Skocz do zawartości

Studia? A komu to potrzebne?


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Jak chcesz iść na studia to tylko konkretne na konkretnej uczelni : Czyli Prawo, Medycyna,, Studia Inżynierskie , Informatyka, a jak nie chcesz uczyć się  to skończ kurs C+E i kwalifikacje zawodowe, kurs spawacza, naucz się języka japońskiego, ja jak byłem młodszy , po oblaniu studiów inżynierskich dziennych , poszedłem studiować administrację kompletna głupota,  miałem wtedy takie myślenie, żeby mieć  jakieś wykształcenie i poszedłem po najmniejszej linii oporu , a trzeba było iść zaocznie na studia inżynierskie., wiadomo człowiek młody głupi, bardzo tej decyzji żałuje, teraz tym licencjatem , mogę sobie dupę wytrzeć, Szkoda tylko tych kilkunastu tysięcy złotych wyrzuconych w błoto jak chcesz iść na studia nie idź po najmniejszej linii oporu,

 

Zapytasz dlaczego poszedłem  teraz na studia inżynierskie ?. Byłem chyba na 6 rozmowach kwalifikacyjnych, może, nawet więcej , starałem się o awans w pracy, jako technolog , zastępca kierownika produkcji, asystent planisty produkcji i moje kandydatury były odrzucane od razu nie ze względu na brak doświadczenia a ze względu na to, ze nie jestem inżynierem,a brano na moje miejsca kogoś , kto był inżynierem. Kolega mi nawet próbował załatwić pracę przedstawiciela handlowego w firmie specjalizującej w sprzedaży części do tokarek, obrabiarek, pierwsze pytanie rekrutera  było czy skończył Pan  studia inżynierskie, a następnej kolejności  jakie ma Pan  doświadczenie w pracy jeśli o kontakt z ludźmi, powiedziałem że nie jestem inżynierem, więc mi podziękowano. Ten tytuł może kiedyś tobie przydać się jak nie teraz to za 5 lat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.