Skocz do zawartości

Państwo znowu silne, ale wobec słabszych: jak skarbówka chce wykończyć Patrycję.


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

Bank z uwagi na szczególne okoliczności umorzył kredyt, urząd skarbowy potraktował to jako wzbogacenie się, po czym naliczył 130 tys zł do oddania

+ 25 tys za możliwość przesunięcia spłaty.

 

Państwo opiekuńczo-teoretyczne znowu w akcji. ?

Ktoś dobrze podsumował, że skarbówka jest jednym z polskich obozów zagłady...

 

https://www.donald.pl/artykuly/k2UjmUdA/panstwo-znowu-silne-ale-wobec-slabszych-jak-skarbowka-chce-wykonczyc-patrycje

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być chamem, ale zbiórka z dupy. Istnieje multum instrumentów do walki z US na drodze sądowej, w mediach itd. Nie jest chora, nie jest niezdolna do pracy. Niech nagłośni to w mediach, niech odwołuje się, niech wyczerpie wszystkie możliwości prawne. Pomijam już fakt, że argumentacja US jest absurdalna i myślę, że wygrała by w sądzie. Nie zazdroszczę dziewczynie, szkoda mi jej trochę, ale jest mnóstwo ludzi w dużo gorszej sytuacji i nie mogą nic z tym zrobić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.