Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Quo Vadis?

Najbardziej uniwersalna broń do ochrony osobistej dla cywila

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Rozumiem obronę teleskopową pałką, gazem, itp. 

Jednak rąbanie np. pijanego napastnika, często uzbrojonego jedynie w pieści maczetą, to już dla mnie hardcore. 

Edytowano przez realista

Zostaje chyba dobry gaz pieprzowy bo do reszty policja może się przywalić. W samochodzie można wozić klucz francuski,dynamometryczny,żabkę albo rozsuwany do kół. Wszystkim tym można porządnie uderzyć ale potem napastnik jak to w Polsce może nas udupić, z atakującego stać się ofiarą.

Jak wyjeżdżacie za granice to nie zapomnijcie sprawdzić w czy w danym kraju gaz jest legalny . Z życia znam sytuację, gdzie kierowca ciągnika siodłowego bodajże w Niemczech otworzył drzwi do kontroli a w drzwiach leżał dawno zapominany gaz. Dokładnie nie wiem, ale chyba na mandacie się nie skończyło tylko wylądował w rejestrze osób karanych i dostał grzywnę. 

3 godziny temu, trop napisał:

W normalnym kraju napisałbym Ci że pistolet Glock17 lub Walther P99.

ew. cz 75. Niezły kawał "kloca". W razie "zacięcia" można śmiało lać po łbie. A w Polskich warunkach to może coś z klasyki. Czyli łańcuch typu "krowiok" tak z dwa metry i w zestawie do tego sztacheta z gwoździem. 

Napisano (edytowany)

W temacie pałek... taka będzie najlepsza i zniechęci każdego napastnika, a już na pewno się nie przyzna czym dostał....no i sama guma, krzywdy nie zrobi, najwyżej nabije siniaków.

pol_is_Wielki-czarny-penis-4789.jpg

Edytowano przez wojkr
  • Like 1

27 minut temu, wojkr napisał:

W temacie pałek... taka będzie najlepsza i zniechęci każdego napastnika, a już na pewno się nie przyzna czym dostał....no i sama guma, krzywdy nie zrobi, najwyżej nabije siniaków.

pol_is_Wielki-czarny-penis-4789.jpg

Teraz wiem czym napierdziela "ochrona" na Paradach Równości... :)

• Like 1
  • Haha 1

Gaz żelowy - na atakujące psy i na cwaniaczków nocą. 

• Like 1

Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, BADnick napisał:

Jak wyjeżdżacie za granice to nie zapomnijcie sprawdzić w czy w danym kraju gaz jest legalny . Z życia znam sytuację, gdzie kierowca ciągnika siodłowego bodajże w Niemczech otworzył drzwi do kontroli a a,w drzwiach leżał dawno zapominany gaz. Dokładnie nie wiem, ale chyba na mandacie się nie skończyło tylko wylądował w rejestrze osób karanych i dostał grzywnę. 

Rada dobra, bo są kraje w których za nóż do tapet w samochodzie można mandat dostać. Tylko akurat w Niemczech gaz jest legalny. Może miał jakiś konkretny skład albo chodziło o sposób przewożenia.

Ja polecam żel na dzikie zwierzęta z pieprzem. Nie polecam używać tych niedozwolonych tak jak i syntetycznych (często nie działają na osoby pod wpływem, natomiast pieprz a i owszem).

Edytowano przez Piter_1982

Młotek albo śrubokręt.

Gaz jest do obrony a o broni miało być.

23 minuty temu, wroński napisał:

Młotek albo śrubokręt.

Gaz jest do obrony a o broni miało być.

Pod rozwagę- znam gościa, który napadnięty przez kilku innych, bronił się właśnie śrubokrętem. Efekt: jeden z napastników miał rozwaloną tętnicę w pachwinie i się wykrwawił. 

Nie wiem, czy najbardziej uniwersalną bronią dla cywila powinna być taka, która może zostawić blizny na psychice do końca życia.

Znalezione obrazy dla zapytania opryskiwacz cisnieniowynapełnionyZnalezione obrazy dla zapytania pb 98

a w rece zapalniczka ANGEL: SILVERznajdz cwaniaka:D:D

• Haha 1

Wszystko może być bronią ale trzeba umieć rozegrać sytuację.

Gaz mi kiedyś się przydał ale wyczekałem do ostatniej chwili.

Takie coś ma być UŻYTE i to skutecznie bo szansa jest tylko jedna a nie POKAZANE napastnikowi.

Wtedy zabije was śmiechem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.