie sponsorem tego typu spotkań, a szanująca sie dziewczyna nie będzie z tego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foaloke

Dużo zależy od wieku. Jeśli jest młodszy to max 2 partnerki ale tylko w stałych związkach. Jeśli starszy to 3, max 4 jeśli byłby bardzo przystojny i też tylko w stałych związkach. Każde jednorazowe przygody dyskwalifikacja. Tym sie kierowałam również na randkach.

Wyznaję zasadę że im więcej partnerów seksualnych tym mniejsze zaangażowanie uczuciowe w kolejnego partnera. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Ja znam akurat związki gdzie płacą na pół, samochodu nie mają obydwoje, a prezenty z okazji urodzin, czy innych większych okazji, ktore działają w 2 strony.

Też takie znam. Ale to są starci ludzie, albo pary które związały się tak do 2005 roku (czasy przez Tinderem).

 

1 minutę temu, alicja95 napisał:

Moim zdaniem żaden szanujący się facet nie będzie sponsorem tego typu spotkań, a szanująca sie dziewczyna nie będzie z tego korzystać. 

Dla białego rycerza płacenie za kobietę nie jest ujmą lecz zaszczytem.

Nawet dla mnie jako RedPillowca by było gdyby wróciły czasy patriarchatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Też takie znam. Ale to są starci ludzie, albo pary które związały się tak do 2005 roku (czasy przez Tinderem).

 

A ja znam takie pary w wieku 22-27 lat, i są one najbardziej szczęśliwe. Nie jest ich dużo, ale są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Androgeniczna napisał:

@foaloke

Dużo zależy od wieku. Jeśli jest młodszy to max 2 partnerki ale tylko w stałych związkach. Jeśli starczy to 3, max 4 jeśli byłby bardzo przystojny i też tylko w stałych związkach. Każde jednorazowe przygody dyskwalifikacja. Tym sie kierowałam również na randkach.

Świetnie. Wyobraź sobie, że też takiej partnerki szukałem. I co? Ano nie znalazłem. A przynajmniej nie taką, której po x latach związku taki układ nie zaczął się nudzić. Więc albo jesteś wyjątkiem, Himalajką, albo po prostu w swoim życiu nie dotarłaś do tego etapu, gdy kobieta zaczyna kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Każde jednorazowe przygody dyskwalifikacja. Tym sie kierowałam również na randkach.

I sądzisz że mówili Ci prawdę ? Na randkach ? Naprawdę jesteś tak naiwna?

Szukasz beta bankomatu. Żeby był "wierny,odpowiedzialny,partnerski i miał ciekawą pasje". Czyli kasa,kasa,kasa i żeby nie spierdolił jak urodzisz i dupa Ci urośnie.

Jakie to jest schematyczne. Dzięki Ci św. Marku za światło prawdy rozjaśniające mroki naszej zwierzęcej egzystencji ...

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, alicja95 napisał:

A ja znam takie pary w wieku 22-27 lat, i są one najbardziej szczęśliwe.

Młodziaki, z całym szacunkiem :) Spędź z kimś więcej niż dekadę, zrozumiesz.

 

6 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jeśli starszy to 3, max 4 jeśli byłby bardzo przystojny i też tylko w stałych związkach.

A tu mamy, Panowie, piękny przykład hipokryzji : ) Jesteś brzydszy niż klapa od śmietnika? Broń Cię Panie Boże wychędożyć więcej niż jedną Panią, a co dopiero jednorazową podrywkę! A dlaczego nie? Bo nie! Nie wolno : ))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foaloke napisał:

Świetnie. Wyobraź sobie, że też takiej partnerki szukałem. I co? Ano nie znalazłem. A przynajmniej nie taką, której po x latach związku taki układ nie zaczął się nudzić. Więc albo jesteś wyjątkiem, Himalajką, albo po prostu w swoim życiu nie dotarłaś do tego etapu, gdy kobieta zaczyna kombinować. 

Takich dziewczyn pełno, ale no nie pójdą na 3-4 randce z kimś do lóżka, a tu na forum to święta oczywistość. Ba znalazło by się pare ładnych dziewic w wieku 22-25 lat.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foaloke napisał:

Świetnie. Wyobraź sobie, że też takiej partnerki szukałem. I co? Ano nie znalazłem. A przynajmniej nie taką, której po x latach związku taki układ nie zaczął się nudzić. Więc albo jesteś wyjątkiem, Himalajką, albo po prostu w swoim życiu nie dotarłaś do tego etapu, gdy kobieta zaczyna kombinować. 

