Skocz do zawartości

Ilość partnerów seksualnych.


Ile miałas partnerów seksualnych?   

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ilu partnerów seksualnych miałaś???

    • Nie miałam żadnego, ale czekam na księcia z bajki.
      4
    • Jestem dziewicą i czekam na ofertę od Szejka.
      4
    • 1
      3
    • 2-3
      7
    • 4-5
      7
    • 6 i więcej
      4
    • Wstyd się przyznać....
      6


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

To tez prawda, ale czy nie ma pasztetow lezacych jaj klody?

Są pasztety leżące jak kłody, są i modelki leżące jak kłody, wszystko jest kwestią tego jak na nie działasz, miałem kiedyś w wyrku dziewice, nie powiem leciała na mnie, mimo iż widać było u niej braki w tej kwestii, to laska naprawdę miała ochotę na figle.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, TheFlorator said:

sensie, najwazniejsze wrodzone libido?

 

Tak, libido na miejscu pierwszym. 

 

Pozniej jak dziala na nią facet.

 

Na trzecim miejscu fantazja.

 

Moja niedawna laska z Wawy pozowala nawrt do playboya. Rżnela się tak ze jak sie rozeszlismy to mi kiedys wyjawila ze spotyka sie z dwoma naraz kolegami bo dwoch ją potrafi zasspokoic.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Tez kiedys myslalem ze super laski są beznadziejne w lozku, bo znudzone i oczekujace zabawiania. To tez prawda, ale czy nie ma pasztetow lezacych jaj klody? Są.

Pewnie, że są.

Z tym, że dostrzegłem taką prawidłowośc, że laska, ktora uważa ze jest atrakcyjna (czyli ładna, szczupła, wysportowana) - przez samą świadomość swej atrakcyjności podświadomie uwaza, że "nie musze robić nic, i tak jestem zajebista"

Zaś taka mniej atrakcyjna - wie, że musi wsadzić w "okoliczność" wszelkie swe siły i środki. I robi co może :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Bonzo said:

laska, ktora uważa ze jest atrakcyjna (czyli ładna, szczupła, wysportowana) - przez samą świadomość swej atrakcyjności podświadomie uwaza, że "nie musze robić nic, i tak jestem zajebista"

Zaś taka mniej atrakcyjna - wie, że musi wsadzić w "okoliczność" wszelkie swe siły i środki. I robi co może :)

To zawarlem w "jak dziala na nia facet". 

 

Atrakcyjne laski czesto włączają porządanie kiedy mają do czynienia z facetem ktory stanowi dla nich wyzwanie.

 

To tak jak Ty, kiedy widzisz prostą fabię, to gaz w niej zakladasz rutynowo ; 

 

Kiedy zas podjedzie Bentley to pokazujesz kunszt, nie? ;) polecialem z tym Bentleyem w gazie. .hah 

 

Edytowane przez AR2DI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, AR2DI2 napisał:

Atrakcyjne laski czesto włączają porządanie kiedy mają do czynienia z facetem ktory stanowi dla nich wyzwanie.

Dodałbym jeszcze jedną ciekawą kwestię - laska mało atrakcyjna dorywa w jej mniemaniu ciekawego faceta i stara się jak może.

Na zasadzie  - za ładna to ja nie jestem, a tu ciekawy gościu się trafia. Może on też za ładny nie jest, ale jak dla mnie wystarczy. Trzeba zatem się postarać - bo lepszego dawno nie było, ba mało - od dawna to żadnego nie było :)

6 minut temu, AR2DI2 napisał:

Kiedy zas podjedzie Bentley to pokazujesz kunszt, nie? ;) polecialem z tym Bentleyem w gazie. .hah

Ja się do każdego auta przykładam należycie bo po prostu lubię samochody bardziej niż baby :)

Inna sprawa, że Fabii to chyba nie robiłem. Ale Punto kiedyś tak. Działa, jeździ :)

Ba mało, Seicento sportinga kiedyś puściłem. Ledwo się tam zmieściłem :)

Pandę sobie też przypominam :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, TheFlorator said:

ze pani ma wysokie libido nim dokonasz konsumpcji?

To kwestia doswiadczenia i znajomosci ludzkiego behawioryzmu. Wyglad czlowieka to " morfologiczna" wypadowa jego charakteru.

 

10 minutes ago, Lalka said:

A co świadczy o atrakcyjności kobiety? :P

??

To juz kwestia gustu.

Jedni lubią malarki, a inni kucharek szparki. Ze tak wierszem polecę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już masz chęć, to zyskujesz duży handicap na starcie : ) Na ostateczny efekt ew. konsumpcji wpływa to, jak Pani wygląda i jak ocenię po fakcie gdy otworzy buzię (bez skojarzeń tym razem). Ja mam obrączkę na palcu, więc jak w kobiecych oczach mam być brany pod uwagę :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Co za bzdury, jaki jest sens mówić inną niż prawdziwą liczbę ? Miałem około 20 sądzę i co chcesz to dzielić ? Na cholerę miałby ktoś zmyślać ?.

Tutaj faktycznie bez sensu.

Ale wyobraź sobie w realu samiczkę 30+, samotnie wychowującą Brajanka, która szuka dobrego betki.

Edytowane przez Pozytywny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywny Przecież to i tak widać po kobiecie ilu miała chłopa, różnica w sposobie bycia między tą co miała kilku a tą co tuzin przerobila jest widoczna. Oczywiście trzeba mieć również doświadczenie bo dla prawniczka takie szczegóły są niewidoczne. Jednak Panna mi nie wmowi że na bananie się uczyła xD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bonzo napisał:

Tymczasem zdarza się, że Gośki są rębniejsze :)

Czego ja się o sobie tutaj dowiaduję... o ja cie... :rolleyes:

 

Też w sumie uważam, że to pytanie mało wnosi. Może być tak, że po prostu niektóre nie chciały się w ogóle wiązać w pewnym okresie życia  a chciały mieć dużo przygód seksualnych. Czy to oznacza, że są zdegenerowane i zepsute? Że nie potrafią być wierne? 

Myślę, że to nie powinno być wyznacznikiem. Każda kobieta jest inna, każda ma inne doświadczenia. Może też być tak, że po prostu miała pecha do facetów. No albo ma duże wymagania i ścisłe kryteria oceny płci przeciwnej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.