Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
deleteduser28

Państwo znowu silne, ale wobec słabszych: jak skarbówka chce wykończyć Patrycję.

Recommended Posts

Bank z uwagi na szczególne okoliczności umorzył kredyt, urząd skarbowy potraktował to jako wzbogacenie się, po czym naliczył 130 tys zł do oddania

+ 25 tys za możliwość przesunięcia spłaty.

Państwo opiekuńczo-teoretyczne znowu w akcji. 😍

Ktoś dobrze podsumował, że skarbówka jest jednym z polskich obozów zagłady...

https://www.donald.pl/artykuly/k2UjmUdA/panstwo-znowu-silne-ale-wobec-slabszych-jak-skarbowka-chce-wykonczyc-patrycje

• Sad 1

To kobieta, jeżeli popłacze w kilku stacjach telewizyjnych US może się ugiąć pod naciskiem mediów; jeszcze szybciej niż w przypadku pokrzywdzonego mężczyzny. Kwestia jak dobrze nagłośnią sprawę. 

• Like 1

Nie chcę być chamem, ale zbiórka z dupy. Istnieje multum instrumentów do walki z US na drodze sądowej, w mediach itd. Nie jest chora, nie jest niezdolna do pracy. Niech nagłośni to w mediach, niech odwołuje się, niech wyczerpie wszystkie możliwości prawne. Pomijam już fakt, że argumentacja US jest absurdalna i myślę, że wygrała by w sądzie. Nie zazdroszczę dziewczynie, szkoda mi jej trochę, ale jest mnóstwo ludzi w dużo gorszej sytuacji i nie mogą nic z tym zrobić. 

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Patton
      Bracia co sądzicie o takich donosach?

https://www.money.pl/gospodarka/tak-sie-donosi-w-polsce-listy-trafiaja-do-zus-skarbowki-i-inspekcji-pracy-6362901017593473a.html

• By deleteduser28
      Całość poniżej:

https://www.rp.pl/Unia-Europejska/302129891-Polityka-prorodzinna-Victora-Orbana-splata-kredytu-i-dotacja-na-auto.html

Kolejny "prawicowy" socjalista, klimaty a la pis.  
      Nigdy nie rozumiałem zachwytu niektórych środowisk jego osobą.

• By Ali
      Witajcie!
      Mam pewnien problem. Otóż jakieś 3 miesiące temu zakupiłem na raty smartwatcha. Znudził mi się bardzo szybko i prawie w ogóle go nie użytkuje. Moje pytanie brzmi czy z punktu prawnego mógłbym go sprzedać a raty normalnie spłacać tak jak do tej pory, czy jest to zabronione przez prawo? Umowa nie posiada żadnego zapisu odwołującego się do tej sytuacji. Dodam jeszcze, ze tytuł umowy to „umowa o kredyt na zakup towarów” czyli jak dobrze rozumiem Kredyt nie jest ścisle skorelowany z towarem prawda?

pozdrawiam
    • By Anno
      Hej

Mam pytanie.

Jak wygląda sprawa kredytu pod posiadaną hipotekę w małżeństwie. Nieruchomość jest moją własnością. Posiadałem ją jako kawaler. Czy kwota jaką dostane będzie moją własnością czy częściom wspólna w małżeństwie.

Chciałbym kupić dom. Nie chce brać wspólnego kredytu hipotecznego z żoną.

Pozdrawiam
    • By szymanski
      Witajcie.
      Mam problem z kontrahentem i tym że nie chce on wystawić poprawnie rachunku za zakupiony przeze mnie towar. Jakiś czas temu zakupiłem przez Internet kilka rzeczy. Zwykle sprzedawcy wystawiają rachunek od ręki przy transakcji. W tym przypadku musiałem specjalnie prosić sprzedawcę o wystawienie rachunku. Sprzedawca co prawda wystawił rachunek tego samego dnia (którego go poprosiłem) - oczywiście w terminie 3 miesiecy od dokonania tranzakcji.
      I tu zaczynają się schody. Sprzedawca nie umieścił na rachunku podstawowych danych. Poprosiłem go o usunięcie braków i odpowiedzi nie otrzymałem. Zostałem więc z niepoprawnym rachunkiem za usługi. Brakuje NIP, adresu i kilku innych danych. Tu zachodzi podejrzenie że sprzedawca nie rozlicza się prawidłowo z Urzedem Skarbowym.

Macie jakieś pomysły jak rozwiązać tą sprawę? Nie lubię kogoś zgłaszać bo "kablowanie" nie jest moralnie dobre. Tak samo jak nie poszedł bym na Policje czy do Prokuratury - później na osiedlu by mnie wytykali palcami.
      Nie mam adresu, nie mam innego kontaktu ze sprzedawcą niż e-mail. Sprzedawca nigdzie nie podaje swojego adresu, numery telefonu. Ogólnie cała sprawa śmierdzi na kilometr.

A Wy co o tym myślicie?

Z góry dzięki za pomoc i rady.

Pozdrawiam
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.