Skocz do zawartości

Damian Laszuk oraz pochwała Marka Kotońskiego za wstawienie się w słusznej sprawie.


SzatanK

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj same świetne wiadomości, najpierw kolejny hejter z przeprosinami teraz podziękowania i reklama kanału od Pana Damiana. Wierzę, że dwa miliony wyświetleń stuknie jeszcze w tym roku :) Wracając do samego filmiku warto zwrócić uwagę na słowa od 2:49, gdzie Pan Damian mówi, że oglądając Radio Samiec 2 dowiemy się "jak bardzo mężczyźni są ofiarami we współczesnym społeczeństwie". Następnie dodaje, że temat był mu już trochę znany, ale jak sam przyznał nie miał pojęcia jak wielka jest skala tego zjawiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie za bardzo się z tego cieszę, ponieważ wiem że Damiana teraz przyatakują Sławek, Adrianek i Pawełek z nielicznym już (i stale się kurczącym, kwestia czasu i pozwów) stadkiem. To bardziej niż pewne - a szkoda żeby ciężko pracujący człowiek z rodziną, musiał znosić to co ja. I tym się trochę martwię. Sławek nie odpuści nikomu, kto mnie chociażby trochę pochwali.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa !

Dzięki @SzatanKrieger za tak fantastyczne znalezisko !

Widzisz @Marek Kotoński są na tym świecie wdzięczni i porządni ludzie. Jak się teraz czujesz?

Dajemy wyjątkowo w tej sytuacji triumfu dyspense Tobie na otworzenie ciastek w ramach zasłużonego uczczenia :D hehe

 

Kto za? Łapy w górę ! :D

Edit: Zmartwienia zapchaj dziś ciastkami. Dzisiaj dzień rozpusty. A co, nalezy Ci się. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek Kotoński jeśli stanie się tak jak piszesz, to chyba pomożemy Panu Damianowi i możemy go chyba śmiało zaprosić na forum?

Może zabrzmi to dziwnie, ale masz pewne doświadczenie w poskramianiu własnych hejterów, na dodatek z sukcesami, jak chociażby dzisiejszy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2018 o 19:39, Marek Kotoński napisał:

A ja nie za bardzo się z tego cieszę, ponieważ wiem że Damiana teraz przyatakują Sławek, Adrianek i Pawełek z nielicznym już (i stale się kurczącym, kwestia czasu i pozwów) stadkiem. To bardziej niż pewne - a szkoda żeby ciężko pracujący człowiek z rodziną, musiał znosić to co ja. I tym się trochę martwię. Sławek nie odpuści nikomu, kto mnie chociażby trochę pochwali.

Oby do tego nie doszło. Myślę, że zabraknie im jednak "jaj" żeby zaatakować w jakikolwiek poważniejszy sposób Pana Damiana. Na pewno nie jest to słaby/łatwy przeciwnik i dodatkowo ma za sobą wielu ludzi gotowych go wesprzeć. Kto wie może nastąpi akcja łańcuchowa i znajdą się kolejni więksi lub mniejsi youtuberzy czy blogerzy którzy Cię poprą Marku. Atakować jedną osobę było im łatwo, ale jak ktoś ma trochę oleju w głowie i przesłucha ze zrozumieniem kilka Twoich audycji to nie ma opcji, żeby nie zrozumiał. Największy problem jest w tym, że forum i kanał wciąż są mało znane szerokiej publiczności (słowa Pana Damiana to potwierdziły, znał temat ale nie wiedział jaka jest skala problemu i myślę, że takich ludzi jest w Polsce jeszcze bardzo wielu).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.