Skocz do zawartości

Dziwna albo całkiem normalna historia?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci

 

Może ktoś z Was miał podobną historie? Spotkałem się z czymś takim pierwszy raz a mianowicie: Około pół roku temu przelotem spotkałem koleżankę jeszcze z czasów liceum(cześć-cześć) na drugi dzień leciałem za granice. Napisała do mnie  i w sumie nawet nie podchodziłem do niej zbyt serio bo wiedziałem że od 5 lat jest w związku, pisaliśmy jakoś od lutego do września i to był moment w którym przyleciałem do Polski i się z nią zobaczyłem. Trochę alkoholu i się wygadała że po prostu chce ze mną być, (na drugim spotkaniu już się 2h całowaliśmy) i dążyła do tego cały czas. W moment zmieniła dla mnie całe swoje życie zerwała z gościem z którym była 5 lat odwołała wiele jakiś tam planów związanych z nim, spotykaliśmy się codziennie kochaliśmy po 3-4 razy dziennie, po prostu zawróciłem jej w głowie mówiła że się zakochała bla bla bla. Poleciałem znów za granice tym razem na dwa tygodnie, codziennie 20 swoich zdjęć że będzie czekać tęskni itd itd wróciłem żyliśmy już razem w związku było dosyć poważnie, potem znów musiałem lecieć tym razem na 5 dni. I teraz najlepsze; dzień przed moim przylotem słyszę że ona przemyślała i jednak chce być sama, że chce sobie " w głowie ułożyć " i potrzebuje czasu. Przyjechałem po nią do pracy całowaliśmy się 30 minut po czym na drugi dzień znów się widzieliśmy ale ona twierdzi że już razem nie jesteśmy i musi urwać kontakt. Pytanie, może ktoś z was wie, co jej odbiło? Nadal mi odpisuje ale unika tematów "związkowych" prosi abym o tym nie myślał, patrzył na siebie itd.

Nie chce mi się żyć nadzieją czy będzie chciała wrócić czy nie szykowało się coś na prawdę fajnego. Myślicie że się jej odwidzi, a może wręcz przeciwnie? A i pytałem o to czy straciła uczucie. Odpowiedź brzmiała że nie.

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi ! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z typem z którym była przed Tobą ziemia zaczęła się osuwać spod nóżek i wypatrzyła Ciebie jako tymczasową gałąź ale potem znalazła kolejną jeszcze wygodniejszą i usłyszałeś że chce sobie w głowie ułożyć bla bla bla i zostałeś kopnięty wiadomo gdzie :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dała ci dupki na promocji, a teraz chce, żebyś ty latał za nią. W każdym przypadku to samo :D 

 

Chciałbyś z taką kobietą żyć? Zrobi ci to samo, co zrobiła ex, bo taka jej natura i styl bycia. 

 

Powiedz, że się z nią zgadzasz i masz teraz inne sprawy na głowie. Niech na ciebie nie czeka, sajonara bejbe. A jak później zapyta, co u ciebie to powiedz, że masz już kogoś i nie chcesz wracać do przeszłości :D 

 

Zrobiła ci przysługę tym, że tak powiedziała. Krótka piłka, jesteś wolny. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, zlotykrokodyl napisał:

Pytanie, może ktoś z was wie, co jej odbiło?

Nic, jest po prostu kobietą, jest sobą. Puściła swego byłego z Tobą, Tobie już zapewne robi to samo.

17 minut temu, zlotykrokodyl napisał:

A i pytałem o to czy straciła uczucie. Odpowiedź brzmiała że nie.

Powiedziała jedno, myśli co innego, zrobi co innego.

18 minut temu, zlotykrokodyl napisał:

Myślicie że się jej odwidzi, a może wręcz przeciwnie?

A co Ty chcesz? Bo powinieneś cieszyć się że tak się stało, niezły szlauf z niej. A czemu? Będziesz wiedział jeśli:

 

( @SzejkNaftowy patrz to :D ) jesteś tu na forum więc przeczytaj historię Braci, wiele się dowiesz. Przeczytaj również książki naszego Szefa, otworzą Tobie oczy i dowiesz się czemu tak się stało oraz dowiesz się czemu jesteś szczęściarzem że bez większych strat się skończyło. Masz długą drogę przed sobą do zgłębienia potrzebnej wiedzy, ale się opłaca. 

 

Powodzenia :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybadaj sytuację czy nie ma jakichś pobocznych wydarzen przez ktore nagle tak z tobą zerwała.

