Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

Coś wam powiem: spotykałam się kiedyś z mężczyzną, który miał 171cm wzrostu i jak go pierwszy raz zobaczyłam, to pomyślałam " eeh jaki niski" potem jak się bliżej poznaliśmy to facet zrobił mi takie spięcie w głowie? że się zakochałam? i wzrost nie miał już żadnego znaczenia.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ponad 190 cm, a takie same problemy z kobietami, jak reszta. Mój krewny ma ok 170, żonkę, dzieciaki, ludźmi kieruje. Jak widzisz kompleks to ten kompleks zaczyna rządzić twoim życiem. Jak masz w dupie to nie ma nad tobą władzy i nikt tego nie dostrzega. Nic mi wzrost nie pomógł w życiu, ani nie zaszkodził. 

 

Laski robią z mężczyzn kolejny dodatek do garderoby. Musi być taki, owaki, aby mi pasował do torebki, do wzrostu, do kreacji wieczorowej. Chcesz się stać produktem w rękach kobiety, czy chcesz żyć własnym życiem?

 

Pierdol ten wzrost i to wszystko, co z nim związane. I wcale tak łatwo nie wyrywać "na wzrost". To nie wystarczy. Nic nigdy nie wystarczy. To mit, że jesteś wysoki i wszystkie na ciebie polecą. Wymagania rosną. Bo jedną opcję u Pani spełniasz, a ona już chce innych. Nawet się nie zastanawia, że coś uzyskała. Od razu brak czegoś innego widzi. Tak działają samice, dlatego trzymam się od nich z daleka. Według moich doświadczeń mocna choroba psychiczna dominuje. Jak nie postawisz od razu granicy i nie będziesz miał świadomości to cię zawsze zjedzą na śniadanie. 

  • Like 12
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny Przecież to zależy od:

- Charakteru i wymagań kobiety.

- Wzrostu kobiety.

- Charakteru i bajery mężczyzny, często też grubości portfela. 

Z drugiej strony np. 185cm u mężczyzny i 165cm u kobiety to też mniej kompatybilne ale nie wykluczone.  

 

Neil Strauss ma 168cm. 

24ffba24fe3d3ee750cda2a391eae910?width=6

Edytowane przez realista
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Eleanor said:

potem jak się bliżej poznaliśmy to facet zrobił mi takie spięcie w głowie? że się zakochałam?

Musi dobry elektryk jakiś ;)

 

Ja znam jedną damę z wymaganiami z Wawy. 40 lat, ladnavi dziana. I gardzila zawsze plebsem. 

 

Ale ktoregos razu kumpela przyuwazyła ze czesciej zachodzi do niej jakis facet...

 

Na pytania o niego tamta odrzekła "...wiesz, to zwykly elektryk, i popija za dużo, ale fiut mu siega do pępka na leząco, wiec wiesz...takiego trudno znaleźć".

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Powiedziałem jej że dla mnie kobieta kończy się na 165 cm.

 

4 minuty temu, Masza napisał:

Chociaż widzę po koleżankach, że funkcjonuje to wymaganie 180 cm.

@Masza

Ciekawi mnie skąd się wzięło takie durne wymaganie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, calandra napisał:

@Niepowtarzalny Hehehe :d przprzepraszam, źle Cię zrozumiałam. Mam 165 cm wzrostu ;)

Witaj w klubie, ja też?

 

4 minuty temu, AR2DI2 napisał:

a pytania o niego tamta odrzekła "...wiesz, to zwykly elektryk, i popija za dużo, ale fiut mu siega do pępka na leząco, wiec wiesz...takiego trudno znaleźć".

Hmm no właśnie nie dość, że był niski to i penisa miał bardzo małego ok.8-9 cm w zwodzie, a mimo to orgazmy miałam jeden za drugim???

Zresztą o tym mówiłam już dawno, nie liczy się wielkość, a jakość?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AR2DI2 napisał:

fiut mu siega do pępka na leząco

Kiedyś byłą dziewczynę, szarpie jak jechowy klamkę, w ten wrzask. Mówię kuwa co jest? Jezuuuu jeszcze nigdy tak daleko nikt mi nie wsadził.... Byłeś tam gdzie nikt nie byl?

Pytongi Pana kutakinte z czarnego lądu nie mam, więc widać liczy spryt i technika ?

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kłamać :D Ja mam 178 i mówię, że mam 180. Panie mają miarkę w oczach i widzą różnicę 2cm? To polecam wyższą podeszwę w butach albo przestać się garbić tylko przybierać pozycje siły - wyprostowana postawa. 
Poza tym... 

Tom Hardy - 175

Johny Depp - 178

Downey Jr - 170

Statham - 175

Ian Somerhalder - 177

Co oni nie mają powodzenia przez te kilka centymetrów? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Niepowtarzalny widzisz jaka reakcja na Twoje pytanie. Oczywiście źle dziewczyny przeczytały. Ale już mam kogoś, nie dzięki standard jak brak 180. Hahahah oczywiście że żart. 

 

Masz super wzrost właśnie. Pilot, zawodowy żołnierz, model, kosmonauta. Ja przy 193 mogę sobie pomarzyć jedynie. Na NBA za mało(Tak znam wyjątki ale to wielkie talenty). I jak przyje*e głowa przy niektórych wejścich. To trzy dni się martwię czy krwiaka nie będzie haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.