Ja uwielbiam seks ale mam taka blokade moralna ze nie umiałabym isc do łózka z kims komu nie ufam, nie kocham i nie jestem emocjonalne zaanazowana. Dlatego ja kwalifikuje sie z iloscią parterów seksualnych jak wypisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, alicja95 napisał:

Takich dziewczyn pełno, ale no nie pójdą na 3-4 randce z kimś do lóżka, a tu na forum to święta oczywistość. Ba znalazło by się pare ładnych dziewic w wieku 22-25 lat.... 

Jak takich szukałem, to opcja 3-4 randki jeszcze u mnie nie istniała. Byłem zbytnim idealistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ntech napisał:

I sądzisz że mówili Ci prawdę ? Na randkach ? Naprawdę jesteś tak naiwna?

Mowią prawdę bo nie da sie kłamac dłuzszy czas. Poza tym widać po osobie ilu miała partnerów, po zachowaniu, sposobie bycia wiec mozna ocenic czy kłamie czy nie. Jeśli mężczyznza sie zaangazuje to nie bedzie kłamał w tej kwestii. Moze kłamac pierwsze kilka randek ale po 3,4 mc spotykania juz nie skłamie bo to wychodzi

4 minuty temu, Obliteraror napisał:

A tu mamy, Panowie, piękny przykład hipokryzji : ) Jesteś brzydszy niż klapa od śmietnika? Broń Cię Panie Boże wychędożyć więcej niż jedną Panią, a co dopiero jednorazową podrywkę! A dlaczego nie? Bo nie! Nie wolno : ))

Bo mnie to brzydzi i nie chce takiego partnera. Kolegów nie oceniam pod tym kątem ale partnera życiowego tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, alicja95 napisał:

Ja znam akurat związki gdzie płacą na pół, samochodu nie mają obydwoje, a prezenty z okazji urodzin, czy innych większych okazji, ktore działają w 2 strony.

Ja też takie znam, ale to są starci ludzie, albo moi rówieśnicy ale tacy którzy weszli w trwałe związki tak do 2005 roku (czyli jeszcze będąc w szkole).

6 minut temu, alicja95 napisał:

Moim zdaniem żaden szanujący się facet nie będzie sponsorem tego typu spotkań, a szanująca sie dziewczyna nie będzie z tego korzystać. 

Dla białych rycerzy płacenie za kobietę to nie ujma na honorze tylko zaszczyt.

 

Wracając do tematu. W mediach idzie przekaz że wszyscy się ruchają na lewo i prawo. No i tak.
1. Facet w matrixie. Nic nie wie o RedPillu. To myśli że skoro seks jest tak powszechny, to ludzie kochający się też będą go mieli. Co więc dziwnego że facet spotykajać się z dziewczyną która deklaruje zainteresowanie, chce z nią seksu? I gdy mu ona go nie daje to się zmywa? Widzi przecież na lewo i prawo że ludzie i bez miłości się ruchają.
A tu niby jest miłość a seksu jakoś nie ma.
2. Facet RedPillowiec/MGTOW. On wie o co chodzi. Wie że jak kobieta kocha, to połyka.
Nie znaczy to od razu że mu chodzi tylko o seks. Często wręcz przeciwnie. Np. ja czy @Ksanti.
My chcemy LTR, ale wiemy że jak kobieta nie chce seksu to znaczy że nie da się z nią utworzyć LTR (mimo że ona będzie deklarowała że jej zależy, itp.).
Więc może nam nawet nie chodzić o ten seks, ale musimy go użyć żeby sprawdzić czy kobieta jest nami zainteresowana czy nie.

 

Stąd prosty wniosek, że prawie każdy facet tego seksu będzie chciał i wcale to nie znaczy że mu chodzi tylko o to jedno.

Tylko alfa-ruchaczom chodzi o sam seks. A problem kobiet jest taki że się chcą ruchać tylko z nimi, więc nawet jak kobieta się przerucha z 1000 takich, t nie daje jej to prawa oceniania wszystkich mężczyzn pod tyk kątem. Przeruchajcie się z setką samców beta, i dopiero mówicie czy oni was zostawiają po seksie czy nie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.