 

Zawsze możesz jej powiedzieć że mówi ci o co chodzi, albo odchodzisz. Jeśli ci nie powie prawdy, to znaczy że ma cie w chuju. 

 

Jeśli nie jest to wydarzenie poboczne, to prawdopodobnie albo właśnie poznała „miłość swojego  zycia” (ty v2) i kocha sie z nim 3-4 razy dziennie. W tej sytuacji radzę posłuchać się rad i patrzeć na siebie, innymi słowy zapomnij o niej.

 

No i całowanie sie 30 minut, 2 h?  to o co z tym chodzi? Jakis rekord próbujecie pobić? 

 

W ogóle bardzo szybko sie wszystko dzieje, może dales jej sobie wejść na głowę i szybko jej się znudziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zlotykrokodyl Z tamtym się wypaliło po 5 latach i pancia poczuła szał macicy. Ty dostarczyłeś nowego bolca i pretekstu do puszczenia tamtej gałęzi. Były emocje, seks, itd. ale to typ kobiety, który potrzebuje jak widać wrażeń cały czas. Podczas Twojej dłuższej nieobecności pani nie próżnowała, ma już kolejnego bolca do zabawy.

Dobrze że sama to zakończyła i nie musisz odkrywać jej prawdziwego charakteru przez lata.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pomogłeś jej szybko wyleczyć się z byłego

2. Znalazła jeszcze lepszego jak wyjechałeś. Na 100% nie wzdychała do księżyca.

3. Znudziłeś się stwierdziła, że jednak nie przywieziesz jej lui vuitton nowej

4. Wróciła do byłego

 

Obojętnie która odpowiedź=ewakuacja. A jak dziewczyna zostawia chłopaka po 5 latach dla Ciebie. To nadaje się tylko do seksu jak dla mnie, a nie na żonę. 

 

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Szefito
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zlotykrokodyl napisał:

I teraz najlepsze; dzień przed moim przylotem słyszę że ona przemyślała i jednak chce być sama, że chce sobie " w głowie ułożyć " i potrzebuje czasu. P

Ja bym po takim czymś bezapelacyjnie urwał kontakt. Żadnego "Cześć" "Co u Ciebie?" "Jak leci?" ani w jedną ani w drugą stronę.
Jeśli nie przywitała cię z łzami szczęścia w oczach tylko takim tekstem to znaczy że albo byłeś dla niej kiblem, a teraz wraca do byłego albo w czasie twojej nieobecności zabawiła się z jednym czy z kilkoma i któryś stał się kolejną potencjalną gałęzią, a sądząc po twojej historii to strzelam to drugie. 
Nie słuchaj co gada, nieważne czy to "Podobasz mi się" czy "Kocham Cię" czy "Tęsknie". Chrzań to, patrz na to jak sie zachowuje. A jej zachowanie nie wskazuje na zainteresowanie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Taboo napisał:

Nic, jest po prostu kobietą, jest sobą. Puściła swego byłego z Tobą, Tobie już zapewne robi to samo.

Po prostu jest kurwiszonem, nazywajmy rzeczy po imieniu.Pewnie przez te rzekome 5lat z misiem obskoczyła cały tabun kutangów - byłeś którymś tam z kolei którego sobie upatrzyła dla odmiany.

Edytowane przez Jebak Leśny
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zlotykrokodyl napisał:

W moment zmieniła dla mnie całe swoje życie zerwała z gościem z którym była 5 lat odwołała wiele jakiś tam planów związanych z nim, spotykaliśmy się codziennie kochaliśmy po 3-4 razy dziennie, po prostu zawróciłem jej w głowie mówiła że się zakochała bla bla bla.

Laska jest 5 lat z jakimś gościem, mają jakieś tam plany. Wystarczyło, że wpadliście na siebie na ulicy, nieco popisaliście i ona już wyrzuca do śmietnika pięcioletni związek. Serio? Ty naprawdę chcesz być z kimś takim? Jeśli tak sobie pogrywa z gościem, z którym spędziła 5 lat, to tak samo może pogrywać z Tobą i każdym innym.

 

Pewnie się nudziła w związku, a Ty dostarczałeś pewnych emocji i byłeś jakąś odskocznią od codzienności. Sam piszesz, że nie podchodziłeś do tej znajomości i do niej samej dość poważnie, co ją pewnie nakręciło. Możliwe, że traktowała Cię jako potencjalną lepszą gałąź skoro siedziałeś zagranicą.

