Skocz do zawartości

Czy opłaca się wziąć waszym zdaniem taką wersję, jak nigdy nie grałem?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu https://store.steampowered.com/app/489830/The_Elder_Scrolls_V_Skyrim_Special_Edition/ (nie wiem, czy linka można podawać takiego, jak coś do wyjebania, nie mam tutaj zamiaru reklamować niczego), ale sporo mieszanych komentarzy widzę. Niby pozytywne, ale jak się wczytałem to tak sobie. 

 

O Skyrimie dużo pozytywnych rzeczy słyszałem, ale nigdy nie grałem. 

 

Czy ktoś ma wskazaną wersję z was i czy warto wziąć? 

 

Wiedźmina 3 z dodatkami skończyłem niedawno i koniecznie chcę wrócić do otwartego świata (ewentualnie jakiejś alternatywy dobrej w stylu Wiedźmina 3 szukam) :D Skyrim przyszedł mi na myśl, ale po lekturze komentarzy na Steam sam już nie wiem. Może tutaj mądrzejsza głowa jest, coś doradzi :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj go.

Do tej gry jest 11092301923 modów, więc szybko się nią nie znudzisz.

Samo przejście podstawki i DLC to kilkadziesiąt godzin.

Jedyne o co się mogę przyczepić to nudny wątek główny, ale TES'y w dużej mierze opierały się zawsze na aktywnościach pobocznych na które narzekać nie można.

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że w tej wersji special edition jakieś płatne mody są wbudowane (?), czy to da się obejść przez tego sugerowanego nexusa? Czy bez problemu zmoduję w razie czego wskazaną wersję? Jestem trochę zielony, a temat jest kurwa wielki :D 

 

Boję się, żeby to nie było bulenie za wszystko dodatkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebista. Ogólnie kupiłem sobie kompa po latach. Nie grałem w nowsze tytuły. Jak zobaczyłem, co się dzieje teraz to kosmos. Wcześniej konsola PSP w łapie chyba przez rok, albo dłużej i pikseloza :D Czuć w tym Elexie klimat Gothica bez kitu :D

 

No, ale na pewno zacznę od Skyrima. Jak odpaliłem Wiedźmina 3 to miałem efekt wow, który się utrzymał do finału. Nie wiem, czy coś to pobije, ale próbować warto :D 

 

Jak chcą to potrafią zrobić sztukę z gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 podniósł tak wysoko poprzeczkę, że teraz żadna gra rpg nie wygląda tak atrakcyjnie... 

Od siebie dla fanów Gothica mogę polecić Risena 2 i 3. Dobry stary Gothic trochę w innych realiach :D 

Do Skyrima mam mieszane uczucia. Gildia złodziei czy mroczne bractwo zadania poezja. Ale tak ogólnie to trochę nudno. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kończę temat oczywiście podziękowaniami, bo warto było sięgnąć po ten tytuł. Fajnie się gra. Już 16 godzin wbiłem od początku wątku :D

 

Świetna muzyka, krajobrazy i klimat mega. Czasu naturalnie brakuje, ale skończę pewnie przez kolejny rok :D

 

Dzięki Panowie. Wasze wskazówki się idealnie sprawdziły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.