Skocz do zawartości

Najbardziej uniwersalna broń do ochrony osobistej dla cywila


Quo Vadis?

Rekomendowane odpowiedzi

W skrócie - przeciętny Kowalski chcę nabyć możliwe najbardziej uniwersalna broń do ochrony własnej. Nie ma żadnych pozwoleń, więc aby było wszystko zgodnie z prawem może nabyć tylko to na co prawo zezwala.

Słucham waszych propozycji i zachęcam do dyskusji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SSydney napisał:

Przyczep sobie siekiere do pleców jak wiedźmin.

Od razu widły i wyjść w samych gaciach z długą brodą i wmawiać ludziom, że to nie widły tylko trójząb a Ty nie jesteś chory psychicznie tylko jesteś Neptunem ?

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się nad legalnym gazem pieprzowym w mocniejszej wersji używanej przez służby, takie jak policja.

Cena wyższa ale skuteczność podobno też.

Pojemnik co najmniej 90ml albo większy, są nawet 550ml. Możesz zrobić małą komorę gazową ;)

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis?

We filmie batman było coś jeszcze lepszego. Pingwin miał jakąś giwerę bodajże w parasolce :) 

To w sumie weź łaź z dwiema parasolkami. W jednej będziesz miał katanę a w drugiej pistolet maszynowy. Widząc Cię z dwiema parasolkami w gorącym lecie to i tak wszyscy będą trzymać się Ciebie z daleka, bo będą myśleć iż jakiś nienormalny haha :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazy pieprzowe. Mam fox labs w aucie, każdej kurtce, poukrywane w domu na wypadek nieproszonej wizyty i potrzeby szybkiego reagowania.

 

Nie warto żałować hajsu, fox labsy ponoć jedne z najlepszych.

 

Mam też malutkie pojemniki kilka ml na wypadek rozbrojenia, oraz inne niespodzianki, o których niestety nie mogę napisać ?

  • Like 6
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MaxMen napisał:

W aucie możesz mieć, nie można wnosić w miejsca publiczne, zgromadzenia itp 

Zawsze miałem cykora jak mnie błękitna armia na kontrolę brała :) ale pod siedzenia nie zaglądali, ale dzięki za info, bo miałem wątpliwości czy można taki sprzęt nosić czy nie można :) 

 

@Marek Kotoński też używam fox labs, bo czasami same ręce nie wystarczą, polecam! 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Mnie w wakacje zatrzymali operacyjni bo przypadkiem w innym mieście zachciało mi się dobrze spalić kapora na kostce i mnie przyuważyli, drzwi otwierają gadka szmatka a tam nóż myśliwski w drzwiach ło jaki lament był, a pan weźmie tą nogę, a tam tonfa w progu, łosz to dopiero się zaczął lament, na podłodze pasażera maczeta (choć standardowo powinna być w bagażniku razem z siekierką)  Przetrzepali mi calutkie auto zrobili taki lament, kim ja jestem i po co tu przyjechałem, na jakąś rzeż ? Akurat festyn się odbywał w tym miasteczku z 500m dalej.  No ale co mi mogli za to zrobić, między ludźmi z tym nie łaziłem, ew mandat za kapora, ale wytrzepali auto, mnie i puścili. Pewnie im się nie chciało bo jeszcze protokół z przeszukania trzeba byłoby pisać a pewnie się spieszyli na imprezę dupeczki obczajać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem w amerykańskiej TV materiał z interwencji policji... mąż wrócił z roboty i zastał żonę z gachem w łóżku... naturalnie się "uruchomił" chwycił co pod ręką i zaczął naparzać aż do krwi... i okazało się że gacha żony zmasakrował "straponem"... zainwestuj w taką "broń" to cię policja nie zatrzyma... a wyjdziesz jeszcze na "nowoczesnego postępowca" :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w aucie rurkę poliamidową 90cm i tarcze :P jako że używam tego do treningów to worze to cały czas ze sobą.Pod siedzeniem kierowcy mam pałkę teleskopową no i gaz. Kiedyś kolega woził siekierę i  2 miecze tępe które normalnie są używane na turniejach i policja go zatrzymała , kazała otworzyć bagażnik , jak to zobaczyli to jeden z nich stwierdził że ładne rzeczy wozi do samoobrony :D    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Morfeusz napisał:

Polecasz z żelu czy zwykle?

Ja mam coś takiego

https://hotspray.pl/Gaz-pieprzowy-FOX-LABS-MEAN-GREEN-Flip-Top-strumien-59ml

 

@MaxMen mogłeś powiedzieć że do babci jedziesz drzewo na zimę porąbać :) ja pod siedzeniem mam coś takiego;

https://www.militaria.pl/crkt/maczeta_crkt_k920kkp_halfachance_nc_k920kkp_kr_p24477.xml?gclid=EAIaIQobChMIhfO4mYH13gIVSs-yCh2aQg3eEAQYASABEgID0vD_BwE

 

Jak coś to maczety tylko z Krakowa :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.