2 godziny temu, zlotykrokodyl napisał:

Myślicie że się jej odwidzi, a może wręcz przeciwnie?

Nie nie odwidzi jej się. Znalazła lepszego "frajera" do orżnięcia.

 

2 godziny temu, zlotykrokodyl napisał:

Nadal mi odpisuje ale unika tematów "związkowych" prosi abym o tym nie myślał, patrzył na siebie itd.

Szczególnie, że odleciałeś właśnie na jakąś orbitę pod tytułem "koleżanka", czyli gość, z którym nie sypia.

Tak swoją drogą ma rację, zajmuj się sobą i swoim pobytem zagranicą, może tam czeka na Ciebie lepsze życie i lepsza kobieta?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za każdą odpowiedź, jeszcze parę słów o sytuacji;;

17 godzin temu, Jebak Leśny napisał:

Po prostu jest kurwiszonem, nazywajmy rzeczy po imieniu.Pewnie przez te rzekome 5lat z misiem obskoczyła cały tabun kutangów - byłeś którymś tam z kolei którego sobie upatrzyła dla odmiany.

Właśnie tak nie było i każdy z jej znajomych to potwierdzi dziewczynka była maksymalnie wierna i wręcz dawała sobie w buźkę pluć dlatego też widziałem w tym coś poważniejszego

 

17 godzin temu, Klariett napisał:

Ja bym po takim czymś bezapelacyjnie urwał kontakt. Żadnego "Cześć" "Co u Ciebie?" "Jak leci?" ani w jedną ani w drugą stronę.
Jeśli nie przywitała cię z łzami szczęścia w oczach tylko takim tekstem to znaczy że albo byłeś dla niej kiblem, a teraz wraca do byłego albo w czasie twojej nieobecności zabawiła się z jednym czy z kilkoma i któryś stał się kolejną potencjalną gałęzią, a sądząc po twojej historii to strzelam to drugie. 
Nie słuchaj co gada, nieważne czy to "Podobasz mi się" czy "Kocham Cię" czy "Tęsknie". Chrzań to, patrz na to jak sie zachowuje. A jej zachowanie nie wskazuje na zainteresowanie

Nie no, przywitała się płakała rzewnymi łzami do słuchawki że ona przeprasza że jak tak mogła przybierało to znamiona jakiejś schizy bo nagła zmiana decyzji zaszła gdzieś w jeden dzień i podczas mojej nieobecności która trwała 5 dni nawet nie miała  możliwości  z kimś innym się spotykać codziennie praca od 9-21 i czat ze mną 24 na dobę.

 

16 godzin temu, snoopy napisał:

 

W jakim jesteś wieku ?

W jakim wieku jest ta kobieta ? 

Obydwoje mamy po 24 lata

 

 

Wiadomo że prawdy się nigdy nie dowiem z tym że obskakiwała jakiś typków to niemożliwe zbyt dobrze znam jej środowisko i nikogo sobie nie znalazła.

Jest skreślona to oczywiste ale czysto hipotetycznie rozkminiam co w jej głowie się zadziałało. Największe prawdopodobieństwo że wzięły ją wyrzuty na to co zrobiła swojemu ex

ale to już mnie nie powinno interesować.

 

pozdroo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PatZz napisał:

A propo gdy zauważamy jakieś sygnały które się  powtarzają ze nasza luba sie zmienia lub zaczyna jej się włączać schemat to co należy sie ewakuować wcześniej ?

Moim zdaniem wzmożyć czujność i sprawdzić czy nie zachowujemy się już w związku jak pizdowaty biały rycerz, typowy uległy miś. Zmienić coś i dać nowe emocje ustalając do tego twarde męskie zasady. Jeżeli nie pomorze to zabezpieczyć kasę przed jej dostępem i obserwować czy samica nie chwyta się już drugiej gałęzi.

43 minuty temu, zlotykrokodyl napisał:

Właśnie tak nie było i każdy z jej znajomych to potwierdzi dziewczynka była maksymalnie wierna i wręcz dawała sobie w buźkę pluć

Siedzisz jeszcze głęboko w Matrixie, musisz nad tym popracować. Pewności nie ma nigdy czy nie skakała po bolcach. Nie takie święte widziałem...

43 minuty temu, zlotykrokodyl napisał:

Nie no, przywitała się płakała rzewnymi łzami do słuchawki że ona przeprasza że jak tak mogła przybierało to znamiona jakiejś schizy bo nagła zmiana decyzji zaszła gdzieś w jeden dzień

Czyżby kolejna bordera albo z innymi jazdami emocjonalnymi?

