Skocz do zawartości

Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak przypadkowo brat @Niepowtarzalny zadał ciekawe pytanie?

Jak daleko można wejść w dziewczynę? Podobno 10-12 cm max.

 

Myślę, że to nie prawda. Jako, że mam lekko ponad normę Eu, cały wchodzi ?

@mpawel5 no ta, to daj anons do gazety Robert L., szuka damy do towarzystwa, same przyleca. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

Jak daleko można wejść w dziewczynę? Podobno 10-12 cm max.

Chodzi o gardło czy cipke?

 

@mpawel5 zapytaj kobiet na co uwagę zwracają, tylko żeby Ci szczerze mówiły a nie pierdoliły o romantycznej miłości.

Edytowane przez The Motha
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mpawel5 napisał:

Napewno dalej niż 10-12.

Myślę, że to zależy od kanałówki damy. Jak płytka to może i wejdzie tylko 10-12.

@The Motha cipke rzecz jasna.

Może damy się wypowiedza, również mają doświadczenia. 

Edytowane przez Still
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 195 wzrostu, i choć kobietom może się taki wzrost podobać, sam wolałbym być o kilka centymetrów niższy.

1. Ciężko jest zbudować masę mięśniową mając długie kończyny. 40+ cm w bicepsie przy wzroście 175 to już niezła łapa, u mnie wygląda to przeciętnie.

2. Ciągłe komentarze ze strony rodziny. Niby komplementy ale jak przyjedziesz na święta co roku musisz wysłuchiwać to samo, co zaczyna męczyć ?
3. Dobranie dopasowanych ciuchów to też porażka. Koszule jeśli są dobre na długość - często bywają za szerokie. Dobre na szerokość - za krótkie w rękawach. Ze spodniami to samo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jeżeli masz ponad 180 cm to gratulację spełniłeś jedno z 99 wymagań, pozostało Ci tylko 98.

Powodzenia!

@mpawel5 spoko dasz radę... 

 

 Aby zdobyć serce kobiety należy tylko być:

1. przyjacielem
2. partnerem
3. świetnym kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. bokserem (ale nie damskim, chociaż… niektóre i to lubią, jak się można dowiedzieć z przeróżnych opowieści…)
11. kucharzem
12. mechanikiem
13. monterem
14. elektrykiem
15. sportowcem
16. informatykiem
17. poetą
18. muzykiem
19. kabareciarzem
20. szoferem
21. tragarzem
22. sprzątaczką
23. stewardem
24. hydraulikiem
25. stolarzem
26. modelem
27. architektem wnętrz
28. seksuologiem
29. psychologiem
30. psychiatrą
31. psychoterapeutą

Patent na zdobycie i rozkochanie kobiety zawiera też inne cechy. Aby przyciągnąć do siebie płeć piękną należy być jeszcze:

1. sympatycznym
2. wysportowanym, ale
3. inteligentnym, ale
4. silnym
5. kulturalnym, ale
6. twardym, ale
7. łagodnym
8. czułym i wrażliwym, ale
9. zdecydowanym, ale
10. romantycznym, ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym, ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym, ale
17. misiem, ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym, ale
23. skromnym
24. wyrozumiałym
25. eleganckim, ale
26. stanowczym
27. ciepłym, ale
28. zimnym, ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym, ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym, ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla kobiety wszystko (np. skok na bank) czyli
38. zdesperowanym z miłości, ale
39. opanowanym
40. szarmanckim, ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym, ale
44. rozmarzonym, ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. nie okazującym emocji (chyba że tylko radości, że ma taką wyjątkową kobietę), jednocześnie będąc uczuciowym
49. wymagającym, konkretnym, ale żeby te wymagania nie uwierały kobiety
50. by wspierał równouprawnienie, feminizm, partnerstwo, ale jednocześnie był tradycyjnie męski
51. gotowym do poświęceń i przede wszystkim,
52. wypłacalnym $$$

Na koniec mężczyzna, aby zdobyć serce kobiety musi uważać na to, aby:

a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany i nie dawał okazji kobiecie, żeby to ona była zazdrosna
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż kobiecie
c) był rodzinny, ale nie ciepłą kluchą
d) pozostawił kobiecie swobodę, ale jednocześnie pytał o nią okazując troskę
e) zapewniał stabilność, ale też przeróżne, zmienne emocje
f) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę
g) miał własne zdanie, ale takie zdanie, które by pasowało kobiecie
h) umiał przeprosić, gdy rację będzie miała kobieta, ale jednocześnie być na tyle inteligentnym, by mieć częściej rację i zaimponować jej
i) nie dał rządzić kobiecie, bo uzna go za niemęskiego pantofla, ale jednocześnie dał jej rządzić, bo sama nie lubi się słuchać tyranów
j) był sprzecznym jak kobieta, ale jednocześnie nie był sprzecznym jak kobieta

Poza tym – ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. kłótni po której pogodziliście się sprzed 5 lat, 3 miesięcy, 13 dni, 4 godzin i 12 sekund
9. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu i zdobycia kobiecego serca na zawsze. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny (któremu będzie wypominać, że czasem jest sprzeczny), a także poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem którego napotka. Zatem z przykrością stwierdzić można, że patent na zdobycie i rozkochanie kobiety nie istnieje. My nigdy nie stwierdzimy, że kobietę da się rozkochać na zabój będąc kimś normalnym, przeciętnym. Tylko antyspołeczne osobowości potrafią wzbudzać w kobietach wszelkie najgłębsze uczucia (a jak do tego są przystojni i męscy fizycznie, to nawet niewiele muszą się starać).