Jest z pełnej rodziny? Miała jakieś problemy w domu i zaburzenia psychiczne?

43 minuty temu, zlotykrokodyl napisał:

Wiadomo że prawdy się nigdy nie dowiem z tym że obskakiwała jakiś typków to niemożliwe zbyt dobrze znam jej środowisko i nikogo sobie nie znalazła.

Wielu by dało sobie rękę uciąć za swoją byłą i dziś było by bez ręki.

43 minuty temu, zlotykrokodyl napisał:

Największe prawdopodobieństwo że wzięły ją wyrzuty na to co zrobiła swojemu ex 

Wiesz ile trwają kobiece wyrzuty? Obstawiam że maksymalnie za miesiąc będzie z nowym bolcem albo wróci byłego jeżeli uda się jej go urobić.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zlotykrokodyl napisał:

 

 

 

Wiadomo że prawdy się nigdy nie dowiem z tym że obskakiwała jakiś typków to niemożliwe zbyt dobrze znam jej środowisko i nikogo sobie nie znalazła.

Jest skreślona to oczywiste ale czysto hipotetycznie rozkminiam co w jej głowie się zadziałało. Największe prawdopodobieństwo że wzięły ją wyrzuty na to co zrobiła swojemu ex

ale to już mnie nie powinno interesować.

 

pozdroo

 

 

Ja tez niby znałem codziennie pracowala poza jakimś tam wolnymi i wolnych niedziel handlowych a tydzień po rozstaniu miala innego który stał za nia.

Więc jak to możliwe a no mozliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One zawsze znajdują sobie czas gdy na kimś/na czymś im zależy. Moga pracowac po kilkanascie godzin, mowic jak to duzo maja nauki, zajec czy czegolwiek i braku czasu, ale potem i tak się okazuje ze gdy bardzo chciały to czas znalazly i spedzaly miłe chwile z nowa gałęzią albo poswiecaly ten czas na poszukiwania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zlotykrokodyl Dowiesz się o co jej chodziło za 9 miesięcy huehuehue. 

A tak na serio to się pobawiła, chemia podziałała pewnie i tyle. Poskakała po tobie, może się pojawił ktoś inny lepiej rokujący... To baba - możliwości są miliony. Mógł jej się nawet nie spodobać sposób w jaki wiążesz sznurówki.

3 godziny temu, zlotykrokodyl napisał:

Nie no, przywitała się płakała rzewnymi łzami do słuchawki że ona przeprasza że jak tak mogła przybierało to znamiona jakiejś schizy bo nagła zmiana decyzji zaszła gdzieś w jeden dzień i podczas mojej nieobecności która trwała 5 dni nawet nie miała  możliwości  z kimś innym się spotykać codziennie praca od 9-21 i czat ze mną 24 na dobę.

Gooooościu, gooooooościu hahahhaha! Rzewne łzy... Jak zrywałem z moją ex, to popłakała się, poleciały jej łzy, nie rozumiała. Potem popatrzyła na mnie, otarła łzy, wypierdo...iła moje wszystkie zdjęcia, potargała, rzeczy do pudła i moment byłem cały spakowany w korytarzu a jej twarz (a miała kochaną buźkę) w ciągu 10 sekund z zapłakanej zmieniła się w taką: 
371704.jpg

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomko napisał:

@zlotykrokodyl Dowiesz się o co jej chodziło za 9 miesięcy huehuehue. 

A tak na serio to się pobawiła, chemia podziałała pewnie i tyle. Poskakała po tobie, może się pojawił ktoś inny lepiej rokujący... To baba - możliwości są miliony. Mógł jej się nawet nie spodobać sposób w jaki wiążesz sznurówki.

Gooooościu, gooooooościu hahahhaha! Rzewne łzy... Jak zrywałem z moją ex, to popłakała się, poleciały jej łzy, nie rozumiała. Potem popatrzyła na mnie, otarła łzy, wypierdo...iła moje wszystkie zdjęcia, potargała, rzeczy do pudła i moment byłem cały spakowany w korytarzu a jej twarz (a miała kochaną buźkę) w ciągu 10 sekund z zapłakanej zmieniła się w taką: 
371704.jpg

I wez tu inwestuj w relacje ?.

Czytam i zaglebiam sie w to coraz bardziej i związek czy jaka kolwiek relacja z kobieta to biznes.

Jesteś bo coś dajesz nie ma bo przestales dawać lub inny daje albo za mało dawales..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.