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 7
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost zwycięzców Mr. Olympia, 176 cm to po ichniejszemu 5' 9''

 

asset3_height.png

 

@Niepowtarzalny

Mam dokładnie tyle samo, niewiele się tym przejmuję.

 

@Holden

Tak to już jest, im bardziej niewymiarowy jesteś, tym trudniej znaleźć ubranie dla siebie.

Edytowane przez Ancalagon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia,  jak masz odpowiednią siłę charakteru,  pewność siebie to jesteś w stanie "przeskoczyć" wyższych ale mentalnie słabszych. Aby to zrobić trzeba mieć wywalone na to ile się ma wzrostu. Słyszałem raz na pewnej kameralnej imprezie, jak pewna dziewczyna żaliła się,  że jest taka wysoka i przez to ma mniejszy wybór (bardziej chodziło jej o to,  że niższy koleś do niej nie zagada, zazdrościła niższym koleżankom). Także pracuj nad tym na co masz wpływ. Wzrostu i twarzy nie zmienisz ale możesz być wsyportowany,  dobrze ubrany,  mieć jakąś pozycję w społeczeństwie,  możesz też dobrze zarabiać,  mieć dobrą "bajerkę". 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi zmiękły kolana na widok mężczyzny tak bardzo, że aż się w głowie zakręciło. 

Zajebiście tańczył, brunet, ciemne oczy, około 180 cm. W ogóle tak mnie ciągło do mnie, może aura. ;)

Miałam wrażenie jakbym go całe życie znała, on z resztą też. 

 

Podbił do mnie po numer telefonu, dodał, że pewnie taka dziewczyna jak ja mu nie da numeru telefonu. No ale dałam mu numer, jakby nie spytał to sama bym spytała. Spotkałam się z nim potem kilka razy, ale on jest 5 lat młodszy ode mnie i było odczuwać te różnice w podejściu do życia. Minął rok, może się ze mną umówi ponownie, moze coś się zmieniło, kontakt się odnowił. :)

 

 

Częściej jest tak, że mężczyzna po jakimś czasie wpływa czymś na instynkty kobiety. 

Tu miałam od pierwszego wejrzenia takie wow.

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Nie ma co chłopaka oszukiwać - żadna laska powyżej 170 cm na niego nie spojrzy nawet. Szpilki i będzie mieć 180 cm wzrostu i będzie nim gardzić. Do tego koleżanki będą się śmiać z niego. Będzie chciał na pieska o szafkę pojechać to na palcach będzie musiał stać, uda za krótkie... Ona powie, że chłopak koleżanki ma 180 cm i tak ją posuwa, że aż jej lakier z paznokci odpada... Same problemy, laski to wiedzą, potem kompleksy... :D Zostają mu same karlice - a ile ich jest?

Edytowane przez Tomko
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle może to trochę dziwne, ale mi się podobają pary gdzie kobieta jest wyższa od faceta bo wg mnie to świadczy o wyższym, holywodzkim statusie, kojarzy mi się z modelkami i z tym że facet ma "duże jaja"  i i silną osobowość, bo "ogarnął" kobietę wyższą od siebie.

 

@Lalka Sama mam coś koło 173 cm wzrostu, kiedyś interesowałam się "modelingiem". Lubię oglądać ścianki z modelkami i ich partnerami. Jako dziewczynka jarałam się tamtym światem. Stąd może takie zboczenie, haha.

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Tomko said:

@Still Nie ma co chłopaka oszukiwać - żadna laska powyżej 170 cm na niego nie spojrzy nawet. Szpilki i będzie mieć 180 cm wzrostu i będzie nim gardzić. Do tego koleżanki będą się śmiać z niego. Będzie chciał na pieska o szafkę pojechać to na palcach będzie musiał stać, uda za krótkie... Ona powie, że chłopak koleżanki ma 180 cm i tak ją posuwa, że aż jej lakier z paznokci odpada... Same problemy, laski to wiedzą, potem kompleksy... :D Zostają mu same karlice - a ile ich jest?

Może niech kupi niższą szafkę?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, deomi napisał:

W ogóle może to trochę dziwne, ale mi się podobają pary gdzie kobieta jest wyższa od faceta bo wg mnie to świadczy o wyższym, holywodzkim statusie, kojarzy mi się z modelkami i z tym że facet ma "duże jaja"  i i silną osobowość, bo "ogarnął" kobietę wyższą od siebie.

W sumie coś w tym jest. Tylko jak ja mam 186 cm, to ciężko znaleźć wyższą sztukę.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Czy 176 cm wzrostu u faceta to mało?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.